Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malutka758

WYCISKARKI SOKU

Polecane posty

Gość aneta74
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!! ja kupiłam wyciskarke soku kuvings B6000. tez dlugo czytałam o tych wszystkich modelach i w końcu maż mi powiedział po kilku miesiącach że on już ma dośc tego zastanawiania sie ktora i chce pic soki. kupiliśmy kuvings poniewaz to jedyna wyciskarka ktora moglismy zobaczyc na zywo w akcji. mieszkamy w krakowie i bedac na zakupach w galerii bonarka zobaczylismy posmakowalismy sokow i kupilismy. polecamy teraz wszystkim zakup wyciskarki soku bo to jest urzadzenie ktore daje tyle radosci i jest latwe w myciu. powiem szczerze ze teraz jakbym znow stanela przed wyborem wyciskarki to bym nie czytala 1000 stron forum tylko poszukala zeby zobaczyc na zywo bo przez internet mozna cuda pisac ale jak sie na zywo zobaczy i zapyta sprzedawcy zeby pokazal to czy tamto co pisza na tych stronach o swoich produktach to ja wtedy dopiero wierze a nie w jakies wpisy ze ich firmy jest najlepsza. moze ten moj kuvis nie jest najlepsza firma nie wiem ale moglam zobaczyc go na zywo napic sie soku zanim kupilam a w internecie tego sie nie da. wiec prosze was zamiast siedziec nad laptopem kupcie w koncu jakas wyciskarke i do dziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta74
noi zaznacze ze tam gdziekupilam cena jest nizsza niz w internecie o 140 zl na urzadzeniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuvings akurat jest świetną firmą, nie martw się że nie jest najlepszą ;) Kuvings i Hurom to są liderzy w tej branży ;) Ja też mam kuvingsa, ten model http://terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings-b6000 i eż jestem zachwycona, wyciskam sobie soki z czego dusza zapragnie, pyszne są, piana się nie robi, to że są zdrowe to pewnie wiecie - enzsymy, witaminy, wszystko to czego nie ma w sokach z sokowirówki! Zresztą w tym sklepie mi fajnie doradzili, nie miałam wcześniej pojęcia że takl na[rawdę ten sok z sokowirówki nie ma żadnych wartości odzywczych! I dosyłają fajne diety i porady, przepisy jakie soki na co. A wracając do kuvingsa to fajne jest też to że się szybko czyści, można sobi przepłukać po każdym użyciu i nie trzeba rozkładać za każdym razem, a soczków piję naprawdę dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuvings.net.pl - kupiłem 2 tygodnie temu wyciskarkę Kuvings - REWELACJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Nie mam co prawda wyciskarki ale czytałam o tym urządzeniu na http://greenlife.com.pl/o-wyciskarkach-do-sokow-slow-kilka/ i mam w planach zakup jakiejś niedrogie wyciskarki :) Bardzo lubie świeże soki z warzyw i owoców. Często przygotowuję sobie koktajle ale to nie to samo co sok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogli w sklepie: terapiasokami.pl przy Terapii Gersona. Jak kupiłam wyciskarkę to dostałam dużo bardzo cennych informacji. Tam są ludzie z sercem a nie sprzedawcy co myślą tylko o kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż większość soków to tylko rozcieńczone koncentraty. Które nie mają nic wspólnego z prawdziwym sokiem. W stonce jest tego bardzo dużo. Ja zakupiłem rok temu wyciskarkę i cieszę się, że to zrobiłem. Na przyjęcia robię własne soki. Czasem nawet specjalnie stawiam jednego w dzbanku ze stonki. A w drugim stoi mój z huroma. I porównuję który bardziej zasmakuje mojej rodzinie albo znajomym. Czasem mój sok wcale nie jest ruszany. Dzieci wolą takie robione maszynowo. Niż taki prawdziwy z pomarańczy, bo jest za kwaśny. Ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawenda098
Rzeczywiście nic nie zastąpi własnoręcznie zrobionych soków. Dobra wyciskarka do soków może to ułatwić, ale musi to być dobry produkt. Kupiłam taki tutaj: http://www.euro.com.pl/wyciskarki-do-cytrusow.bhtml i teraz cieszę się smakiem autentycznych soków bez konserwantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciał bym poznać odpowiedź producentów/sprzedawców, czym różni się koszt produkcji wyciskarki a sokowirówki?? Jakich to kosmicznych technologii i materiałów używają, że wyciskarki tyle kosztują(najtańsza jaką znalazłem 300zł. plastik)? Ja mam maszynkę do mięsa i nie licząc własnych kilku godzin pracy, zrobienie przystawki z sitkiem i obudową z nierdzewki(nieużywany garnek) wyniósł mnie 13zł. (toczenie i ślimak). Ktoś po prostu nabija was w butelkę pod chsłem dużo lepsze, zdrowsze, itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Części w Huromach i Kuvingsach są akurat z ultemu i tritanu, a to są tworzywa które są wielokrotnie wzmacniane i używają np w