Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Romantyczny

Kraków - propozcja romantycznego spotkania proszę o pomoc

Polecane posty

Gość Romantyczny

W najbliższą sobotę umówiłem się na "randkę" z nowo poznaną (przez internet) dziewczyną. To będzie nasze pierwsze spotkanie. Ona mieszka (i studiuje) w Krakowie, ja go nie znam prawie wcale. Z uwagi na to, że ona jest dość nieśmiała, na mnie ciąży postaranie się o miłe spędzenie czasu. Możecie mi napisać, gdzie można pójść w sobotę? Przyjadę na dworzec PKP około godz. 11 i pewnie spędzę z nią kilka godzin (będę wracał wieczorem - około godz. 19). Macie jakieś propozycje gdzie pójść, gdzie wstąpić, gdzie zjeść obiad? Ponieważ nie znam Krakowa (ale mam mapę), to byłbym wdzięczny za podawanie adresów, nazw lokali, informacji ile się gdzieś idzie/jedzie. Uwaga: ponieważ spotykam się z osobą mieszkającą w Krakowie, więc odpadają standardowe miejsca do zwiedzania - chcę ją mile zaskoczyć i zabrać tam, gdzie jeszcze nie była (mogła nie być). Ale może nie za daleko od dworca PKP? Niestety jutro ma trochę padać, więc może jakaś ciekawa galeria (sztuki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rób
Niestety, nie pomogę Ci. Nigdy nie byłam w Krakowie :( Ale chociaż podbiję topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczny
A pójście pieszo na Kopiec Kościuszki to dobry pomysł? Jest wygodne dojście tam? Czy może podjechać autobusem lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×