Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szokszok szok

Wlasnie sie dowiedzialam jak skonczyla kolezanka z liceum...SZOK

Polecane posty

Gość Szokszok szok

Spotkalam dzis rano siostre mojej kolezanki z liceum i mowic szczerze dawno nie bylam w takim szoku. Ona zawsze wiazala sie z "nieodpowiednimi" mezczyznami.Ma dwojke dzieci z facetem ktory manipuluje jej dziecmi i wszystko co mial poprzepisywal na rodzine po czym poszedl do sadu o zmniejszenie alimentow.Zenada.Po tym jak sie rozstali ona zwiazala sie z kolejnym,chyba jeszcze gorszym co obiecywal jej gruszki na wierzbie,prowadzi firme ktora nie generuje zadnych zyskow , same straty a ona na prawo i lewo pozycza pieniadze,ktorych nie oddaje bo nie jest w stanie ! On jest cudzoziemcem wiec do normalnej pracy nie pojdzie bo sie nie dogada,oczywiscie jezyka sie nie nauczyl.teraz ona zostala zwolniona zostala z pracy bo jakis numer zrobila a jest w ciazy (trzecie dziecko!!!). Nie rozumiem jak mozna byc po trzydziestce tak glupim i naiwnym i zachodzic w ciaze bez zadnego zaplecza ekonomicznego! Z rodzicami i siostra nie rozmawia bo jak po pieciu latach jej zwiazku probowali jej wytlumaczyc ,ze cos jest nie tak to sie obrazila i zabronila dzieciom odwiedzac dziadkow.Pieniadze to juz od wszystkich pozyczala,potem nie oddaje albo pozno albo bierze od kolejnej osoby na oddanie od poprzedniej. Jej siostra jest zalamana,bo z tym facetem wiecznie sie kloca,on ja wyzywa,obraza,potem mowi ze ja kocha i ona wybacza...Szczerze - jak slysze o takich toksycznych zwiazkach dwudziestolatek moze zrozumiec...ale kobieta po trzydziestce ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczera____
Głupia stara baba i tyle. Będzie płakac nie raz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ja nie mogee
można wiedziec co cie to obchodzi? to jej życie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poplotkować nie można
!? O co Tobie chodzi !!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalaaa
można wiedziec co cie to obchodzi? to jej życie!!!! to jej zycie, ale moze jakas podobna siksa to przeczyta, i zastanowi sie dwa razy, zanim zmarnuje swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loka..
No i co Cie to obchodzi??? Takich historii i nieodpowiedzialnosci jest co krok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczera____
mowiac szczerze zaskakuje mnie to jak potoczylo sie jej zycie.W liceum wydawala sie taka "poukladana".Mimo wczesnego macierzysnstwa skonczyla studia (zaocznie ale skonczyla).Zna 2 jezyki z czego jeden naprawde dobrze.Jednak w zyciu prywatnym jedna wielka katastrofa. Nie rozumiem jak mozna w jej sytuacji : dlugi,on stukniety psychopata (slowa jej siostry i rodzicow) , on bez pracy i dochodow,firma ktora co miesiac przynosi dlugi a w najlepszym przypadku wychodzi na zero.Ciagle cos wylaczone a to telefony a to odciety prad...i kurde trzecia ciaza??? Jeszcze ja teraz z pracy zwolnili bo cos zmalowala. Ps. Jak nie chcecie nie czytajcie,moze inna laska sie zastanowi ze jak jej facet mowi przez 5 lat,ze sprzeda kamienice i beda bogaci ale kamienicy nigdy nie pokazal a dlugi tak...to cos nie gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczera____
Mowiac szczerze to jest mi jej szkoda.Rozmawialysmy z jej siotra i doszlyszmy do wniosku,ze wlasciwie to nie ma jak jej pomoc. Kto ja teraz w ciazy do pracy wezmie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek..z doswiadczeniem
może zbyt uczciwa była wychwywana w warunkach gdzie panowała miłośc i zrozumienie a trafiła na nieuczciwego drania czsami tak bywa prawie wszyscy faceci sa fałszywi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szokszok szok to co maja powiedziec te po 40 ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek..z doswiadczeniem
jest niewiele udanych małżenstw tak naprawde sa razem bo maja obowiazek wychowac dzieci i dla ich dobra przewaznie cierpi matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szokszok szok
W sumie to fajnych rodzicow miala.Jej mama jak przychodzilysmy zawsze dawala nam kompot i pyszne kanapki albo nalesniki - mniaaaam!!! Ale ona zawsze samych matolow miala.Takich zadufanych w sobie co ja po katach rozstawiali.No,ale dwaj ostatni to na leczenie sie nadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na głupotę nie ma rady
!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem rycza ze im zle
!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieciekawą ma sytuację,ale może los sie odwróci i jakoś wyjdzie z tego cało/ Jednej sie powodzi drugiej nie,takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlapany
takie zycie jak w madrycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A na pewno jest
w ciazy ? Może tylko tak gada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×