Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina 29 Gdansk

Oto cała prawda, dlaczego ludzie są sami

Polecane posty

Tak to prawda, wyglad jest kluczowy. Jendakze, kazdy inaczej definiuje piekno. W moim mniemaniu, poza naprawde kilkoma wyjatkami, kazdy moze sobie kogos znalezc. Bo zaawsze jest ktos kto moze lubic ten typ. Sa gusta i gusciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy ma szanse na zwiazek
waze 110 kg i mam je zerowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaaaaaa
Zycie jest przewrotne. Poznacie tego kogoś/ tę jedną/ tego jednego/ w najbardziej nieoczekiwanej chwili. I nie będzie miało znaczenia jak wyglądacie. Miałam tak parę razy, za każdym razem wyglądałam- moim zdaniem beznadziejnie- raz po basenie- zero makijażu i włosy w strąkach, raz miałam wysypkę na czole i w związku z tym chustkę harleyówkę prawie na brwiach :)) a raz opryszczkę pod nosem i wyglądałam jak z rozszczepem podniebienia :)) w tym ostatnim przypadku to był później mój mąż. A ile razy byłam taka pięęęęękna wymuskana, to nici. Nie wiem o co tu chodzi, ale w prawdziwej Miłości przez duże M - tak do końca-na pewno nie o wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlaczego? To takie niesprawiedliwe. " pomyśl, że mieszkańcy Czadu mają bardziej "niesprawiedliwie" od ciebie :O "ażdy chce być z ladnym partnerem. Nikt nie patrzy na charakter, na intelekt. " patrzy, patrzy... później 🖐️ e tam i ta kprzegrywam no 3 frontach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci ktorzy przegladaja
fotki w sympatii leca na urode i sa w sumie malo ciekawei.Zaden z fajnych facetow, ktorych znam, nie korzysta z tego portalu ( moj maz np w ogole nie wiedzial,ze taki jest).Poszukaj jakichs sensowniejszych facetow, ktorzy maja prawdziwe zainteresowania, a nie ogladanie fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poznacie tego kogoś/ tę jedną/ tego jednego/ w najbardziej nieoczekiwanej chwili." co za głupoty :O a skąd się biorą samotni całe życie? importują ich z kosmosu czy jak? albo pełno związków mieć byle mieć i nie być samym? tego/tą mistyczną jedyna to znajduje optymistycznie licząc parę procent populacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co się dziwić, że na Sympatii, itd. ludzie patrzą na zdjęcia, bo NA CO mają patrzeć? :) raczej trudno z tych opisów poznać czyjąś naturę, osobowość, itd.; jak się chce tam mieć sukcesy, to trzeba po prostu dać ŁADNE zdjęcie, i finał;) każdego da się tak sfotografować, żeby przyjemnie wyglądał;) a tak poza tym - wygląd jest ważny, ale: nie to ładne, co ładne, tylko to, co się komuś podoba :) na pewno zgorzkniałym smutasom jest trudniej kogoś znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNB ---------> a co Ty, człowieku, opowiadasz :) te kilka procent to nie wiem skąd wytrzasnąłeś :) mnóstwo jest ludzi, którzy żyją w szczęśliwych związkach - niekoniecznie takich, że co dzień motyle, konie i zachody słońca, ale tak po prostu ZWYCZAJNIE, szczęśliwie - serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream w pomaranczy, moim zdaniem przesadzasz. Ja np. lubię szczupłych facetów i mój taki jest:) Szczupły, wysoki, mój ideał znaleziony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie i jeszcze pani z góry od tych jedynych \"Miałam tak parę razy, za każdym razem wyglądałam\" :D to tych jedynych czy miałam tak kilka razy bo to chyba jest sprzeczne? :O 🖐️ \"mnóstwo jest ludzi, którzy żyją w szczęśliwych związkach - \" ale pewnie w końcu, jak pani z góry, się rozejdą z tego albo innego powodu.... i pa pa żaden ten jedyny 🖐️ w końcu jeden/jedyna może być z samego założenia jeden idealny a nie trzeci z rzędu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNB -------------> a Ty to lubisz sobie te problemy stwarzać;) takie życie po prostu, że ten jedyny najczęściej jest tym którymś tam, i tak to jest, że na ogół zawsze się wydaje, że to już ten, a dopiero potem się okazuje, że jednak nie koniecznie :) no niestety, metodą prób i błędów się to na ogół załatwia :) chyba, żebyśmy mieli tak jak w Indiach, czy gdzieś tam, że to rodzina szuka męża/żony, pierwszy raz się widzimy na ślubie - i trzask, prask, mamy tego jedynego :) nie powiem, byłoby to bardzo praktyczne rozwiązanie :) tym, bardziej, że ze swoją rodziną się dobrze znamy i rozumiemy - jak siostrze męża znalazłam, to nie narzeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zino
Moim zdaniem ludzie są samotni z wielu powodów. Czasami będzie to zwyczajny brak czasu by się wybrać do pubu (gonitwa za gotówką jest dziś modna), czasami brak finansów, albo najprościej brakuje im elokwencji czy wreszcie są nieśmiali. Zgadzam się z kilkoma przedmówcami. Jestem pewien że nie jest to wyłącznie kwestia urody, ale zdecydowanie ma duże znaczenie przy wyborze 'na start'. Więc tym samym 'księciowie z bajek' mają większe szanse wykazać się czym kolwiek by zainteresować swoją partnerkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atb122
Czujesz, że nadszedł czas na miłość i spotkanie z kimś wyjątkowym? Może właśnie dziś odmieni się Twoje życie. Nie zwlekaj! ZAMIEŚĆ BEZPŁATNIE OFERTĘ MATRYMONIALNĄ SKORZYSTAJ Z DOBORU PARTNERSKIEGO WYKONAJ ANALIZĘ ZWIĄZKU Przejrzyj ogłoszenia matrymonialne i znajdź swoją drugą połowę. http://iduo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×