Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka Chylona

Co to jest miłośc ? Czy w ogóle jest ?

Polecane posty

Gość Agnieszka Chylona

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość jest wtedy, kiedy największa radością jest uszczęśliwienie drugiej osoby, a nie patrzenie na swoje szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłośc to wybór drogi miłości i wiernośc wyborowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vampire zakochanie to chemia miłosc to ZPT :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taratatakoniec lata
Miłość to biegun ciepła Transcendentna energia Miłość to późna godzina Absolutna przyczyna I moje serce czasem też Czuje jej rytm Kiedy zamykam oczy Gdy nie dzieje się nic Taka miłość jest jedna Ty jesteś jedna Jesteś podwiniętą rzęsą pod moja powieką Taka miłość jest jedna Ty jesteś jedna Dlatego chciałbym ukryc nas za najodleglejszą rzeką Miłość nie drży na widok miecza Jest kruchym ciastem powietrza Którym zachłystuję się codziennie To cholerna niepewność Kiedy znowu staniesz w drzwiach I to czy zobaczę Cię napewno Taka miłość jest jedna... Miłość to raczej nie chemia To nie są małpie gaje Kiedy uśmiechamy się przez łzy Kiedy przeklinamy się nawzajem Ja nie mówię kocham Pewnie sama dobrze wiesz dlaczego Jestem prostym pytaniem Ty jesteś na nie odpowiedzią Taka miłość jest jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz jesteś okropny regres:P czyli jednak chemia po której sie tyje głuchnie i ślepnie :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżeństwo podobne jest do twierdzy - ci, którzy są poza nią, chcą się dostać do środka, ci zaś, którzy znaleźli się w jej murach, marzą o wydostaniu się. :P George Bernard Shaw U nie ktorych milosc tak wyglada jak w docipie hehe:: Mąż mówi do żony: Podaj mi obiad! Żona: A magiczne słowo? Biegiem! Żona do męża: - Zobacz, ja muszę prać, prasować, sprzątać, nigdzie nie mogę wyjść, czuję się jak Kopciuszek. Mąż na to: - A nie mówiłem, że ze mną będzie ci jak w bajce? Siedzi facet u kochanki. Późno trzeba wracać. Mówi do kochanki: - Daj trochę wódki, ochlapię się, to nie będzie czuła twoich perfum. Wchodzi do domu, a żona go po mordzie... - Za co? - Myślałeś, ze jak się wyperfumujesz to nie poczuję, że wódkę piłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taratatakoniec lata
pęknie piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taratatakoniec lata
oczywiscie pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winietka16
Cochać się - ocierać się o coś Więc jak kogoś cochasz to jesst miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Per Nam Bucco
Agnieszka ty jestes Uchulona? Nie pownnas w zwiazku z tym przebywac na oddziale zamknietym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Kazio
SAMI, kurde ależ wrzuciłaś fotkę - mina wielokrotnego mordercy. Nie masz czegoś bardziej pozytywnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×