Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malutka758

WYCISKARKI SOKU

Polecane posty

Gość gość
Najbardziej niesamowita wyciskarka do soków - WYCISKA CAŁE OWOCE I WARZYWA ! Najnowszy model, bezkonkurencyjna wyciskarka soku BioChef Atlas Whole Slow Juicer http://energiazdrowia.pl/…/Wyciskarka-Soku-BioChef-Atla…/312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam w domu wyciskarkę i bardzo polecam kupiłam ją w sklepie www.freshandeco.com.pl robi soki praktycznie z wszystkiego, ostatnio robiłam sok z trawy i pietruszki, pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ci polecam sokowirówkę, wykorzystasz ją nie tylko do soków ale również innych przecierów. Ja mam MJ-SJ01KXE z Panasonica , ale polecam Ci obejrzeć ją sobie w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdeydowałam sie na tansza wersje i jestem przeszczesliwa, ze nie przeplacilam, mam Cooksensa za 1290zł i procz wyciskania sokow, mieli mieso, robi maslo orzechowe, mieli bulke tarta i w ogole jest cudy :) kupilam go na terapiasokami.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka_zablocka
Witam wszystkich, jestem posiadaczką Kuvingsa, ale nie do końca zadowoloną.Przed podjęciem decyzji wiele czasu spędziłam czytając wypowiedzi na różnych forach. Momentami miałam jeden mętlik w głowie od tych wszystkich wieści.Po całej tej lekturze koleżanka wyciągnęła mnie na pokaz Kuvingsa i tu pod wpływem tego co czytałam i gadki faceta pokazującego urządzenie podjęłam decyzję o zakupie. Dziś po kilkumiesięcznym użytkowaniu wyciskarki jestem wściekła na siebie, że wybrałam Kuvingsa. Wlot na całe jabłka,jest ale tylko na zdjęciach.Sprytnie zrobione. Bo w praktyce duże jabłka(używam Ligola) wcale nie mieszczą się do otworu, trzeba kroić na ćwiartki i ósemki.Po co takie wprowadzanie w błąd. Przy marchewce wyciskarka zacina się mimo, że producent pisze o dużej mocy silnika. Soki mam zawiesiste, nie do końca mi to pasuje, ale cóż. Występują przecieki na plastikową obudowę silnika. Tu oczywiście producent sobie zastrzegł, że tak może być jeśli źle założymy uszczelkę. Uważam, że uszczelka zamontowana jest dobrze, a sok jakoś przedostaje się.Wygląda na to, że klient zawsze będzie tu winien. No i największy minus tego urządzenia, który bardzo mnie denerwuje.Po wyciśnięciu soku w wyciskarce pozostaje dużo nieodciśniętych pozostałości.Na ściankach sita i w zagłębieniu rury(tuby) do której wkładam owoce. Cały zlew odpadów no i straty soku. Z sokowirówki wyrzucałam nieodciśniętą paćkę, z Kuvingsa dużo nieprzerobionych resztek.Myślę, że takie problemy ma każdy kto posiada Kuvingsa. Posumowując,dziś już wiem, że ta cała przeczytana lektura na forach to wypowiedzi przede wszystkim sprzedawców urządzeń, a nie użytkowników wyciskarek, którzy przekazują innym wskazówki i rzetelne opinie, pomagając tym samym w wyborze. Szkoda, że tak nie jest. Moim zdaniem jest to bardzo nieuczciwa praktyka stosowana na forach, które miały służyć do wymiany opinii,porad. Po tym wszystkim postanowiłam umieścić moją opinię o zakupionej wyciskarce przedstawionej jako NR 1 NA RYNKU ŚWIATOWYM !(cyt z Allegro). No w tym przypadku chyba nie do końca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak z dużym kuvingsem jest, ale wyciskałam z małego i wyciskało się super, raz dwa się wycisnęło a pulpa była sucha - może masz jakiś wadliwy model? Sok bym nazwała raczej "aksamitnym" wiadomo że zawsze coś tam będzie pływało, ale to błonnik, zdrowe ;) Spróbuj odesłać do serwisu, moze ci naprawią albo wymienią, ja jestem kuvingsem zachwycona jak do tej piry. Resztki są, tzn pulpa, ale to zawsze coś zostanie, jak nie chcesz mieć żadnych resztek to chyba lepiej robić sobie smoothie w blenderze niż sok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamkosk
Ja od miesiaca uzywam wyciskarki skg 2088. I jestem bardzo zadowolony. Kolezanka ma inna wyciskarke za ktora zaplacila ponad 2000 zl i narzeka na nia. Ja wybralem moja bo chyba jako jedyna ma gwarancje 10 lat (door to door) na wszystko (silnik+czesci), a nie tylko na silnik jak u innych czyli nie musze sie o nic martwic, ma duzy otwor i nie trzeba kroic owocow i warzyw na male kawalki (czego nie chcialoby mi sie robic), sok wyciska bardzo dobrze bo resztki z wyciskania sa bardzo suche, cena byla w miare ok 1700 zl, jest z tych mocnych materialow ultem, jest BPA free i po ostatnie bardzo ladnie wyglada w mojej bialej kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam wyciskarke hurom 2 generacji urzywam jej od ponad roku i nie wyobrażam sobie kupic sok ze sklepu, móc zrobić sobie codziennie świeży sok bez konserwantów i barwników to coś wspaniałego ja swoją wyciskarke kupiłam w sklepie ze zdrową żywnościa w Chorzowie polecam kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla1234
