Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malutka758

WYCISKARKI SOKU

Polecane posty

Gość sylwia sylwia syla
Mam od jakiegos czasu wyciskarke, to nie jest to samo co sokowirowka. Sokowirowka nawet na opakowaniu ma napisane ye iles tam % (chyba 20) od razu zabija witamin, gdyz te ostrza kreca sie tam ilesset razy na minute i to powoduje duzy oor przy kontakcie z produktem w wyniku powstaje przez ulamki senkund emisja cieplna ... itd Jesli masz wiecej $ to naprawde polecam wyciskarki, sa teraz z angli , nawet po 1000zł wraz z wysylka. Nie chce robic reklamy ktorejs, bo nie pracuje dla jakis firm jak tu niektore osoby powyzej reklamujac tylko jakas marke, ogolnie wyciskarka to olbrzymi aroznica co do sokowirowki. Ona miazdzy jak prasa owoce i warzywa, nawet bardzo twrde typu marchew bez zadnego problemu, na youtube masz pelno filmow jak to w praktyce wyglada, i przez to ze to jest wolnoobrotowe nie znikaja Ci zadne witaminy w procesie przygotowywania. Rowniez w diecie gersona lekarz uzywal prasy, nie pameitam marki tej prasy ale tamta byla olbrzymi ai kosztowala okolo bodajze 15tys zl z tego co widzialam w sieci (myslalam na poczatu azeby ja zakupic) Dzieki wyciskarce mozesz duzo wiecej potraw przygotowac, a nie tylko sok, np jakis masy dla malych dzieci, dzemy, nawet miazdzy kawe czy robi krem orzechowy... zupy Ja sama nie probowalam bo zadowalam sie sokami, jest w2 sieci fajny blog o sokach, jak zapytasz gooogle to powinno ci wyskoczyc, uzytkownik porownuje kilka sobrych wyciskarek, opisuje jakie soki robi, itp ppolecam, to byla moja poczatkowa lekktura na poczatku sokowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Wiem, że Braun ma bardzo dobry sprzęt tego typu, także wydaje mi się, że warto zwrócić uwagę na wyciskarki właśnie tej firmy. Ta wydaje mi się całkiem dobra: http://magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=173&prod=25685 Także powinna Ci długo służyć. A, że jest akurat w promocji, to przynajmniej nie wydasz na nią dużo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Citropatrick
Od około roku używam wyciskarki Omega 8004. Ogólnie byłem z niej zadowolony aż do chwili gdy zadałem pytanie sprzedawcy i dowiedziałem się że elementy które mają bezpośredni kontakt z owocami, warzywami i sokiem wykonano z tworzywa zawierającego Bisfenol A (BPA). Informacja ta pochodzi od polskiego przedstawiciela największego dystrybutora sokowirówek i wyciskarek soku w Europie. Bisfenol A - jest substancją oficjalnie uznaną za toksyczną. Zapytałem również sprzedawców innych urządzeń i albo nie odpowiedzieli wogóle lub też zasłaniali się brakiem wiedzy w tym temacie... Po tym wszystkim, czego dowiedziałem się na temat wpływu tej substancji na organizmy żywe a przede wszystkim na organizmy dzieci byłem w szoku!. Bardzo często to głównie z myślą o nich dokonujemy zakupu wyciskarki. Bisfenol A podejrzewany jest min. o związek z rakiem piersi, uszkodzeniami wątroby, otyłością i cukrzycą, agresją u dzieci. Badania przeprowadzone w 2011 r. w USA wykazały również scisły związek z problemami behawioralnymi u dziewczynek, które jeszcze w łonie matki narażone były na kontakt z wysokimi stężeniami BPA. Nie sądzę, by ktokolwiek z Was chciałby świadomie narażać ich zdrowie, chociażby tylko potencjalnie. Informacje o Bisfenolu znajdziecie bez problemu w sieci. Polecam również literaturę np. Rick Smith i Bruce Lourie "Mordercza gumowa kaczka". Lobby producentów i sprzedawców BPA jest bardzo silne. Już od wielu lat próbują przekonywać, udowadniać na wszelkie możliwe sposoby że Bisfenol jest substancją bezpieczną. Pomimo tych usilnych prób Kanada od marca 2010, niektóre stany USA (tylko w USA rynek BPA jest wart 6 mld dol. rocznie) oraz UE od czerwca 2011 zabroniły już produkcji i sprzedaży na ich terenie butelek dla niemowląt zawierających Bisfenol A. Również Światowa Organizacja Zdrowia odradza stosowanie BPA w produktach mających zastosowanie w branży spożywczej