Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malutka758

WYCISKARKI SOKU

Polecane posty

Gość ina32
pisze te opinie byc moze pomoze komus w podjeciu decyzji, dzisiaj stalam sie szczesliwa posiadaczka wyciskarki eldom pj400. oczywiscie jak wszyscy czytalam fora mialam metlik w glowie jaka wybrac i malo $. dokonujac zakupu bralam pod uwage dostep w sklepie stacjonarnym, serwis na miejscu, dostep do tanich czesci a bedziemy ich potrzebowac, poniewaz zuzywaja sie i w drozszych wyciskarkach jeszcze gwarancje dokupilam sobie na dodatkowy rok. A teraz jak sie sprawuje na pierwszy ogien poszly jabka,marchewka,pomarancze ogorek, salata, marchewka wychodzi sucha pulpa, z reszty dalo by sie jeszcze cos wycinac ale naprawde nie jest zle, soczek pyszny delikatnie metny i wcale sie go nie robi dlugo jak gdzies przeczytalam ze ktos litre robi przez 20 min (w innej wyciskarce). Ma mocny silnik400w, ja jestem zadowolona, w podjeciu decyzji przekonal mnie rowniez filmik na youtube pensjonateducare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina32
po tygodniowym uzytkowaniu nadal jestem zadowolona jedynie co mam zastrzezenia pulpa moglaby byc troche bardziej sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CLEO 345
Witam Was wszystkie!! Ja robie soki z pokrzywy, mleczu, krwawnikabiałej polnej stokrotki, babki lancetowatej wyciskarką i pije to od dwóch tygodni do śniadania. Do tego zestawu dorzucam jedno zielone jabłko. Nie zmieniam nic w swoim żywieniu a schudłam już 3 kg. W necie jest dużo opisów róznych leczniczych soków ale ja narazie zaufałam pani doktor Jadwidze Kempisty która leczy żywieniem i sokami świeżo wyciśniętymi z roślin dostępnych na łące. Polecam jej książkę. Sok jest rewelacyjny i podoba mi się w moim sprzęcie to że ma otwór wlotowy na całe warzywa i owoce. A moim sprzetem jest kuvings. Nigdy nie piłam tak dobrych soków np z granata ananasa i limonki. Mój kuzyn sprzedaje takie wyciskarki a tym bardziej polecam tą firmę bo kupujący ma gwarancje door to door a nie wysyła jakieś częsci do belgii tak jak jedna z Was tu pisała. Jak ktoś chce czegoś się więcej dowiedzieć to może do niego zadzwonić 607077374. Świeże soki to podstawa a nie takie słodkie napoje z kartonu co się zwią sokami 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinawrocek
Cześć Wam, jak najbardziej się z wami zgodze, jest duża róznica między sokowirówką a wyciskarką, ja testowałam już sokowirówke, która dudniła na cały dom. Teraz mam wyciskarkę i w sumie obawiałam się dokładnie tego samego, że trzeba będzie docierać w zakamarki jakieś mikro szczeliny, żeby jakakolwiek pleśń się nie zbierała. Mam wycisarkę green star od importera vitajuice i muszę przyznać, że jest to dla mnie jak najbardziej trafiony temat. Czyszczenie o dziwo nie jest wymagające, bo dodatkowo jest zestaw do szczoteczek do urządzenia no i gwarancja wieczysta na silnik. Wyciskarka jest super, bo w zasadzie robi wszystko czego sobie można zapragnąć ;) ostatnio robiłam pesto, humus, masło z orzechów i migdałów czy świetną pomidorówkę, nie wiem jak to działa, ale mam wrażenie, ze z wyciskarki wyjątkowo mi te dania smakują. Fajnie mieć taki sprzet, bo często się z niej korzysta w kuchni i wiele rzeczy ułatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oelC
Cleo, ta wcale nie raklama heheheh dobre mi to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokomaniak
Ja miałam osobiście możliwość testowania urządzenia GreenStar u swojej znajomej bo właśnie niedawno kupiła ale jeśli o mnie chodzi to użytkowanie tej wyciskarki to jakiś koszmar, ileż pracy trzeba włożyć żeby wycisnąć sok z twardych warzyw czy nac****etruszki to jakaś masakra, dla mnie urządzenie musi być proste w obsłudze żebym z niego chciała korzystać na co dzień, dlatego też udałam się do sklepu w warszawie na działdowskiej i sprawdziłam polecane przez nich wyciskarki pionowe i powiem wam że to rewelacja, nie dość że grawitacja robi niemalże wszystko za mnie to i przy myciu te wyciskarki są dużo bardziej