Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zk*****

Jaki styl ubierania podoba sie wam u faceta

Polecane posty

Gość zk*****

i jakie fryzury ja np. nosze koszule czy koszule nalezy wsadzac w spodnie moja fryzura to boki i tyl scinam krotko maszynka a gore nozyczkami i potem na zel aby byla troche postrzepiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfv
jezu nigdy koszuli w spodnie, to jest wiesniactwo, spodnie nie obcisle ale tez nie wiszace wory mi si podoba taki styl jak koles na fotkach, utnoj tylko glowe bo oblesna http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.zeberka.pl/img/ani/ani19j.jpg&imgrefurl=http://www.zeberka.pl/art.php%3Fid%3D141&usg=__TTuSV6MLJtkyJEUTVgGMAR0TIuk=&h=447&w=300&sz=37&hl=pl&start=10&um=1&tbnid=UTroCULIn31lhM:&tbnh=127&tbnw=85&prev=/images%3Fq%3Dmoda%2Bm%25C4%2599ska%26ndsp%3D18%26hl%3Dpl%26rlz%3D1B3GGGL_plFR319FR319%26sa%3DN%26um%3D1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfv
aha i scinane wlosy na krotko lub na pale to porazka, facet za laqdnymi zadnabymi 3cm wlosami to cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ten facet z fotek to koszmar. nie cierpie wlasnie takiego stylu. Podobaja mi sie wlasnie faceci w koszulach, t-shirtach do tego jeansy i jakies ładne buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna018
Ja uwielbiam u faceta styl sportowy dres i gitara!! Łysa głowa :) ale w dżinsach i polówce to też nieźle wygląda np mój facet Sama mam takiego faceta i kocham go nad życie :*:* Kc dziubek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzane spodnie... MNIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolvia
Koszule u faceta są extra, oczywiscie nie włożone w spododnie, spodnie niekoniecznie dzinsy, tylko takie dopasowane stylem, ale nie kanciki :P Fryzurze na jeża mówię nie!! :p ale oczywiscie co kto lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest taki zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdfv ten styl jest tragiczny, ale kwestia gustu :) Co do autora: Fryzurka niezła, coś na styl irokezika małego, mi się to podoba :) koszule to sam jak widzisz nigdy do spodni! ;) jednak ja wolę jak facet chodzi w jeansach a do tego jakaś koszulka polo, tshirt, bardzo podobają mi się bluzki w paski, jak i bluze czarne czy białe :) kwestia gustu, nie wiem jaki masz kolor włosów, ile lat.. http://www.allegro.pl/item645647575_clockhouse_nowa_biala_polo_paski_skate_emo_38_m.html http://www.allegro.pl/item644085020_polowka_polo_clockhouse_vintage_emo_punk_skate.html http://www.allegro.pl/item643481646_clockhouse_nowa_biala_koszulka_polo_emo_38_m.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dresy i bardzo krótkie włosy, ewentualnie łysa głowa :) Jeansy i t-shirt tez mogą byc. Na specjalne okazje jakaś koszula. Ale na codzien nieeee... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA TO TEN WYSTAJACY BRZUCH
nie jest wiesniacki....hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tshirt za fajnymi napisamiblu
za z kapturem ,luzne spodnie ,naje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1234
a ja może powiem co mi sie nie podoba ;) 1) wielgachne, kolorowe i powykrzywiane napisy, wzory, szlaczki i tym podobne badziewiaki na koszulach, koszulkach, bluzach itp (coś jak w pierwszym linku :O) 2)brudne buty :O 3)kiepskie buty... oooo tak, buty są ważne, muszą być dobrej jakości, eleganckie, gustowne (nie lubie sportowego stylu u facetow - czyt. adidasy, trampki itp.) 4)zbyt obcisłe koszulki i sweterki połyskujące elastyczną nitką brrrr... 5)krótkie spodenki, i wszelkie inne nie zakrywające calej nogi - facet dla mnie musi miec dlugie spodnie i koniec :D 6)sandałki, japonki itd - tylko na plaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj osobisty fetysz to ubior post-rockowo metalowy, ale mysle , ze malo ktora z was go podziela. I dobrze, wiecej sie dla mnei ostanie :D A z rzeczy fatalnych w ubiorze facetow: - t-shirt wpuszczony w spodnie :O , koszula mi sie tez nie podoba ale tshirt to porazka - sandaly plus skarpety - krotkie spodnie konczace sie powyzej kolan, ohyda, kojarzy mi sie z Gracjanem Roztockim - jakakolwiek czesc garderoby w kolorze różowym - spodnie rurki i emo-style - mini-irokezy i inne pseudo-modne fryzury, żel we włosach i inne wynaturzenia To tyle z mojej strony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frank Jensen
