Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malutka758

WYCISKARKI SOKU

Polecane posty

Gość up do góry
śmieszne i żaosne te reklamy- nasadkę można dokupić do maszynki zelmer- sprawdzona marka przynajmniej. a to wydaek 85 zł. a nie 1000 ja pierdo.e frajerów szukają. OK, KTOŚ Z TEGO KORZYSTA? WARTO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up do góry
co zarazy? tylko o wackach byście pisali- nikt soczków nie pija? liczyłam na was buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasoczona
Kupiłam przecenioną wyciskarkę, jako że nie było nią zainteresowania zimą. Zamiast 269 zł zapłaciłam 169 zł. Jestem zachwycona tym zakupem. Wyciska ze wszystkiego co się wrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Po Raz Trzeci ;-)
Witam, celem wyjasnienia: "nasadka Zelmer" do Zelmera - to tylko cytrusiarka. Jest tez nasadka do wyciskania sokow z malych owocow, typu: jagoda, borowka, etc. Sokowirowki & wyciskarki, to zupelnie inna bajka. W temacie tylko i wylacznie wyciskarek. Nie interesowaly mnie ani homogenizacja, ani mlynki do zboz, wiec - zainwestowalam w Zelmer Juicemaker JP 1500, uznalam, ze nie ma co przeplacac za zachodnie marki. Jestem zachwycona, pulpa wyjezdza dokumentnie sucha, pracuje wolno i dosc cicho, sok swietny, metny (takie lubie). Polecam z czystym sumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...też jestem zainteresowana wyciskarką,czy sokowirówka,,,,,ale przeszło 2000zł za takie ustrojstwo to poronoiony pomysł!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sokowirówkę z Zelmera. Kosztowała około 400zł i spisuje się całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka79
Ja mam soko wyciskarke CooksenseHD z funkcją mielenia - oprócz soków można jej używać do mielenia bo ma dodatkową przystawkę . Jest to super sprawa bo można zmielić marchewkę na surówkę czy też ziemniaki na bliny :) Robiłam też masło z orzeszków ziemnych - moje dzieci to uwielbiają. Soki z takiej wyciskarki są przepyszne - mój ulubiony to jabłko-marchewka-pomarańcz a z warzywno- owocowych jabłko-papryka-seler naciowy - mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haribir
mam omege 8004, jednoslimakową dwa lata i jestem bardzo zadowolona.smak soku chocby pomaranczowego z niej a z sokowirowki kompletnie inny, na korzysc omegi oczywiscie...nierozwarstwiony i niespieniony,bardziej klarowyny i slodki...nie mowiac o tym, ze da sie wycisnac z niej sok z kazdego owoca czy warzywa...obecnie, tzn od 1,5roku uzywana jest w restauracji przez kilka osob, wiadomo, kazdy sie spieszy bo Klient czeka na sok i roznie chlopcy sie z nia obchodza, ale sprawuje sie niezawdonie i jest łatwa w czyszczeniu...Nie wiem czy ludzie, ktorzy w restauracji pija sok zdaja sobie sprawe jakie maja szczescie, ale jesli myslicie o sobie i wlasnej rodzinie to naprawde uwazam ze warto zainwestowac te pieniadze i cieszyc sie ta niezwykla dawka zdrowia, jaką sa takie soki nacodzien. Obecnie zbieram sie do kupna dwuslimakowej Angel do prywatnego uzytku, jesli ktos ma niech podzieli sie opinią , chetnie przeczytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillua
ja przez trzy miesiące szukałam odpowiedniej wyciskarki. Szczególnie zależało mi na rekomendacji Instytutu Gersona i w końcu znalazłam! Polecam wyciskarkę CHAMPION, bo miażdży i wyciska sok, a to najzdrowsza metoda. Kupiłam na www.terapiasokami.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata...
