Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika_123

Do Panów! Co byście zrobili gdyby wasza dziewczyna....

Polecane posty

Gość Monika_123

w przypływie emocji( bo np. się pokłociliście) uderzyła was w twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISCUN
powiedziałbym bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_123
chodzi mi o to czy też byście ją uderzyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia foxi 83
to pytanie jest z gory bardzo glupie !!! a moze bys sie zastanowil dlaczego ja tak wyprowadzasz z rownowagi ??? a moze sobie zasluzylem, bo jej nie szanuje ??? a jesli sie to bardzo czesto zdaza, to czy ona nie jest nadpobudliwa ??? piszesz lakonicznie i trudno tu cos osadzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_123
po pierwsze to pytanie jest normalne i proste, po drugie mam na imię Monika więc nie jestem facetem , a po trzecie to pytanie kieruję do Panów a nie do Pań wiec daruj sobię zbędne komentarze bo sprawa jest poważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhf
a moj ostatnio prawie dostal w twarz(prawie bo sie uchylil), nawarzyl piwa to niech je spija, zasluzyl sobie na to, bylam tak zdenerwowana ze go walnelam. nie czuje sie winna, ani troche . no i najwazniejsze nie oddal heheh, po prostu wiedzial ze zasluzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczna kawa
a ja mojego raz tylko poczestowalam z liscia. przeholowal z alkoholem i straszne rzeczy wyczynial, wiec wyplacilam mu piekny policzek az klasnelo. wzial tylko gleboki oddech i wybelkotal "tyyy mnniiijjjjee chyba njjjjiienawidziszz!!" i potoczyl sie do domu. nic nie pamietal nastepnego dnia, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dfhf - a co jeśli Ty byś zasłużyła? Jak dla mnie kar cieleśnych nie ma w związku dlatego też bym odszedł od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie tez zdarzylo
ja niestety tez raz uderzylam mojego.mowie niestety bo jakos ja tego tak nie toleruje w zwiazku, ale niestety emocje wziely gore... troche alkoholu paru kumpli i jakos dni mu sie popiprzyly jesli chodzi o powrot do domu wiec oberwal bo wiedzial co ja o takich numerach mysle...a on wstal powiedizal ze to pierwszy i ostatni raz i poszedl do drugiego pokoju sie pakowac kiedy juz pakowal ostatnie rzeczy przyszedl do mnie plakal przepraszal dalam szanse pierwsza i ostatnia jak narazie nie przegial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodobnie
zrobilbym unik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to czy też byście ją uderzyli? ja bym nie uderzył :) uśmiechnał bym się i powiedział bym ze Ją KOCHAM !!!!!!!! po czym zaciągnął bym ja do łóżka !!!!!! tam by przepraszała za swój niecny wybryk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×