Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zezowateszczescie

problem z facetem

Polecane posty

Gość zezowateszczescie

witajcie doradźcie coś otwórzcie mi oczy.. problem stary jak świat, czuje ze facet sie mną znudził..parodia bo jestesmy ze soba dopiero miesiąc... mieszkamy 60km od siebie na początku było cudownie codziennie kazde z nas jak sie obudziło pisało smsa on jak miał przerwe w pracy dzwonil i potrafił tak 3 razy w ciągu czasu w pracy+wymienialiśmy miłe smsy wiem ze brzmi to dziecinnie ale cóz..ja mam 26lat on 27 widywalismy się w tygodniu raz i w weekend ja do jego miasta do szkoły a po szkole do niego w niedziele nalega zebym nocowała u niego ale dla mnie to za wcześnie (dodam ze seksu nie ma narazie) teraz widze ze on coraz rzadziej szuka ze mną kontaktu, z reguly to ja pisze pierwsza, dzwonie raz zażartowałam ze mineło dopiero tak mało czasu a on juz sie mną znudził to sie bardzo zdenerwował i powiedział ze kobiety uwielbiają wymyślac sobie problemy doradźcie coś czy zastosować metode zołzy przestac sie odzywac i czekac az on zateskni...teraz jade na niedziele do szkoly i może powiem ze nie wpadne do niego bo jestem zmeczona?? chociaz bardzo za nim tesknie ale boje sie ze ja bede sie coraz bardziej angażowac a on mnie zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
mądry facet. Wymyślaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie Twój facet to typowy ustawiony singiel i jest oszczędny i wygodny dochodzi do wniosku że zbyt dużo czasu i pieniędzy zmarnuje zanim cię puknie współczesni faceci nie czerpią sensu życia z relacji międzyludzkich tylko z kasy oraz szybkich, intensywnych i łatwych przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezowateszczescie
nie to raczej nie ten typ siedzi teraz na rybach.. sam w nocy i do jutra tam zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezowateszczews

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezowateszczescie
doradź coś miał ktoś podobną sytuacje? dzis juz mu napomknęlam ze nie wiem czy w niedziele do niego wpadne bo moge być bardzo zmeczona, to on na to ze mogę nocować i sie wyśpimy oboje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kotekPP
odchodzac od tematu mój facet tez dzis pojechał na ryby na całą noc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezowateszczescie
ja lubie jak facet ma swoje pasje to mi sie w nim podoba ale czemu on coraz rzadziej sie do mnie odzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj biedna ty biedna
Siedzi na rybach :D .Chyba na jednej rybie -"Rybka zwana Wandą" :P . Kto w nocy chodzi na ryby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezowateszczescie
szczupaka mu sie marzy złowic:)a one ponoć w nocy i nad ranem biorą kilka razy byłam z nim na rybkach:) ale wrócmy do sedna mam sobie powiedziec prawde sama, ze skoro nie szuka kotaktu znaczy ze mu nie zalezy?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×