Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mężczyźni są dziwni bardzo

Jak to jest z moralnością u facetów??????

Polecane posty

Gość Mężczyźni są dziwni bardzo
Akurat tak się składa, że to żona dzwoni do niego. Myślę, że być może conieco wie. Sam się kiedyś przyznał, ze pomyłkowo wysłał smsa, który miał być do mnie, do żony. W smsie nic nie było, ale żona się wkurzyła bardzo, o czym mi powiedział. Kiedyś, kiedy to było jeszcze w wersji delikatnej coś mężowi napomknęłam i zapewniłam, że kontroluję sprawę, bo mój mąż zwrócił uwagę na to, ze jest gość, który do mnie mailuje często, smsuje, dzwoni, pomimo, że ciągle się widzimy. A co do tego, że być może ja wyolbrzymiam coś, czego nie ma. Może i tak, ale są chwilami rzeczy, które mi się nie wydają, bo to nie są uśmiechy, czy żarty, ale coś innego. NIe aluzje erotyczne, ale coś, co daje do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe aluzje erotyczne, ale coś, co daje do myślenia.\" i teraz pytanie brzmi !!! komu daje do myslenia ? ;) bo chyba nie jemu :D czyli poparłas moja teorie o wyolbrzymianiu pewnych spraw przez kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudne perfumki
coś chyba nie jesteś z mężem szczęślwa skoro tyle nad tym rozmyślasz bo jesli byłabyś w super udanym małżeństwie to nawet do głowy by ci nie przyszło rozdrabniać na częsci pierwsze zachowania jakiegoś faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×