Mam 2 tygodnie Hurona-za dwa tysiące dwieście sześćdziesiąt zł kupionego w Krakowie,miała być rewelacja,a nie jest.Opinie są wydawane chyba przez sprzedawców.Moja wyciskarka bardzo słabo wyciska soki np z pietruszki czy jarmużu,kroje marchewki na 2 i na 4 części,a mimo to co chwile się zatrzymuje i trzeba przełączyć na wsteczny bieg. nawet 1 marchewki nie wyciśnie bez zatrzymania! Trzeba chodzić na pokazy,teraz już, wiem,nie wiem tylko czy są pokazy wyciskarek? Może ktoś wie o Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich, ja też mam Huroma, drugiej generacji, kupiłam tydzień temu na http://terapiasokami.pl/wyciskarka-hurom-hg-2g i jestem bardzo zadowolona. Wyciskarka pracuje cicho, sprawnie, wyciskam szpinak, jarmuż, buraki, jabłka i idzie to naprawde sprawnie. Wkładam pomału każdy produkt, kroję twarde warzywa, nic mi sie nie zacieło ani razu. W moim odczuciu, wyciskanie w wyciskarce jest bardzo zbliżone do naturalnego, dlatego trzeba to robić bez pośpiechu, nie popychać, powoli i nie powinno być trudności. A soki pycha!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristiii
Hej, jestem szczęśliwą posiadaczką HUROM HH 2G od 3 tygodni. Miałam dylemat pomiędzy kuvingsem a huromem. Wątpliwości zostały rozwiane po wypiciu soku z wyciskarki Hurom, jego smak, klarowność są bezdyskusyjnie lepsze od konkurenta. Grube sito, które jest w zestawie pozwala na robienie pysznych sosów ale nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam aż w Lidlu pojawią się wyciskarki, ponieważ koleżanka raz kupiła i jest z niej zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwróć uwagę na to, z czego jest wykonana wyciskarka, ważne by nie uzyto w niej rakotworczych materiałów /czesto stad nizsza cena/ i zeby obroty byly jak najnizsze-by sok byl wartosciowy i nie ulegl podgrzaniu, bo stracie swe enzymy i fitosubstancje, pozostanie tylko smak.. ja duzo czytalam, zanim kupilam swoją http://terapiasokami.pl/wyciskarka-cooksense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessaa44
Na rynku jest kilka dobych marek takich wyciskarek do soków. Samo to że zdecydowałaś sie na zakup takiego sprzętu jest bardzo dobrym posunięciem. Gdybyś nie wiedziała na jaka wyciskarkę się zdecydować to tutaj http://www.wycisnijsok.pl/ranking jest świetny ranking wyciskarek. Łatwiej Ci będzie podjąć decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiśkaMiśka
Wyciskarki są alternatywnym rozwiązaniem dla miłośników zdrowych napojów, osobiście też wolę wyciskarki od sokowirówki. Polecam model Hurom, super sprawa. Dzieciaki moje uwielbiają soki. Znalazłam świetną stronę http://www.wycisnijsok.pl/ poczytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czytam i powiem swoje. Posiadam wyciskarkę Omege 1-ślimak (3 lata) i B... sokowirówkę (tydzień). Ceny 1600 zł i 300 zł. Sokowirówka kupiona gdy wyciskarka nie radziła sobie z jabłkami "pieniącymi się". Mam porównanie i uważam że tak duża różnica w cenie nie ma przełożenia w jakości soków. Wyciskarkę szybciej się myje i dokładniej wyciska, jest mniej piany na soku - ale też jest. Teraz używam raz jednej raz drugiej w zależności co przerabiam. Nie jestem handlowcem tylko użytkownikiem który jakiś czas temu nie wiedział co kupić. Teraz mogę pomóc, doradzić. Pozdrawiam 693606057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allialli
No piany jest o wiele więcej. Sokowirówka w ogóle działa inaczej bo ona sieka te owoce i wydobywa tylko z tych miejsc sok gdzie było przecięte. Sporo wylatuje do pulpy a w dobrej wyciskarce pulpa będzie sucha. Tu np tak jest http://terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings-b6000 mówię o tej bo używałam i wiem. ale z huromów też tak powinno być koleżanka używa i mówi też że nie ma soku w pulpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert1979
Witam, A czym się różni wyciskarka HUROM HH 2G od wyciskarki Hurom HG 2G i HUROM HF 2G Chodzi mi co to są za oznaczenia HH, HG i HF Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mi też doradzili jakąś mega drogą... słabo Zajrzę chyba gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale hurom też jest dizajnerski ^^ zwłaszcza ten http://terapiasokami.pl/wyciskarka-hurom-hf-2g ma obudowę ze stali szczotkowanej ;) a tak w ogóle wygląd wyglądem ale patrzcie zawsze ile ma obrotów! to nie choinka zeby tylko dekorowało ma być i ladne i zdrowy sok robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd pamiętam to mi się podobała Alessi, można nią wyciskać i cytryny i pomarańcze, soku z buraka nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o sokach z koncentratów (np. http://tab.pl/)? ja wiem, że takie soki wyciskane w domu są zdrowsze, ale koncentraty też pozyskuje się w taki sposób, aby traciły jak najmniej właściwości odżywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albercik_86
niewczytałam całego wątku więc przepraszam z góry - ale wlaśnie moi rodzice zakupili sokowirówkę i miałam okazje jej użyć ostatnio. i sama sobie taką zamówiłam. Tylko, że ona bardziej przypomina maszynkę do mielenia mięsa niż tradycyjną sokowirówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×