Kupiłam wyciskarkę HUROM GD - jednoślimakową, poziomą za 1450zł. (2 lata biłam się z myślami czy i co kupić). Sok jest o niebo lepszy niż z sokowirówki (nawet mój mąż zauważył różnicę;). Ma szeroki wsad i bezproblemowo wyciska marchewki, buraki, seler naciowy, jabłka, pomarańcze, wiśnie... Ma 2 nakładki - z sitkiem do soków i bez sitka do mielenia i homogenizacji oraz 3 zaślepiające do makaronu i 1 do kluseczek itp. Mycie jest bajecznie proste i szybkie. Teraz przerabiam mnóstwo owoców z mojego ogrodu i idzie mi to błyskawicznie:) Testuję ją zawzięcie od miesiąca i stwierdzam, że robi wszystko to co na filmiku z YouTube : HUROM 1000. Z czystym sumieniem polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ktoś wyżej głupoty gada. sama mam wyciskarkę Haier'a HCJ-2110, która obecnie kosztuje 79, a normalnie ~150, używam jej kilka razy w tygodniu i nic się z nią nie dzieje, sprzęt jest solidny i wytrzymały. trzeba zrozumieć, że nie każdego stać na wywalenie ot tak 1000zł+ na wyciskarkę i istnieją też tańsze, dobre alternatywy... ta moja ma 5biegów, filtry i wymienne stożki, więc bardzo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f_i_x
bo komus wyzej chodzilo chyba o calkowite no-name za grosze, a ty wyjezdzasz z haierem, ktory trzyma rynek USA pod soba, wuec chyba logiczne, ze ci dziala;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kederka
warto brać tego haiera za 79zl? taniej nigdzie nie ma, tylko na tej okazji allegro, ale chcialabym jakies opinie uzytkowniczek poznac. bardzo bardzo bardzo prosze, bo niedlugo sie aukcja skonczy i zostane na lodzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta_S
Warto. Powinnaś być zadowolona z cytrusowych soków, ja sobie chwalę. 79zł to duży upust z tego co udało mi się wygooglować, więc masz okazję przyoszczędzić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazikwilniuk
sluchajcie ludzie nie mam czasu dlatego nie będę sie rozpisywać . pamiętajcie !!!pijcie tylko sok wyciskany w tym momencie bo inaczej nie jest zdrowo.poszukajcie sobie zmianki na ten temat!!! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1234
do osoby wyzej od tych sokow z cytrusow: jesli wystarcza i smakuja ci soki z cytrusow a nie bedziesz chciala w tym wyciskac jakis marchewek, burakow, szpinakow to ci sie oplaca. z tego co piszesz to na allegro ejst przez pol przeceniony ten haier a ty i tak jestes na kupnie wiec spoko bedzize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam problem z wyborem wyciskarki nie wiem na która sie zdecydować pomóżcie prosze w wyborze .Zastanawiam się nad trzema omega8006, omrga402Vrt,ewentualnie o model wczesniejsza czyli omego 352 i ostatnia hurom500. Chciałabym poznac wasze opinie jesli takie posiadacie. Wcześniej czytałam ze podobno omega 8006 ma nieszczelne elementy i słabo wyciska sok z miekkich owoców poza tym jest ok, i ma dodatkowe funkcje homogenizacji i do makaronu jakas nakładka ale czy to się wam przydaje czy z tego korzystacie?Podobno soki z omegi 8006 sa bardziej klarowne. Omega 402 i 352 prawie to samo z tym że model 402 ma nakładkę niekapek.a klarownośc soku podobno gorsza ale nie wiem.I zostaje Hurom 500 podobno mniej stabilny od Omegi pionowej352 i 402 za to posiada większy otwór wsadowy. naprawde nie wiem na która sie zdecydować chętnie poznam wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosia1982
Dobra jest wyciskarka firmy Hurom. Wyciska z owoców wszystkie soki i powstają świetne koktajle. Ja swoją kupiłam na stronie terapiasokami.pl i jestem bardzo z niej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczciwie odradzam wszystkim zakup jakiegokolwiek green stara tylko się srogo rozczarujecie i stracicie niepotrzebnie mnóstwo kasy, spotkało mnie nieszczęście kupić ten sprzęt okazało się to tragiczną pomyłką.nie kierujcie się pozytywnymi opiniami piszą je zupełni ignoranci w temacie wyciskarek albo sami sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1954
