Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kicza

Panowie za co kochacie swoje kobiety ?

Polecane posty

Co sprawia , ze macie ochote nosic ja na rekach ? Co sprawia , ze doprowadzaja one Was do obledu ? ;) Czekam na Wasze odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheniutek
ja kocham za to że jest i jest moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h plus h
za to ze jest!!!!! i za to ze jest zajebista w lozku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie za co kochacie swoje kobiety ? za to zimne Tyskie co codziennie stoi w lodówce :D KOCHAM JA ZA TO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem z aco kocham kobiety;0 bo nie przystoi arystokracie tak oficjalnie mówić o inntymności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tyle macie do powiedzenia o swoich kobietach ? Na podobnym topiku czyli : za co kochasz swojego faceta , dziewczyny ciagle sie wami chwala , a Wy ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oni nie wiedzą ZA CO :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banieczkaaaa
Panowie za co kochacie swoje kobiety ? Po 1wsze jest tu malo facetow, po drugie Ci co juz tu sa to prawie zadne nie ma kobiety:P:P J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wszystko! jest wspaniała, dobra, miła, uczynna, myśląca i strasznie kochana!!!! Wyrozumiała! Niech żyje Justka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em-em
raczej tu nie wpadam... ale wiem ,ze moja myszka tu bywam wiec zajrzalem i prosze... ja kocham moja monisie za to ,ze: wyciagnela do mnie reke, gdy bylem na dnie pokazala mi ,ze wciaz stac mnie na wiele zadbala o mnie... zawsze wspierala... czasem glaskala a czasem opieprzala :D jest silna ,mloda, madra zyciowo, inteligentna , ambitna i przezabawna kobietka :) potrafi wstac o 3 rano , wsiasc w auto i przejechac 250km by byc ze mna chociazby 2 dni :) zawsze podkresla jaka jest ze mnie dumna Ogolnie...ona jest moja sila...dzieki niej codziennie cwicze, usmiecham sie...a nawet robie doktorat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×