medycynie - chociażby dlatego że nie zwiększają temepratury, czyttałam kiedyś o tym artykuł. one nie wchodzą w żadne reakcje z tym sokiem, więc to nie to samo co jak ci żelazny nóż tnie owoce i warzywa i to wszystko ze sobą reaguje. No i jednak masz gwearancję na 10 lat - a kto ci tyle da przy jakiejś chińszczyźnie z plastiku? No i jeśli bierzesz Huroma HF2G http://terapiasokami.pl/wyciskarka-hurom-hf-2g który jest ze stali szczotkowanej to oczywiście za to dopłacasz - no bo to już pelen luksus ;) a jak bierzesz np kuvingsa http://terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings-b6000 on ma obudowę z tworzywa to jużjest trochę tańsza a to tworzywo i tak sięz sokiem w ogóle nie styka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w życiu bym nie kupił wyciskarki co ma części żelazne, natomiast stal nie rdzewna nie wchodzi w reakcje. Patrze z punktu widzenia księgowego, porównuje stopień skomplikowania budowy wyciskarki a sokowirówki która z tych samych materiałów, tej samej firmy kosztuje 5-6 krotnie mniej. Wyciskarka różni się tylko tym że zamiast noża ma ślimak który zamiast ciąć zgniata. Nie wspomnę o maszynce do mięsa porządnej firmy i materiałów(około 500zł.) a różni się tylko budową ślimaka. No ale w maszynce nie można zbyt wiele wcisnąć, że witaminy, zdrowie itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do "ultemu i tritanu" to proponuję poczytać o tych materiałach, są stosowane, bo są tanie po mimo swoich wad. Choć faktycznie nazwy brzmią kosmicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy gość który pisał o ultemie ma rację bo się nie znam, ale akurat zgniatanie przez ślimak się odbywa o wiele wolniej niż praca sokowirówki i ten sok nie jest taki ciepły - a wiadomo co temperatura robi z wartościami odzywczymi, to tak jakbyś jadł mrożonki albo dżem zamiast świeżego owocu ;p jednak się nie upieram bo się nie znam jak już mówiłam ;p za to wolę sok z wyciskarki bo jest po prostu sokiem a z sokowirówki masz jakąś gęstą zawiesinę (przynajmniej z mojej prehistorycznej sokowirówki taki sok był dopóki działała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ultemu"... materiał używany w medycynie, między innymi jako opakowania strzykawek oraz ze względu na swoją wartość jako długopisy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po raz ostatni napisze, bo nie chce z tego robić jakieś dyskusji, .. Kto mi wyjaśni dlaczego porządnej(uznanej np. zel... , bos.., itp..) firmy maszynka do mięsa ze stali nierdzewnej kosztuje 500-700, a różniąca się tylko ślimakiem wyciskarka kosztuje 1800zł.-4600zł. ? Każdy kto mielił mięso(nawet taką za 130zł.) wie że zmielone nie miało więcej stopni niż 30, więc pisanie, że grzeje to trochę na wyrost. DO PRODUCENTÓW I SPRZEDAWCÓW, Co powoduje takie ceny wyciskarek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala112
Zastanawiam się nad wyciskarką Hurom HF 2G, Hurom HH 2G - ogólnie nie mogę dojść czym róznią się modele Huroma 2G, oraz Kuvings B6000 - big mouth - ten robi jeszcze sorbety. Z pewnością będę wyciskać liściaste i "trawiaste", warzywa, o owocach nie wspomnę... lubię też mleko migdałowe, kokosowe itp. Byłabym wdzięczna za pomoc w wybraniu odpowiedniego modelu bo już nie mam siły na te wszystkie filmy i fora, obejrzałam ich już mnóstwo i zostały te modele. Poradźcie proszę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam wyciskarki w duzej mierze do soku z pokrzywy,ktora jest najlepsza,za odpowiedz serdecznie z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to ten http://terapiasokami.pl/wyciskarka-hurom-hg-2g a ten http://terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings-b6000 się prawie nie różnią tzn obie są bardzo dobre, ale hurom ma najniższe obroty tak że nie niszczy enzymów i witamin - ale kuvings też ma bardzo niskie. Różniąsię ofc tym otworem wlotowym, chyba żadna inna wyciskarka nie ma takiego dużego wlotu jak kuvingsy B6000. No i Kuvings ma zdaje się mocniejszy silnik, tak że np do pokrzywy jest idealny, ale Hurom też to powinien wycisnąć... No i ten zestaw jest w kuvingsie dodatkowy, zdrowe lody to fajna sprawa, nigdy nie wiemy ile świństwa jkest w tych które kupujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem miesiąc temu wyciskarkę Novis Vita Juicer , jest rewelacyjna. To niesamowite urządzenie wielofunkcyjne. Jest to za razem wyciskarka i sokowirówka w jednym + blender i soki smoothie. Doskonale radzi sobie z każdym owocem i warzywem, niezależnie czy jest bulwiaste czy liściaste. przemieli wszystko :) . W dodatku to jedyne urządzenie z silnikiem indukcyjnym który reguluje sobie