Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnawa

jak poderwać faceta

Polecane posty

Gość smutnawa

w skrócie: zostały 2 spotkania. jesteśmy na tym samym szkoleniu, które za 2 tygodnie się kończy i już się pewnei nie spotkamy. on jest tak nieśmiały, że boję się, że nic nie zrobi, chce mi się płakać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz wziac nr tel. Jesli az tak sie wstydzicie to wymysl cos. "SZKODA ZEBY KONTAKT SIE URWAL DAWAJ NUMER:)" albo "WIESZ ZE W PIATEK MUSZE BYC W TWOIM MIESCIE BO ( tu cos wymysl) MOZE PODASZ MI NR TO SIE SPOTKAMY" Z taiego czegos latwo sie wycofa np jesli Cie odrzuci. Zawsze mozesz powiedziec "hehehe co ty sobie pomyslales. Ze Cie podrywam?? No wiesz co. Przeciez ja mam chlopkaka" itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnawa
dzięki! oby mi tylko wystarczyło odwagi, to straszne: jestem super nieśmiała i mam kogoś poderwać! ale tak mi zależy, że muszę się złamać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnawa
mam maila, ale nie odpisał. wysłałam mu jakieś materiały i napisałam kilka miłych słów i nic:( nie odzywa się! wiem, że ja mu się też podobam, więc czemu milczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnawa
dobry, ciepły, rycerski, inteligentny. czy to mało? skąd bede wiedziała, czy warto, jesli nie spróbuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnawa
nie jest zbyt wysoki - mojego wzrostu, i w góle fizycznie nie jest w moim guście, ale chyba się zadurzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnawa
ja tylko chciałam się komuś wygadać, bo mi to strasznie ciąży... przyjaciółce nie chce, bo nie chce zeby myślała, że mi kompletnie odbiło - zabujać się platonicznie w facecie ze szkolenia! w ciągu dnia nie ma chwili, żebym o nim nie myslała, a pocztę sprawdzam chyba z 50 razy dziennie i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in spe ale kto
no np. "dzięki, że pamiętałaś" cokolwiek! no, ale dziękuję, za męski punkt widzenia, trochę dodało mi to otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płeć rozpoznajemy po tym, że dziewczynki moczą pieluchę z tyłu, a chłopcy z przodu. Kobiety nie wiedzą jak uwodzić facetów. :-) Jasne w realu to po raz ostatni moja babcia znalazla dziadka :P teraz tylko w necie można się poznać i zbałamucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×