przyjazne. W wyniku mojej wizyty we wspomnianym biurze sprzedaży zostałam właścicielką Huroma HU600. Gorąco polecam www.mocsokow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W momencie zakupu mojego super sprzętu postanowiłam „zająć” się swoją dietą na poważnie W jadłospisie uwzględniam właściwie więcej soków (szczególnie w lato) niż potraw i to dzięki nim odczuwam taką różnicę :D Mam nieciekawy przypadek niedoczynności tarczycy i szukałam czegoś co w końcu sprawiłoby, żebym czuła się lepiej i by moje objawy choć trochę ustąpiły. Soki nie przeszkadzają w zażywaniu produktów z jodem i okazały się najlepszym rozwiązaniem w uzupełnianiu witamin. Dlatego każdemu kto się zastanawia nad tym czy zdecydować się na kupno wyciskarki do soków mowie, ze absolutnie warto. Ja mam Green Star i go polecam, bo w pełni spełnia swoje zadanie, oprócz tego działa cichutko i naprawdę dostosowuje pracę i obroty do konkretnego produktu zachowując jego wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwhurompolskapl
Zapraszam do naszego sklepu po wyciskarkę i poradę! Pomożemy Wam coś wybrać, rzetelnie doradzimy najlepsze rozwiązanie;) http://hurom.com.pl/ Obsługa sklepu HUROM POLSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja mam Kuvingsa dopiero ok. miesiąca. Z tego co tu piszecie każdy chwali swoje. Ja przy wyborze sugerowałam się parametrami i oczywiście wyglądem. Jeśli chodzi o mycie to chyba każda jest niestety trochę upierdliwa bo mają ciasny wylot pulpy i trzeba wydłubać patyczkiem resztki, chyba że pod dużym ciśnieniem wody - wyleci wszystko. Dotyczy oczywiście wyciskarek pionowych. Soki mega pyszne, dla mnie najlepsze z owoców tropikalnych, zielone mi nie smakują ale piję dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odświeżam wątek ponieważ poszukuje czegoś do wyciskania soków z owoców, warzyw ( również twardych ), zboża etc. Na czym mi zależy? Cena nie musi być mała, ale ma być niezniaszczalna! :) Co polecacie? Prosze o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizzz
Karolinka377 Jeśli szukasz niezawodnego sprzętu do wyciskania tylko soku to spokojnie mogę Ci polecić wyciskarkę Kuvings SC. Cenowo przedstawia się to w ten sposób że kosztuje 1590 zł a jest niezawodnym sprzętem z którego powinnaś być zadowolona. Ja swoją kupiłam na stronie www.mocsokow.pl i bardzo jestem z niej zadowolona także z czystym sumieniem mogę Ci ją polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina377
A daje radę z twardymi warzywami i liściastymi? I jak z myciem i ogarnięciem tego sprzętu? Cena nie gra aż takiej roli, wole zainwestować w coś co się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizzz
To jeśli zależy Ci na dobrym jakościowo sprzęcie i możesz zainwestować to mogłabym Ci polecić wyciskarkę Hurom 2 generacji, możesz sobie podejść do salonu Mocy Soków jeśli jesteś z warszawy albo zadzwonić i tam też udzielą Ci fachowej pomocy, ja zamawiałam u nich właśnie przez infolinię i naprawdę dostałam taką mega porcję informacji że szok. Profesjonalne podejście do klienta, i pomoc w wyborze najlepszej dla KLIENTA opcji a nie wepchnięcie na siłę najdroższego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizzzz
To jeśli zależy Ci na dobrym jakościowo sprzęcie i możesz zainwestować to mogłabym Ci polecić wyciskarkę Hurom 2 generacji, możesz sobie podejść do salonu Mocy Soków jeśli jesteś z warszawy albo zadzwonić i tam też udzielą Ci fachowej pomocy, ja zamawiałam u nich właśnie przez infolinię i naprawdę dostałam taką mega porcję informacji że szok. Profesjonalne podejście do klienta, i pomoc w wyborze najlepszej dla KLIENTA opcji a nie wepchnięcie na siłę najdroższego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka377
Za radą zadzwoniłam i wypytałam się o wszelkie szczególy i oto efekt https://imageshack.com/a/9P2z/1 :) to są zdjęcia mojej wyciskarki Hurom i pierwszego soku z 5 marchewek i selera. Jak narazie nie widze wad, szybko się czyści, daje rade z twardymi warzywami i w sumie bez problemu pracuje. Jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizzz
