Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

dostałam kosza, a Słońce mimo to świeci tak samo..

Polecane posty

Gość brunetka 24
A no jakis nowy kosz, czy ciagle rozpaczasz po tym starym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno być zakazane :) Ale skoro nie jest to co Ci pozostaje? Korzystać ze słoca i olać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sam wiedziałam ze nie mam szans ; już raz odmówił spotkania chodziłam na czarno przez miesiąc prawie . bolący tyłek niczego nie nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka 24
Im bardziej cie bedzie odrzucal tym bardziej ty go bedziesz chciala! Takie prawa natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu cholera, mam złotego faceta przyjaciela .. a ja go nie chcę bo mnie nie pociąga a tak było by coś pięknego.. a ten -sexowny jak cholera i im gorzej ja teraz wyglądam, to on - jak anioł po prostu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shine shine
my Star, wherever You are...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuturu
slonce wcale nie swiecilo, burza byla! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sie smiała ze mam kobiece oczy:P dobrze Ci tak:P \"Ucz się mała życia ucz, nauka to do szczęscia klucz, jak Ci źle napij się, rozum wolny, sercu lżej\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ EU
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech zyje sobie facet wszystkiego najlepszego mu w koncu zasługuje na kogos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im bardziej odrzuca, tym bardziej przyciąga - to prawda. Najgorsze, że to ułuda, na prawdę -nie ma tam NIC ciekwego, nic ciekawszego niż w tym przyjacielu, co nie pociaga wcale... Tylko zwykłe prawo psychologii, na które dajemy się nabierać przez większośc życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat przynajmniej nie ma tego 'co by bylo gdyby' - juz jedną wersję sprawdziłam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. przepraszam ale dziwne zwyczaje nastały.:P Kobieta podrywa faceta.:P Dla mnie byłaby to obraza i tak ten niedoszły kochaś przyjmuje.Nie dziw sie takie prawa natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ja nie mogee
,,Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich...'' to najprawdziwsza prawa pomyśl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"im bardziej odrzuca, tym bardziej przyciąga - to prawda. Najgorsze, że to ułuda, na prawdę -nie ma tam NIC ciekwego, nic ciekawszego niż w tym przyjacielu, co nie pociaga wcale... Tylko zwykłe prawo psychologii, na które dajemy się nabierać przez większośc życia\" Święte słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobnie :( wiem co czujesz..ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest cholernie uzalezniajace i toksyczne cos :o bylam kiedys zakochana w facecie, ktory im bardziej mial mnie w dupie tymbardziej o niego zabiegalam zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem czym się autorka przejmuje. jeżeli otrzymany kosz nie zgasił słońca, nie zatrzymał Ziemi i nie odebrał powietrza, to w czym problem...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cigarette
Żadne to odkrycie, ale chyba lepiej dostać 15 razy kosza, a za 16 razem spotkać ta właściwa osobę, niż nie przeżyć ani jednego, ani drugiego :) Niby wszyscy to wiedzą, a jednak jest jak jest. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdego następnego będę porównywała do niego .. łastwo nie będzie, teraz już przynajmniej nie będę się narzucać, wiem na czym 'stoję'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×