Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lance

Myślałem, że to ona mnie zraniła...

Polecane posty

Gość Lance

Tak myślałem, kiedy mówiła, że już nie chce ze mną być. Teraz rozumiem, jak wiele winy było po mojej stronie. Jak bardzo ja ją raniłem. Nie żalę się, nie potrzebuję rad- muszę to napisać, wydostać z siebie, oczyścić się? Wbijałem jej codziennie małe szpileczki bólu, nie wiedziałem nawet, że tak ją ranię. Bezwolnie pozwalałem na wnikanie do tego związku czynników zewnętrznych, które to wszystko rozsadzały. I rozsadziły. Dopiero teraz, po nieprzespanych nocach, poświęconych rozmyślaniom na temat mojego podejścia do sprawy, mogę to napisać. Mogę to zrozumieć. Mogę żałować. Słowa, które wypowiemy, nie mogą być cofnięte. Ja nauczyłem się tego późno - dopiero teraz. Dlatego zaklinam Was - nigdy nie mówcie nic pochopnie, bo to nie zostanie wam zapomniane. Kochajcie bliską Wam osobę, ale nie idealizujcie jej bezkrytycznie - niech po prostu czuje się przez was kochana. Śmiejcie się, bawcie, kochajcie tyle razy ile można. Zrozumiałem, że koniec może przyjść w każdej chwili. To może spaść na każdego - byłem ostatnią osobą, która myślała, że jej się to zdarzy. Kiedy usłyszałem TO z Jej ust, miotałem się jak dzikie zwierze. Nie chcę pisać przez co się to rozpadło, nie potrafiłem tego zrozumieć, ale teraz już wiem. Najgorsze, że wina leżała w mojej głupocie i tak jak już wspomniałem, to było mnóstwo małych głupot, które drążyły tez związek jak woda skałę. Myślałem, że sytuacja w której byłem, tamten związek, był czymś nienaruszalnym, czymś co się nigdy nie rozpadnie. Byłem ignorantem, pyszałkiem bez pokory: "Bóg zawsze wiedział, że moja świątynia jest domkiem z kart. Mógł mi to oznajmić tylko w jeden sposób - burząc ją". To zdanie mówi wszystko. Czas - on jest lekarzem i mordercą. Wiem, że ja Go potrzebuję, wiem, że jeszcze bardziej potrzebuje Go ONA. Wiem też, że będę się o nią starał, nawet nie dlatego, że nadal ją kocham, ja po prostu dojrzałem. Teraz widzę wiele rzeczy zupełnie inaczej. Jakiż to banał - przez ból, do zrozumienia. Zawsze gardziłem banałami, teraz zrozumiałem, że to one są wyznacznikami miłości. Kochana - to, co zapamiętałem w Tobie najbardziej, to Twoje roześmiane, szczęśliwe oczy. Może kiedyś znowu je ujrzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej późno niż wcale. Może masz jeszcze u niej szanse :) Ile czasu nie jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos kiedys madrze napisal, ze slowa rania wiecej od miecza. Dobrze, ze to zrozumiales. Zycze Ci, zebys potrafil skleic jeszcze to, co sam zniszczyles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baarbapapa
kimkolwiek jesteś autorze - mądry z ciebie facet :) Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob uzytek
z wnioskow , ktore wysnules. Zrozumienie to pierwszy krok do naprawy. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobićcorobić
napisz jej to samo, co nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super zły i podstępny Stefanek
Do dziewczyny tego chłopaka- Nie przebaczaj mu! To podstęp - on sciemnia! Jeśli do niego wrócisz , on nic się nie nauczy, znow poczuje sie wygrany. Sam jestem facetem, robiłem tak 3 razy i tyle razy laska mi przebaczyła ,zanim się zorientowała. Ha ha ha! Tańczycie jak Wam zagramy na Waszych emocjach. Ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baarbapapa
Do dziewczyny tego chłopaka- Nie przebaczaj mu! To podstęp - on sciemnia! nawet jeśli - czas to zweryfikuje. Cięzko na przykład oszukać mową ciała :P Swoją drogą - ty Stefanku spotykałeś się tylko z pannami o iq kury-nioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia terenia
Stefanku, a skąd w tobie taka troska o to, aby on się czegokolwiek nauczył? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamietaj jedno
Dnia 13.05.2009 o 19:53, Gość Super zły i podstępny Stefanek napisał:

Do dziewczyny tego chłopaka- Nie przebaczaj mu! To podstęp - on sciemnia! Jeśli do niego wrócisz , on nic się nie nauczy, znow poczuje sie wygrany. Sam jestem facetem, robiłem tak 3 razy i tyle razy laska mi przebaczyła ,zanim się zorientowała. Ha ha ha! Tańczycie jak Wam zagramy na Waszych emocjach. Ha ha ha!

Facet jest glowa rodziny! A kobieta szyba co ta glowa kreci!  Nigdy odwrotnie! !!Nawet gdy wam sie wydaje ze jest inaczej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamietaj jedno
Przed chwilą, Gość Pamietaj jedno napisał:

Facet jest glowa rodziny! A kobieta szyba co ta glowa kreci!  Nigdy odwrotnie! !!Nawet gdy wam sie wydaje ze jest inaczej. :)

Szyja ☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosołek
23 minuty temu, Gość Pamietaj jedno napisał:

Facet jest glowa rodziny! A kobieta szyba co ta glowa kreci!  Nigdy odwrotnie! !!Nawet gdy wam sie wydaje ze jest inaczej. 🙂

Ona Tobą kręciła? A moze Ciebie kręciła? Jesli tak to czemu nie jesteście razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×