Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość markettttan

dlaczego kobiety patrzą tylko na wygląd a mówią co innego?

Polecane posty

Gość markettttan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo chcą być z przystojniakami, tak jak Ty olewasz brzydkie a kręca cię ladne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markettttan
ale się do tego przyznają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adolfmeieryewf
zeby bylo tajemniczo i mistycznie i zebys mogl zadawac takie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
markettan... nie tylko wyglad sie dla nich liczy ..ale jescze twoja kasa...kasa...kasa...kasa.....kasa...kasa...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Kazio
ja spedzam 4 godziny dziennie przed lustrem. Kocham moje lustereczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markettttan
problem w tym że kasy mi nie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi CAMPARI
nie patrza TYLKO na wyglad,ale owszem..A nie podkreslaja tego tak bo sa subtelne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak masz kase i w miarę wyglad to rzeczywiście musisz mieć zjebany charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Kazio
a j a nie mam wygladu, nie mam kasy, mam zjebany charakter i jestem beznadziejny a i tak co jakis czas sie za mna jakas laska oglada, dlaczego ja nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myjaaaaaaaaaa
czy patrza na wyglad?:) ... zob sobie na jakakolweik stronke internetowa.. tam wyraźnie pisze, ze kazdy, powtarzam KAŻDY przez pierwsze 6sek gdy poznaje obca osobezwraca uwage JEDYNIE na jej/jego wyglad... dopiero poźniej idzie cala aparycja osobnika!:) ... wiec i my kobiety, oczywscie ze najpierw patzrymy na wyglad, dopiero poxniej na to co w srodku icala otoczke:) ja osobiscie zawsze sie do tego przyznawalam:) ... poxniej jak poznalam sosbnika blizej mogalam pow cos wiecej ale nie ukrywam ze pierwszy look to wyglad zewnetrzny:) jak sie nie podoba idzie na plan drugi:) choc nie mozna pow, ze tak jest zawsze, moja funfela ktora wl za wyglad odsunela faceta na drugi plan suma suma wyszla za niego:D ... okazal sie byc czulym, troskilwym, zardanym facetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia z tarnowa
oczywiscie , że patrzą na wygląd Tylko nie znaczy to wcale, ze ten wyglad ma być taki sam dla wszystkich kobiet. Jedna woli chudego z duzym nosem, inna woli bardziej przysadzistego i w okularach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi CAMPARI
dokladnie.Ja tam nie znosze grubych,w okularach,z brzuchem i jeszcze lysiejacych,bleeeee :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia ma rację. Przecież wiadomo, że wygląd sporo o człowieku mówi. Czasem pierwsze wrażenie może być mylne, ale właśnie ono najbardziej się liczy. Kobiety zwracaja uwagę na wygląd. I przyznaję się do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Kazio
SAMI, tak masz racje, czyli on tez nie musi byc taki super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby som gupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jest zasada, ze "nie ocenia sie ksiazki po okladce" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Kazio
i faceci TO SAMO, nie TYLKO na wyglad ale ROWNIEZ na wyglad. Z tym ze jest duza rzesza takich co patrza tylko na wyglad, a laski do tgo na PORTFEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego mezczyzni mowia
ze zadzwonia i nie dzwonią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na ten portfel... to patrzeć na wygląd zewnętrzny czy liczyć ilość przegródek w nim? A może kolor? Bo chyba nie zawartość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream w pomarańczy
kazdy patrzy na wygląd :P i jest to normallne jedynie chore jest jak ktos ma duze wymagania odnosnie facetów/ kobiet a sam nie ma nic do zaoferowania a kasa nie ma tu znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RafalKrk88
mam pytnie do was dziewczyny...skoro sie juz wpowiadacie na temat wygladu to prosze o zobaczenie tego linku z moimi zdjeciami na nk http://nasza-klasa.pl/profile/25526145 i powiedzcie szczeze co sadzicie o mnie z wygladu ale ma byc to szczera odp a pytam bo wedlug mnie jestem niezaladny a wedlug znajomych czy innych osob jestem calkiem calkiem poprostu chcialbym wiedziec co wy sadzicie o tym znaczy o mnie prosze o odp na to..dzieki z gory za odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RafalKrk88
rozumiem ale chce tylko zeby zerkla ktoas z was na link i pow co sadzi i tyle..a z tym ponizaniem to nie zemna mnie tak latwo nieda sie przerobic..a ze pytam o to bo do tego akurat niejestem pewny jak jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde mole balans
" a dlaczego mezczyzni mowia ze zadzwonia i nie dzwonią ?" bo to taki niewinny meski zarcik ....a powiadajom ,że to baby jak mówiom tak to myślom nie i odwrotnie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla kobiet wyglada jest
najwazniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×