Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mitu fitu

to było ok?

Polecane posty

Gość mitu fitu

Mam do was pytanie lecz najpierw opisze sytuacje: Jeżdżę do mojego faceta zazwyczaj ze środy na czw.na noc.Oboje mamy w czwartki na nieco pózniejszą godzine do pracy. Wczoraj wieczorem on sie rozchorował-dosłownie pawiował ,jak kot,gorączka ,te sprawy. Dzis rano to samo więc wielki zonk ,bo on mieszka kawał za miastem i autobusy jeżdżą tam raz na ruski rok. Zawsze on mnie odwozi do pracy i jedzie do swojej(ma po drodze),jednak dzis zadzwonił so swojego szefa ,że nie da rady więc ja zostałam na lodzie . Wyszło na to ,że żeby dotrzec do pracy muszę wziąc taxówke .Zamówiłam ja sobie,zrobiłam mu herbaty i wyszłam. Chodzi o to ,że mało zarabiam a on nawet nie zapytał ,czy dorzucic mi do taksówki,po prostu ,wychodzi na to ,że musze sobie radzic sama a z tej jego wiski zapłaciłam ok 50zł. Miałam pieniądze odłożone na dentyste ale teraz juz nie mam.Nie jestem materialistką ale wydaje mi sie ,ze on postąpił nie fair. A wy co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitu fitu
bo ja mysle,ze ok a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, facet siedzi chory, a ty się kasą przejmujesz i że z jego strony to było nie fair? W sumie mógł uprzedzić, że źle się czuje, ale co zadowolona byłabyś gdyby na najliższym skrzyżowaniu musiał się zatrzymywać bo mu niedobrze? Pomyśl troszeczkę. A Ty gdybyś była chora to zastanawiałabyś się czy masz komuś dorzucić do taksówki, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiko12
to trzeba było mu powiedzieć, że nie masz na taksówkę skąd miał to wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tromba bomba
A czy Ty mu kasujesz za noc, ze takie dziwne pytania masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_09
Wydaje mi sie ze w takiej sytuacji Ty powinnas placic za taksowke i on nie powinien Ci sie dorzucac, bo niby z jakiej okazji. Ty mu sie dorzucasz do paliwa auta wymiany oleju itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty sie składaszz z nim
na paliwo? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdanem
przesadzasz. Powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boże... weź się opanuj. Skoro pawiował, jak kot, to po chuj się do niego pchałaś, a teraz wielkie" bo on mi się nie dorzucił"... myślałaś, że wyzdrowieje przez noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to było ok, bo wątpie czy face na siłę namawiał Cię do przyjazdu. Wiedziałaś ze jest chory i ze Cie nie odziwezie wiec po co jechałaś? mogliscie sobie darowac... a jesli ta odległośc to taki problem to zamieszkajcie razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×