Cieszę się że mogłam w jakiś sposób pomóc ale podejrzewam że więcej pomógł konsultant z którym rozmawiałaś. Pięknie się prezentuje ta biel, po prostu rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka377 jaki to model Huroma? Powiedz czym dokładnie się kierowałaś przy wyborze, że polecono Ci ten model? Od dłuższego czasu czytam i czytam o wyciskarkach i mam mętlik w głowie... Chciałabym by była to wyciskarka niezawodna dla 4-osobowej rodziny, tak więc soczków będzie szło sporo, więc dostęp do części w razie czego też musi być łatwy :) Najlepszy stosunek cena/jakość. Przed chwilą trafiłam też na model Tribest Slowstar - ktoś może powiedzieć coś więcej na jej temat - wyżej w postach widzę, że Karolinka1980 bardzo zachwala ale czy to był by najlepszy wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jeśli chodzi o temat wyciskarek do soków to polecam sklep www.juiceflow.pl. Ja kupiłem tam Hurom Hu-600 i w tej cenie niema nic lepszego. Tutaj macie link. http://www.juiceflow.pl/wyciskarka-do-soków-hurom-hg-hu-600.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenaaa1986
Jamam kuvingsa i jestem zadowolona. może sa lepsze, szybsze klarowniejsze czy tam jak nie wiem powinny byc te soki ale moj sprzet dobrze sobie radzi i z twardymi warzywkani i owocami i liścmi. tanie te wyciskarki to to nie sa. gdybym na slub nie dostala to bym na pewno tego nie kupiła. mi sie jedna rzecz spodobala najbardziej jak maz uszkodzil sitko to wymienili na nowe ale pewnie wszystkie te wyciskarki skoro maja takie dlugie gwarancje to maja taki serwis. polecam swieze soki kazdemu i kto raz sprubuje to na pewno bedzie chcial miec taka maszyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłem ostatnio Huroma 2 generacji i jestem bardzo zadowolony. Wyciska wszystko - liściaste, cytrusy, jabłka, banany, owoce granatu. Wszystkim niezdecydowanym polecam udać się do sklepu (np. Moc Soków - tam gdzie ja kupiłem) i poprosić o prezentację wybranych modeli. Nie ma to jak popróbować soków z różnych wyciskarek i na tej podstawie podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enidia
Ja też mam Hurom HH 2G P-TYPE, pyszne soczki! Dodatkowo kupiłam w outlecie, więc była trochę tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 2 mc mam wyciskarkę zelmera i cala rodzinka oszalała na jej punkcie ;) Wreszcie choć troszkę więcej zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś używa wyciskarki kaloric? Jeśli tak to proszę o opinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robinka2
W outlecie kupuje się ADG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość myślący
Nagrody typu Laur konsumenta czy odkrycie roku to zwykłe oszustwo, niestety nie ma to nic wspólnego z rzeczywistym odczuciem klienta w skali krajowej, zachęcam do zapoznania się z poniższymi artykułami: niestety linki nie przejdą wystarczy wpisać w google- laur konsumenta oszustwo Warto poczytać komentarze pod artykułami! MYŚLĄCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też gorąco polecam Huroma, sama posiadam i mieli wszystko bez problemu - twarde warzywa, cytrusy, orzechy, sałaty i inne trawy. Poza tym myje się super szybko-z 2 min i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubalka
Ten link co podałaś to jakoś mało w temacie. W dodatku w tym sklepie nie ma wyciskarek a same sokowirówki a to jest różnica... Także zanim coś napiszesz to sprawdź czy ma to sens... A co do Huroma to też słyszałam że bardzo dobra wyciskarka, zastanawiam się sama nad jej zakupem, tylko dopiero jak dostanę premię świątęczna:D:D A jaki macie model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Huroma HH2G w takim fajnym, chromowanym designie :D To nawet ładnie wygląda w kuchni, nie trzeba tego chować po użyciu bo po prostu ładnie się prezentuje. Rzeczywiście, cena jest taka, że trzeba trochę oszczędzać, ale w zamian dostajesz jedno urządzenie, które zmieli Ci praktycznie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×