Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zwyczajna kobieta

Elegancka bielizna, której firmy polecacie?

Polecane posty

Gość eeeeeeee????????
cubea, "ekskluzywny" to luksusowy (pod względem jakości) i elegancki, a nie durnie ograniczony do 4 czy 5 rozmiarów (co biorąc pod uwagę, że pełna rozmiarówka biustonoszy liczy ich ponad 60, a najbardziej potrzebne leżą daleko od 80A czy 75B, jest chyba jakąś drwiną z klientek). Ekskluzywna bielizna to może być Rigby&Peller albo Fauve, a nie te twoje szmatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Mnie się podoba, a to chyba nie przestępstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
podobać się może, ale co z tego jak się do noszenia nie nadaje? stanik to nie obiekt kolekcjonerski, żeby był ładny ale bezużyteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa skarpeta
a kupuje ktos bieliznę na ebayu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo udany żart,
która z tych marek ma dobrą gatunkowo bieliznę? bo o rozmiarach w tym marnym sklepie to nie wspomnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLouisette
Od dwóch lat kupuję bieliznę Kris Line i jestem z niej bardzo zadowolona :) Mają nie tylko śliczne wzornictwo, ale również świetną jakość. Poza tym ich push upy super leżą i powiększaja moje niezbyt duże piersi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLouisette
Od dwóch lat kupuję bieliznę Kris Line i jestem z niej bardzo zadowolona :) Mają nie tylko śliczne wzornictwo, ale również świetną jakość. Poza tym ich push upy super leżą i powiększaja moje niezbyt duże piersi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
Lady, nie spamuj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elegancką bieliznę to ja bym ci poleciła Dalie, mają bardzo ładne kroje i używają dobrych materiałów, jeden biustonosz już kilka lat noszę a wcale na takiego nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszek5
Firma Benazzo Internbational to zwykli oszuści i złodzieje, dzwonią proponując ekskluzywna bielizną po czym wysyłają zwykłe bawełniane majtki warte 2 zł, pobierają za to astronomiczne sumy, mało tego naciągają na abonament. Nie dajcie się zwieść to złodzieje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaKi
Każda kobieta chciałaby miec w szafie jakąś elegancka bieliznę. Mi bardzo podoba się ta marki Gossard. Niedawno oglądalam taką bieliznę tutaj http://boutiquebielizny.com/ . Chce tak po ciuchu namówić mojego męża by zakupił mi własnie taką bieliznę na dzień kobiet. Była by idealnym prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside.pl można dorawać całkiem elegancką bieliznę za niewielkie pieniadze, wygodnie sie nosi, nie spłaszcza niczego, w nic się nie wrzyna, materiał też jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sralles, spamówo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiktoriaCzebanow
Najlepsza to chyba taka w której dobrze się czujemy, która nam się podoba nie? Ja jak każda z was mam swoje ulubione fasony i marki, często robię zakupy w sieci np tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-damska warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaCe
Ja polecam tylko jedną firmę http://orirose.pl/ ponieważ jest sprawdzona i zawsze u nich zamawiam. Kupowałam już tam gorsety, majtki, body i wiele innych rzeczy, które mnie wyszczuplają:) uważam, że sprawdzają się świetnie dlatego mogę wam polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo elegancką i świetnie wyglądającą bieliznę możecie znaleźć na stronie www.byann.pl Można też tam znaleźć rajstopy, biżuterię i inne rzeczy dla kobiety. Polecam wam przejrzeć ich ofertę. Każda powinna znaleźć tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko kupić bieliznę w internecie, każda firma ma z reguły nieco inną rozmiarówke, o czym sama się przekonałam. Jeśli nie sprawdzę w przymierzalni to nie kupię, jak dobrze leży to na intymna.pl zamawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×