obroty w zależności od twardości warzyw czy owoców. Nie nagrzewa się dzięki temu, a soki są wyśmienite i pełne smaku. Rewelacja, polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam wyciskarkę, już od półtora roku piję soki własnej roboty. I powie, że z takimi zwykłymi sokami ze sklepu to nie ma porównania. Nawet nie warto tego robić. Mój hurom potrafi wycisnąć sok ze wszystkiego. Nie próbowałem tylko z kamieniami. Ale może by dał radę. Ale tak na serio. To bardzo dobra metoda na polepszenie swojego samopoczucia. Bo możemy się poczuć wiele lepiej, dzięki smacznym sokom. Które robimy z naszych ulubionych owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem wyciskarki są bardziej czasochłonne, ale to oczywiscie kwestia indywidualna Z Russell Hobbsa mamy wyciskarkę z wykończeniem ze stali nierdzewnej. Ur******* się pod wpływem nacisku, ma dziubek powstrzymujący kapanie. http://pl.russellhobbs.com/russell-hobbs-pro ducts/food-preparation/allure-citrus-press-13704-56.html Kosztuje około 120zł ale w internecine widziałam ostatnio za 99zł W internecine jest kilka opinii, więc jak ktoś lubi markę to polecam poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na wyciskarkach i nie miałam zielonego pojęcia, jaki model wybrać. Kuvingsa B6000 poleciła mi koleżanka, która jakiś czas temu postanowiła zdrowo odżywiać swoją rodzinę. Zaryzykowałam, kupiłam i nie żałuję. Nie trzeba ciąć jabłek czy marchewki na kawałki – wlot jest na tyle duży, że można je wrzucać w całości. Jestem kobietą i to, co mnie ujęło w tej wyciskarce od samego początku to jednak przede wszystkim jej wygląd. Jest najzwyczajniej w świecie bardzo estetycznie wykonana i świetnie się prezentuje obok mojego ekspresu do kawy. Przed zakupem najbardziej bałam się tego rozkładania i składania, bo zadatków na inżyniera nigdy nie miałam, ale elementy są nieźle oznaczone i nawet ja bez problemów radzę sobie z montowaniem i demontowaniem. Ten model jest ciężki, ale już w sklepie uznałam to za zaletę, bo ze względu na tę cechę sprawiał wrażenie „solidnego”, a patrząc od praktycznej strony, dzięki swojej wadze wyciskarka jest po prostu stabilna i nie przesuwa się na prawo i lewo. Co ciekawe, moje dzieci na początku zachwycały się nowym sprzętem w kuchni, chociaż zwykle to pomieszczenie istnieje dla nich tylko wtedy, kiedy zgłodnieją. Zachwyt moich pociech spowodowany był tym, że wyciskarka w wielu miejscach jest przezroczysta i dzięki temu mogą obserwować, co dzieje się w środku. Później same poprosiły o to, żeby pozwolić im spróbować, jak smakuje to, co wyprodukowało urządzenie, choć najczęściej na widok warzyw i owoców dostają gęsiej skórki. Kupiłam oczywiście w internecie na http://cookandlove.pl/wyciskarki-do-sokow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuwings i hurom w tym przypadku są jednak bardzo podobne. Przynajmniej tak wynika z twojego opisu, też łatwo się go myje. Nie ma tam części trudnych do montażu i demontażu, tylko trzeba zdjąć pokrywkę, wyjąć ślimaka i umyć sitko. To co uznaje za plus wszystkich wyciskarek to, że z jednego otworku wylatuje sok. A z drugiego papka która pozostała po tym co można było wcześniej zwać owocem ;p Z tego co widzę ( http://sklep.puregreen.pl ) ceny są różne ale model prosty można mieć już od ośmiuset złotych. O tych droższych to nie ma co pisać :) Jak ktoś chce mieć sok na całe życie to niech kupi taką za cztery tysiące i ma do końca swego spożycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chciałabym taką wyciskarkę, ale przerażają mnie ceny :/ Mam zwykłą wyciskarkę do cytrusów i na razie musi mi wystarczyć. A czy w robotach kuchennych są takie opcje jak w wyciskarkach czy też trzeba oddzielnie kupować te dwa urządzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo się zastanawiałam, czy zainwestować taką kwotę w wyciskarkę, mając już sokowirówkę. Przekonał mnie sok z wyciskarki - bez porównania, i dzieci chcą pić! Mam Kuvingsa, jest rewelacyjny, bo ma duży wlot, także bez krojenia na części :) polecam www.koloryzdrowia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings a ja mam tego i też jest bardzo dobry, wprawdzie nie ma tego wlotu ale poza tym jest taki sam świetny, wszystko wycisnie i teraz mozna też dokupić sitko do musów i mincer do lodów. także parę stówek się oszczędza a i tak urządzenie jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissOrange
Mam HUROM HU-500 który jest opisany w tym rankingu o którym pisze @Demi32 http://www.wycisnijsok.pl/ranking Warto było zainwestować w wyciskarkę - zupełnie inna jakość soku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×