Odpowiedz "gościu" dlaczego tak uważasz,że green star to tragiczna pomyłka.Czytają to wszyscy ludzie zainteresowani więc przydałoby się więcej konkretnych szczegółów a nie tylko ogólne słowa krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie więcej konkretów, a nie wklejasz ten sam post gdzie się da, dla mnie to wygląda na antyreklamę. Nie ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem na etapie wyboru wyciskarki, zainteresował mnie nowy model Solo Star 3 ? Ktoś może ma, użytkował? Myślałam o pionowej, że niby mniej miejsca zajmuje, ale tez zależy mi żeby była wolnoobrotowa a ten Solo Star ma 80 obrot na min., to mniej nawet niż GSE i inne... ale mało opinii jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solo star to dobry sprzęt, ja korzystałam z II , niestety 3 nie miałam kontaktu, zmieniłam na większa dwuślimakową, bo Solo Stara oddałam siostrze a sobie kupiłam GS 3000. Solo star 2 daje doskonale radę z cytrusami, w wakacje wpadam do siostry na lody tropikalne :) początkowo myślałam, że da radę z całą marchewką ale zeszłam na ziemię, poczytałam na forach i kroiłam warzywa na paski dość grube, szybkości nie można wymagać od wyciskarek wolnoobrotowych... Można robić fajne przeciery, blender można odstawić, kiedy chcemy większa ilość przygotować np. do dżemów. Jak z wydajnością, trzeba mieć na uwadze, że Solo star to nie kombajn...Co do pionowych, jest kilka fajnych, hurom, slowstar tylko 47 obr/min, Versapers ale wszystkie chyba działają na zasadzie cięcia produktu a nie mieżdżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLEC80
Ja mam huroma jednoślimakowego od roku. Jest cichy, zgrabny, prosty w myciu, też sie wachałem bo to jednak połtora koła. jest świetny. jedyne co mnie wkurza to w soku z pomarańczy jest za dużo miąższu. można podstawić sitko ale duza ilość miąższu non stop je zatyka. Może robię cos nie tak.... I jeszcze jedno: ja też przed kupnem czytałem opinie, pytałem ludzi, oglądałem testy... Z tego wszystkiego wynika, że HUROM jest bezkonkurencyjny w tym przedziale cenowym. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaLou
Ja już od dwóch lat wyciskam Kuvings'em, mało miejsca zajmuje, elegancka. Znajomi są zachwyceni soczkiem z gruszki, a pomarańczka to z całym miąszem pachnie w całym domu pychota! :) może nie mam duzego doświadczenia bo nie miałam wiele takich urządzeń, może poza starą sokowirówką której nawet nie chcę wspominać, ale kuvings mam już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona i mam 10 lat gwarancji (jeśli ktoś jest zainteresowany mam konatkt 607077374) swoja drogą, pogode mamy nie za ciekawą i zarazków dużo, mnie to już leki od dawna nie pomagają, teraz świeży soczek pomarańczowy do śniadania i energia na cały dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka1980
Żaden kuvings ani hurom. Obie mają za słabe silniki- aż dziwię się że nikt o tym nie pisze ale wyciskarki dość często się zatrzymują-nie jest to duży problem bo mają bieg wsteczny, ale w porówaniu do wyciskarki Slowstar nie wypadają najlepiej. Slowstar jest nowy więc mało kto o nim wie, ale pokonuje huromy, kuvingsy i inne wyciskarki walcem z dwoma miejscami cięcia-ta maszyna wogóle się nie zatrzymuje i wogóle nie trzeba popychać popychaczem-miałam szczęście że mogłam porównać (w Warszawie na Kabatach-firma Vitajuice.pl)-widziałam jak działają hurom, kuvings, omega i powiem jedno. Zdecydowanie wygrywa Slowstar. Jedyną wadą jest sok mniej klarowny (wszystkie pionowe taki robią) w porównaniu z dwuślimakowymi green starami, ale w zestawie jest sito i można przecedzić-mi soki nektarowe bardzo smakują. Aha. I głośność pracy. NIESAMOWITA!!!!! Wyciskarki wogóle nie słychać. kocham ją ;) Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie złożyłem zamówienie na Green Power Hippocrates 1305 , dojdzie w piątek, mam nadzieje, że się nie zawiodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam Zelmera juicemakera 1500. Nie ma co marzyć o wyciśnięciu soku z miękkich owoców, np. z aronii bez kilkukrotnego dokładnego mycia i czyszczenia w trakcie, bo się zapycha. Nawet bez aronii zdarza się taka konieczność. Jest to zasadnicza wada tej wyciskarki. Nie daj Bóg, żeby się bez uprzedzenia zaklinowała, trzeba wtedy silnego meżczyzny, by ją otworzyć. Silikonowa zatyczka chroniąca napęd wysuwa się w trakcie pracy. Zrobienie litra soku zajmuje więcej niż 20 min., tymczasem po 20, jak pisze producent, powinna odpocząć. Część soku po skończonej pracy zostaje w środku. Do tego podobno słaby i awaryjny silnik, sito z bisfenolem. Polecam zainwestować w coś lepszego, bezpieczniejszego i droższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×