oraz dziecięcej. Jak można więc świadomie produkować i sprzedawać takie rzeczy... Temat niestety nie dotyczy wyłącznie wyciskarek. Również suszarki do owoców, sokowirówki miksery i inny sprzęt agd, naczynia, głównie produkty wykonane z poliwęglanów, opakowania żywności mogą zawierać BPA. Proponuję więc przed zakupem zapytać sprzedawcę o materiały z których wykonano urządzenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dość ciekawą promocję na porządną wyciskarkę soków Zelmera ma teraz Medialux, podaję linka gdyby ktoś był zainteresowany - http://www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=173&prod=266372, ma moc 150 W, z dostawianym pojemnikiem na sok o pojemności 1.2 l, funkcją revers oraz z uniwersalnym stożkiem do wyciskania małych i dużych owoców, słyszałam, że ten model to bardzo porządny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep.puregreen.pl
Witam! Kierując się wyborem wyciskarki do soku powinniśmy wsiąść pod uwagę kilka czynników...z czego będziemy wyciskać sok (trwa pszeniczna, owoce warzywa)? jak często, oraz ile chcemy na to przeznaczyć pieniędzy? Wyciskarką najbardziej uniwersalną, czyli taka, która doskonale poradzi sobie z wyciskaniem soków zarówno z miękkich jak i twardych owoców, traw czy sałat jest wyciskarka pionowa typu Versapers. Jest to doskonały, niezwykle solidny i precyzyjny sprzęt. Wyciskarka do soku Versapers jest niezwykle przyjazna użytkownikowi, niezwykle łatwa w czyszczeniu, a przygotowywanie w niej soków to istna przyjemność...i duża oszczędność czasu;) Jeśli jesteś zainteresowany zakupem LUB POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI na temat wyciskarek skontaktuj się z nami. Zapraszam do naszego sklepu internetowego: http://sklep.puregreen.pl. Dla wszystkich zainteresowanych powołujących się na Kafeteria.pl oferujemy upust 3% (przy wpłacie na konto). ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewtgdrssdrg
dlaczego mam wrażenie, ze ten wątek to reklama i podstawione osoby pisza jaka to omega wyciskarka cudna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swetka..
czy moze ktos z as posiada sokowirowke firmy SEVERIN ..NIEMIECKA FIRMA ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brooki
Swetka, ja w pracy kiedyś używałam, nie była najwyższej jakości, ale też nie jakieś badziewie. Do domu można kupić, ale my w pracy musieliśmy ją zmienić na lepszą. Poza tym, wyciskarki zachowują więcej odżywczych wartości owocu, niż sokowirówki. Obecnie korzystam z takiego Boduma i jest kompletnie niesamowity : http://www.stylowazastawa.pl/produkt/20630/wyciskacz_cytrusow_bodum_bistro_zielony.html poza tym pasuje nam do wystroju kawiarni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swetka..
wyciskarke tez mam ale oan jest tylko do grejfruów i pomaranczy ...a ja chce chce robic jeszcze marchwi i innych owocow i warzyw ..i dlatego poszukuje sokowirówki ...dzieki za odpisanie . to sie chyba zdecyduje jak piszesz ze jest oki ...POZDRAWIAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewazraju
Kupiłam wyciskarkę zelmera JuiceMaker, rewelacja! Ze wszystkiego wyciśnie sok, marchew, seler,pietruszka,buraki no i owoce.Można mieszać składniki do woli, z 2kg wychodzi ok.1,5 litra soku, odpad-sucha pulpa-robię z niej pyszne ciasteczka.Fakt, drogi sprzęt, ale jaki efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciskarka soku to świetna rzecz. niedawno dowiedziałam się, że z połowy pomarańczy produkuje się nawet 10 kartonów soków sklepowych :/ dramat... a co do sprzętu, ravansona ktoś używał? w avansie znalazłam za 45 złotych, niedroga sprawa, warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciskarka soku to świetna rzecz. niedawno dowiedziałam się, że z połowy pomarańczy produkuje się nawet 10 kartonów soków sklepowych :/ dramat... a co do sprzętu, ravansona ktoś używał? w avansie znalazłam za 45 złotych, niedroga sprawa, warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swetka..
