Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wroclaw_16

POMÓŻCIE BO NIE WIEM JAK TO ZROBIĆ!!!

Polecane posty

Gość wroclaw_16

wszystko zaczęło się pod koniec I klasy gimnazjum. Zacząłem czuć "chemię" pomiędzy mną a moją koleżanką. Dużo ze sobą gadaliśmy, wymienialiśmy uśmiechy na lekcjach itd. Doszedłem do wniosku że postaram się z nią umówić. Kupiłem jej misia z serduszkiem i czekoladki, chciałem jej to w szkole dać i zaprosić na randkę. Tylko że to był już czerwiec i jej się odechciało chodzić do szkoły. Nie przyszła, a ja jak debil z czekoladkami i misiem zapieprzałem po szkole. Miałem moralnego kaca i już jej nawet smsa nie napisałem. Zamiast się ze mną zobaczyć jeździła ze znajomymi na wagary. W drugiej klasie przeszło mi zauroczenie nią, ale teraz w trzeciej to znowu wróciło. W listopadzie znowu "to coś" się odrodziło. I nawet ona mi dała sygnał. Co chwilę koło mnie siadała, wdzięczyła się, dała mi jakieś zadanie do zrobienia z geografii - ale wtedy spojrzałem w jej oczy i przypomniałem sobie jak mnie "wystrychnęła na dudka" w pierwszej klasie i odrzuciłem tą kartkę i wyskoczyłem z tekstem: "Nie wiem k***a jak to zrobić, daj mi spokój". Mocno przegiąłem, ona się nawet na przerwie zachlipała, koleżankom gadała o bólu brzuchu, ale sądzę że to przez mnie. No i przechodzę do sedna sprawy. Jest już maj i teraz dopiero zrozumiałem ile to słoneczko dla mnie znaczy. Tyle że ona mnie z leksza ignoruje i traktuje tylko jak kolegę. W dodatku zdaje mi się że kogoś już ma. Czasami spędzam z nią więcej czasu, czasami się narzucam, czasami nie, ale ona przestała w ogóle na mnie zwracać uwagę. Jak naprawić moje błędy i jak ją poderwać? nie mogę przez nią spać po nocach. Mam nadzieję że bez wyśmiewania mi pomożecie zwłaszcza że ja może miałem z 3-4 dziewczyny, a większość forumowiczów po 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie ma mojego charakteru. Ja uwielbiam takie ciacha, jak Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, albo i z 30 :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclaw_16
prosiłem o pomoc na razie są kpiny a mnie naprawdę bardzo na tym zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×