Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

carambaaaa

miłość czy dziecko?

Polecane posty

Co dla facetów liczy sie bardziej? związek z kobietą którą kochaja a która nie chce dziecka czy szukanie takiej która mu to dziecko da, mimo że nigdy nie dorówna tej pierwszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe ale
mysle ze kazdy facet ktory jest w zwiazku pragnie dziecka, chyba ze jest w zwiazku w ktorym bylo wiadomo ze nie moze miec go ktoras ze stron ale wtedy jest swiadoma decyzja o byciu razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że dla każdego, nie tylko faceta, najważniejsza powinna być miłość. Dzieci są jej owocem... Jeśli nie ma dziecka i małżeństwo nie decyduje się na nie, to ich sprawa, ale nie byłabym z kimś tylko dlatego czy chce czy nie chce dziecka. Nawet na kursie przedmałżeńskim mówią, że najważniejsi dla siebie mają być małżonkowie i mają się kochać, a nie żenić dla dziecka, tylko dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najważniejsze dla faceta
to mieć taką co urodzi mu dziecko, ugotuje obiadek, wypierze gacie a na noce jeździć do tej która nie ma dziecka ale posiada inne talenty niż gotowanie itd.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jakiś burak się znajdzie, który chce spłyci temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najważniejsze dla faceta
taka prawda w dzisiejszych czasach tylko naiwniacy wierzą w wielka miłość do grobowej deski. Przykro mi, ale wierności nie ma według mnie, facet przeważnie chce mieć dziecko, żonę a na boku kochankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ja kocham, on kocha ale coraz czesciej dochodiz do spięć w sprawie dziecka... ja nie chce (nie przez najbliższe kilka lat) on chce - w najblizszym czasie... mamy problem... i nie wiem jak to sie skończy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietanka z kawą
zależy jakie facet ma prioryety życiowe, są mężczyźni którzy nie chcą dziecka nie dlatego że nie mogą tylko nie chcą bo mają takie prawo, Jednak jeśli któraś ze stron pragnie dziecka a druga nie to myślę ze z czasem taki związk się rozpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoodka 123
a po ile macie lat?i czy do tej pory ukladalo sie miedzy wami? Bo byly chlopak mojej kolezanki tez bardzo chial dziecko ,ale tylko dlatego ze chial ja usidlic...czul ze ona chce od niego odejsc i dlatego tak naciskal...moze jego intencje nie sa szczere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ IEU
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oni oboje chcą dziecka, tylko w różnych terminach:-) Nie mieści mi się w głowie, że ktoś może odejść od osoby, którą kocha, żeby zapłodnić inną... Bo pragnie dziecka... Przecież dziecko powinna być w związku opartym na wzajemnym przywiązaniu i uczuciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętaj... że
twoje nie chcę = jego chcę On może ustąpic tak samo jak i ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 20 lat i na chwile obecna nie chce dziecka, nie wiem czy za 4 lata, 6 lat zachce - nie wiem tego... moze mi sie odwidzi... moj facet ma 28 i coraz czesciej mysli o \"rodzinie\" :( i to nie jest tak, ze ja chce sie wyszalec, wybawic - wrecz przeciwnie ale wizja dziecka mnie przeraża... a co do naszego związku to wszystko układa sie wręcz idealnie... tak... jedno z nas moze ustąpić - pytanie które?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może Ty
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mnie zostawi dla innej to nie wiem... wiem, ze wiele w zyciu przeszedl, byl zwiazany z wieloma nieodpowiednimi kobietami... wiem, ze bardzo mu pomoglam i ze tak latwo nie zrezygnuje z tego zwiazku. Pytanie jak to sie skończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoodka 123
rozumiem cie,ze chcesz jeszcze poczekac...on wie ,ze jestes mloda,ze masz szanse dac mu zdrowe dziecko..ale jesli cie kocha to uszanuje twoja decyzje i poczeka jeszcze troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaćmioneeeeeee
hmmm, ja bardzo kocham swojego pzyszłego meża. Ale gdyby powiedział mi, ze nie chce miec nigdy dzieci, to nie wiem, czy byłabym z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoodka 123
no wlasnie to jest ciekawe...ciagle sie rozprawia czy chce dziecko czy nie chce...bla bla bla....a potem sie okazuje ze go i tak nie moze miec....tez tak mialam robilam traume o dziecko a potem poszlam do ginekologa i dowiedzialam sie ze mam cos na jajniku...i ze moze w ogole nie bede mogla miec dzieci...i juz przestalam robic traume...bo moze sama jestem wybrakowana...ale ja nie zostawilabym partnera z tego powodu...uznalabym ze tak bylo nam pisane i ze widocznie zostalismy wybrani do dania milosci dziecku ktore nie jest nasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nie reaguje za dobrze, na wiadomość, ze poki co nie chce dziecka... ze moze wcale nie bede chciala go miec :( boje sie, żę to możę sie posypac :( strasznie mnie to boli :( bo nie wyobrażam sobie go stracic przez cos takiego - znamy sie juz troche czasu, mieszkamy razem, super sie nam uklada, swietnie sie dogadujemy - i co? nagle mam go zostawic? nagle on mnie zostawi z takiego powodu, mimo ze w innych kwestiach dogadujemy sie idealnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoodka 123
ale przeciez ani ty ani on nie bedziecie szczesliwi jesli bedziecie chcieli roznych rzeczy...w koncu wszystko sie o to rozbije...potrzebny jest czas...ale to i tak do was wroci i w koncu bedziecie musieli podjac jakas decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może Ty
to ustąp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×