facet na fotce ma styl typowego gogusia z kolorowych pisemek...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajajjajajjajaja
Moim zdaniem najlepiej się ubierać tak: Proste jeansy, nie jakieś wielgachne ani też rurki, proste dopasowane troszeczke luźniejsze jeansy i zdecydowanie nie jasne tylko takie ciemniejsze, ew czarne, do tego koszulka najlepiej z jakimś ciekawym nadrukiem, coś jak wojewódzki + garnitur lub czrna koszula ale rozpięta! Buty jakieś luźniejsze, polecam firmy etnies :D Bardzo ladne buciki mają, mogą być też vansy, no ale wiadomo to kosztuje, choć na wiosne/lato powinny być tańsze :P osobiście znalazłam w cenie około 50 pln, moj facet sie tak ubierai wyglada bardzo elegancko, nadal jednak młodziezowo no i bardzo sexownie :D (Ma etniesy zielone, bardzo fajnie się komponują z garniturem :D) Oczywiście jeśli ktoś nie lubi garniturów to może być to bluza, tylko nie jakaś wieśniacka, prosta szara, czarna bluza, najlepiej bez wielkich nadruków. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajajjajajjajaja
NO i jeszcze co do fryzury to ja osobiście preferuje troszke chociaż dluzsze wlosy, najlepiej z 6 cm takie nieogarnięte, o ile są proste jeśli się kręcą to albo na łyso albo prostownica ;x albo dready, tak jak ma moj facet, nawet w dreadach mozna super wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khurchak
Mam 23 lata, podobają mi się panowie w przylegających tshirtach i longsleevach (przylegających, nie obcislych), dżinsach, najlepiej dzwonach, swetrach paramilitarnych (ogólnie stroje wojskowe), buty wysokie, raczej długie włosy niż krótkie [i nie na żel, piankę, inne ;/] najbardziej mi się podobają takie prawie do ramion ładnie przycięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm według mnie wszytko zależy od faceta. Mam kolegę który ubiera dość wąskie spodnie, trampki i ciekawe dodatki np,. szaliki, chusty, okulary. DO teo zazwyczaj ma różne dziwne fryzury. I on w tym wygląda bardzo naturalnie i nie "gejowato". Jest sobą. Mój mężczyzna nosi klasyczne spodnie (lekko rozszerzane standardowe), koszule i swetry. Ma dłuższe włosy wieczne siano lekko kręcone które uwielbiam. Czasem zrobi się na grzecznego chłopca ubierając koszule pod sweter czy założy marynarkę. Uwielbiam jego styl. Mój brat za to woli bluzy i szersze spodnie (nie szerokie). Krótkie włosy jakaś fryzura z użyciem kosmetyków do włosów np. gumy do włosów. i także ma fajny styl. Mogę tak wymieniać dalej. Mi podoba się w facetach posiadanie swojego stylu i naturalność w noszeniu ciuchów, swoboda. Jest tylko jedna rzecz które nie zniosę tandety (obcisły to z triabalem brr... aaa), całkowitego braku przywiązania do tego co noszą (np. zniszczonych rzeczy), flanelowych koszul i przesady (nie strawie faceta który jest bardziej wymuskany niż ja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcisle skórzane spodnie
ooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek14121
Ja tam nie mam jakiegoś wypatrzonego stylu. Lubie jak mój chłopak chodzi w jeansach. Do tego jakiś fajny t-shirt. Ale jemu we wszystkim ładnie więc nawet jak ubierze koszule czy jakiś sweterek to i tak wygląda cudnie :) Co do fryzury krótkie i nażelowane włosy :) To tyle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo widze zeby koszula nie byla wsadzona do spodni jesli sie idzie do pracy...rozumiem wieczorne wyjscie na drinka ale to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×