Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keri.

Nie zareagował.. co o tym myśleć?

Polecane posty

Gość keri.

Chodzi mojego chłopaka. 1 maja zaczęło się piekło, zadzwoniła do niego jakas dziewczyna gdy byłam u niego, on niby nie wie, kto to, ale gdy naciskała, to powiedział jej, że ją kojarzy. Na jej pytania odpowiadał "Tak", "no", "Nie". Kazała mu w końcu kupić sobie papierosy. On oczywiście niewinny, ja z racji tego, że mam słabą psychikę, popłakałam się, wzięłam jego telefon i wysłałam jej smsa, żeby się odczepiła, fakt, że trochę dosadniej Zadzwoniła do mnie jej koleżanka, wyzwała mnie jeszcze bardziej, chciała się spotkać i mi wpier.... , chłopak siedział koło mnie, a nie odezwał się nawet słowem, nie obronił mnie, nie napisał jej nic... Po chwili dostałam znów smsa, że mam wyłączyć zeza (parę lat temu go miałam, ale przeszłam operację i już jest w porządku.) chłopak też nie zareagował.. napisałam jej więc, że ma stare informacje, odpisała mi tylko, że mam już do niej nie pisać. Po tych wydarzeniach czułam sie fatalnie. dwa dni później zmarł mój dziadek. Od chłopaka dostalam zero wsparcia... Non stop są kłótnie.. o wszystko.. i tak ciągnie sie do tej pory... biorę po kilka tabletek uspokajacych dziennie... mama chce mnie zapisac do psychologa, bo nie radzę już sobie... mam ataki złości, odbija się na rodzicach.. Kocham go, zależy mi na nim. Ale nie wiem, czy to normalne, mieć kogoś, a nie być szczęśliwym w związku? Czy wy też tak macie, bo to jest "Rzeczywistość w związku"? Może macie większe doświadczenie, niż ja, więc powiecie mi szczerze, co o tej sprawie myślicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak amaaaaaa
olej go .co to za dupek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakimjakim
jezuuuuuuu :O wszędzie to samo, sami niedojrzali faceci.... pół biedy jesli on ma 18 lat; gorzej jak 30 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenith
on jest niedojrzaly? jak dla mnie to ta dziewczyna jest po pierwsze cpunka po drugie ma urojenia i wyzywa obca dziewczyne, tylko dlatego ze gadala z jej chlopakiem przez 2 minuty. Co on mial zrobic skoro ona jest zwyczajnie chroa psychicznie? Zawsze facet jest niedojrzaly, cale to forum to kolko wzajemnej adoracji popierdolonych kobiet o mentalnosci gimnazjalistek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×