SUPERiOR..posiada ktos sokowirowke tej firmy ...?????????ten sprzed jest w Kauflandzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dsat
Mam pytanie do ewazraju. Możesz napisać coś więcej o tej wyciskarce zelmera, chodzi mi głównie z czego jest zrobiony ślimak i komora zgniatająca. No i jak sie spisuje przy wyciskaniu pomarańczy i bananów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolina 5
Witam, znalazłam wpis odnośnie BPA. Proszę o informacje czy ktoś z Państwa znalazł informacje, że którakolwiek z oferowanych wyciskarek w Polsce lub poza granicami posiada oznaczenie "elementy wolne od BPA" lub "BPA FREE" ?? ps. butelki dziecięce Canoe zawierają ww. informacje producencką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko wyciskarka
Witam, 1. sok z sokowirówki do soku z wyciskarki dzieli przepaść... kto nie pije ten nie zrozumie - koniec i kropka. 2. wyciskarka zelmera to porażka, w naprawie po 2 miesiącach pracy: dużo plastiku, szybko się zabarwiła od buraków i marchwi, powyginało się sitko... nie polecam. Teraz przymierzam się do jakiejś 2ślimakowej ale z 2ręki... Miłego wyciskania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten braun w avansie wygląda przyzwoicie. wyciskarka to na pewno lepsze rozwiązanie niż sokowirówka, ponoć zdrowiej, i włókienka nie zostają jako odpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten braun w avansie wygląda przyzwoicie. wyciskarka to na pewno lepsze rozwiązanie niż sokowirówka, ponoć zdrowiej, i włókienka nie zostają jako odpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwf
prosze o rade czy wyciskarki jedno czy dwuślimakowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogogo
@elwf a to zależy od zawartości twojego portfela :) wszyscy chwalą 2ślimakowe, że o wiele lepsze, ale niestety również o wieeele droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.puregreen.pl
Drodzy forumowicze, Mamy coś co może zainteresować niektórych z was. Nowa wyciskarka pionowa z dodatkowym korpusem do homogenizacji - Cooksense HD. Sprzęt został już przez nas przetestowany i jesteśmy pod dużym wrażeniem - jednym słowem POLECAMY - oto link do sklepu: http://sklep.puregreen.pl/wyciskarka-do-sokow-cooksense-hd.html W razie pytań jesteśmy do dyspozycji. Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinek
Witajcie, proszę o opinie czy to użądzenie będzie działać jak wyciskarka? Czy różnica jest tylko taka, że to użądzenie nie podgrzewa soku? SOKOWIRÓWKA WYCISKARKA DO SOKÓW SAPIR 1160K Jak myślicie, czy podczas pracy tego użądzenia dużo traci się wrtości jak podczas użytkowania zwykłej sokowirówki? Bardzo proszę o opinie, Nie stać mnie na tąką drogą wyciskarkę, natomiast ręcznej nie będę używała, to wiem na pewno, więc szkoda kasy. Muszę szybko coś kupić, ponieważ mam wrzody i muszę pić sok z ziemniaka i marchwi. Będę czekała na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga22441
ansoiw -ja posiadam wyciskarkę Hurom. Sprawuje się bardzo dobrze. Wejdź sobie na http://www.terapiasokami.pl tam opisana jest wyciskarka, jakie ma zalety, test wartości odżywczych soku -porównanie wyciskarki Huron i sokowirówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robocik
Witam. Ja uzywam wyciskarki jednoslimakowej omega VRT 330 i jest rewelacyjna. Wyciskarke mam od 3 lat i zero problemow . Kupilem w usa z powodu ceny ok 300 dolarow. Wszystkim zainteresowanym tematem a nie mogacym sie zdecydowa to podpowiem ze jak ktos pali papierochy to za ok 4 miesiace macie to cudo i inwestujecie we wlasne zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam etam
a ja już mam dosyć wyciskania. mycie tego wszystkiego tylko po to żeby szklanki soku sie napić już mnie dobija. zaczęłam kupować dobre soki i odżyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddedee
fakt, też mam ceramiczną, jest najlepsza. Bo cała rzecz w prostocie takiego ceramicznego urządzenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omujboshe
same reklamy w tym temacie:/ mam nadzieje ze te wyciskarki sa lepsze niz wasi ''spece'' od marketungu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up do góry
podnosze wątek- spotkałam sie z nasadką do wyciskannia soku- do maszynek do mielenia zelmer. Ktoś korzysta w ogóle z takich wyciskarek? Bo mam sokowirówkę a korci mnie jeszcze ta nasadka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×