Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ollllllaka21

coś na ujędrnienie / podniesienie/ powiekszenie? piersi -pomóżcie!

Polecane posty

Gość ollllllaka21

hej.. :) moja miseczka to 75 D czasem nawet DD/E zalezy jaka rozmiarówka:) .. chodzi mi o podniesienie i poporwe jędrności piersi! .. cwicze itd. ale jakos rewelacyjnych efektów powiem szczezrze nie widze... pomozcie cos obrac.. jakies tabletki? urzadzenia cwiczenia cokolwiek.. nie chce isc juz pod noz chirurgiczny bo mam dop 21 lat i przedemna peweni jeszcze ciaza.. :) ... slyszalam o bust up o motylkach ab gimnick? co poradzcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna madra
Ja ostatnio w sklepie kupilam takie zel Perfecty na ujedrnienie i podniesienie piersi, nie byl mi potrzebny bo nie narzekalam ale ze byl na polce razem z zelem na celulit to pomyslalam wyproboje, moze sproboj, moim zdaniem dziala, wiadomo cudow od razu nie bedzie, ale piersi sa jedrne i podniesione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllaka21
:) tzn wlasnie doczytała jakie to cudo jest Bust Up .. owszem moze i podnosi piersi ale tylko na czas zazywania leku i cala 'magia' trwi w zatrzymaniu wody w organizmie.. wiec dziekuje za takie pomoce.. od ok. 3tyg. cwicze pomki i nie powiem bo cos tam poprawe widac ALE chce troszke wiecej.. .dlatego pytam, zdajae siebie sprawe ze takie prawdziwe podniesienie to tylko skalpel ale przeciez jeszcze nie teraz!:) .. iw iem ze jakeies kremy i tabletki bez mojego wkladu chocby przez cwiczenia nie zdzialaja cdów ale przeciez zawsze mozna sobie jakos 'dopomoc':D wiec sprobuje tego kermu Perfect'y ;) thanx:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna madera
Sproboj chocby dla ujedrnienia, a dla podniesienia staniki push up, nie wiem czym sie tak martwisz masz dopiero 21, ja mam 24 i no problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to 75DD/E jest dobrze dobrane? Tzn czy na pewno masz pod biustem ok. 85 cm (mierzone ciasno i na wYdechu), a w biuście ok. 97, mierzone swobodnie? Bo podstawa dobrego wyglądu i stanu piersi to biustonosz w odpowiednim rozmiarze, zapewniający dobre podtrzymanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
A podobno duże sa piekne buahaahahaha zleje sie zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak era gsm
Zelem zwisy ujędrnic , takie rzeczy to tylko w telezakupach mango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki3232
Spróbuj regularnie stosować kolagen, z którego zbudowana jest nasza skóra, ma on właściwości ujędrniające, sama stosuję odkąd urodziłam córeczkę kolahen colyfine na bazie zielonej herbaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nheaven
Tak jak poprzedniczka radzę wybrać się do brafiterki. Nic po ćwiczeniach i kremach jak biustonosz jest źle dobrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria.n.32
wiki3232 jakiej firmy kolagen polecasz? bo ja mam w głowie mentlik, tyle tego jest dostępnego na rynku, nie wiadomo, który lepszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki32332
Wiktoria, mówię o polskiej firmie colyfine, ich żele są dostępne w drogeriach Hebe, kupując kolagen trzeba się kierować tylko składem, by poza naturalnym składnikami był pozbawionny innych "ulepszaczy". W przypadku colyfine poza kolagenem w skłądzie jest tylko woda, kwas mlekowy i glikol kaprylowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×