Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malutka758

WYCISKARKI SOKU

Polecane posty

Gość PanBananek
Witajcie, Zasiadłem przed komputerem aby zasięgnąć wiedzy na temat wyciskarek do soku. Mylnie sądziłem, że na licznych forach można znaleźć wiele rzetelnych informacji na temat tych urządzeń. Co wchodzę na forum to tam Marysia poleca Huroma HH, Zosia jakąś terapięsokami co cudnie radzi, inni designerskie urządzenia na innej stronie... Ludzie ogarnijcie się, po prostu rzygać się chce jak się to czyta!!! Wszyscy chcą tu zasięgnąć opinii, porady użytkowej a tu ciągle te fantastyczne reklamy... Ja rozumiem jak prawdziwy użytkownik raz na jakiś czas poleci firmę w której na prawdę zakupił urządzenie, ale ale błagam nie ewidentne wskazania na konkretne firmy co 4-5 post... Przykro mi to pisać ale myślę, że te firmy, które się tak reklamują zamiast pomagać mydlą tylko oczy przyszłym i obecnym klientom. P.S. Pozdrawiam filozofów, którzy wymyślają te fantastyczne posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczera prawda. Pełno tej reklamy, aż w oczy kłuje. A może u nich tak cienko ze sprzedażą, że już nie wiedzą co robić i gdzie się ogłaszać? Ja też jakiś czas temu szukałam opinii na forach. No niestety, zostałam posiadaczką Kuvingsa, ale nie do końca zadowoloną. Przed podjęciem decyzji wiele czasu spędziłam czytając wypowiedzi na różnych forach. Momentami miałam jeden mętlik w głowie od tych wszystkich wieści.Po całej tej lekturze koleżanka wyciągnęła mnie na pokaz Kuvingsa i tu pod wpływem tego co czytałam i gadki faceta pokazującego urządzenie podjęłam decyzję o zakupie. Dziś po kilkumiesięcznym użytkowaniu wyciskarki jestem wściekła na siebie, że wybrałam Kuvingsa. Wlot na całe jabłka,jest ale tylko na zdjęciach.Sprytnie zrobione. Bo w praktyce duże jabłka(używam Ligola) wcale nie mieszczą się do otworu, trzeba kroić na ćwiartki i ósemki.Po co takie wprowadzanie w błąd. Przy marchewce wyciskarka zacina się mimo, że producent pisze o dużej mocy silnika. Soki mam zawiesiste, nie do końca mi to pasuje, ale cóż. Występują przecieki na plastikową obudowę silnika. Tu oczywiście producent sobie zastrzegł, że tak może być jeśli źle założymy uszczelkę. Uważam, że uszczelka zamontowana jest dobrze, a sok jakoś przedostaje się.Wygląda na to, że klient zawsze będzie tu winien. No i największy minus tego urządzenia, który bardzo mnie denerwuje.Po wyciśnięciu soku w wyciskarce pozostaje dużo nieodciśniętych pozostałości.Na ściankach sita i w zagłębieniu rury(tuby) do której wkładam owoce. Cały zlew odpadów no i straty soku. Z sokowirówki wyrzucałam nieodciśniętą paćkę, z Kuvingsa dużo nieprzerobionych resztek.Myślę, że takie problemy ma każdy kto posiada Kuvingsa. Podsumowując,dziś już wiem, że ta cała przeczytana lektura na forach to wypowiedzi przede wszystkim sprzedawców urządzeń, a nie użytkowników wyciskarek, którzy przekazują innym wskazówki i rzetelne opinie, pomagając tym samym w wyborze. Szkoda, że tak nie jest. Moim zdaniem jest to bardzo nieuczciwa praktyka stosowana na forach, które miały służyć do wymiany opinii,porad. Po tym wszystkim postanowiłam umieścić moją opinię o zakupionej wyciskarce przedstawionej jako NR 1 NA RYNKU ŚWIATOWYM !(cyt z Allegro). No w tym przypadku chyba nie do końca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzsd
Jestem bardzo zadowolona z wyciskarki TopJuicer GSJ – 400 - www.topjuicer.pl. Przystępna cena, duża moc, ładny design. Wszystko tu jest wykonane z porządnej klasy elementów, nie jest to plastikowa chińszczyzna, jakiej pełno w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I macie rację. Ja tam jestem zdania że wyciskarka to nie jest jakiś tam najważniejszy sprzęt w kuchni i można kupić coś prostego i polskiego jak Amica. Do podstawowych owocków wystarczy i kosztuje nie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z przedmówczynią, kuvings zacina się przy marchewkach czy burakach i to bardzo często, niby takie dobre opinie wszędzie a jak robię sok z buraków to się zacina ok. 1 raz/min i trzeba tego wstecznego biegu używać. Również uważam, że zostaje dużo warzyw i owoców nie wyciśniętych na wałku, teraz bym nie kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oollaa12
ja kupiłam wyciskarkę do soków z www.energiazdrowia.pl i póki co ją testuję. Jeszcze mnie nie zawiodła. Ceny są w porządku - pod względem cena = jakość jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lullciaa
Ja mam sokowirówkę AMici z nakładką umożliwiającą wyciskanie cytrusów i przyznam że dobrze się spisuje. Mocy jej starcza, radzi sobie dobrze też z wyciskaniem soku z twardych warzyw. Ogólnie wykonanie OK., kosztowała naprawdę sensowne pieniążki, wręcz bym powiedziała, że była tania ale jest porządne wykonana, ma mocne sito i łatwo się czyści więc OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam sokowirówkę i jestem zadowolona. Może kiedys faktycznie ją wymienię na wyciskarkę, ale póki co sokowirówka dobrze sie sprawdza, można samemu skomponować bardzo ciekawe smaki i praktycznie wszystkie owoce i warzywa można przez nią przecisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wyciskarkę z kalorika i w sumie jestem zadowolona, chociaż to moja pierwsza wyciskarka i nie mam porównania. soki wychodzą gęste, zawiesiste i naprawdę przepyszne (bez porównania ze sklepowymi) - ta zawiesistość to chyba cecha wszystkich wyciskarek (?). mi takie smakują, dzieci trochę marudzą, ale pomału się przyzwyczajają. największy minus jest taki, że wyciskarka czasem się zacina przy wyciskaniu soku z marchewki i to zacina tak, że cały mechanizm się zatrzymuje, nie da rady naprawić sytuacji na biegu wstecznym, muszę rozkładać całe uprzędzenie (co jest niezbyt przyjemne, gdyż mechanizm jest oblepiony sokiem i trudno go potem złożyć). radzę sobie w ten sposób, że kroję marchewkę na naprawdę cienkie plasterki i wtedy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dwuślimakowych nie polecma... wielkie to i ciężkie, mocno trzeba popychać i ma sporo obrotów. sama ma huroma http://terapiasokami.pl/wyciskarka-hurom-hh-2g ładny eleganxcki i ma tylko 43 obroty a to dla soku lepiej. ale ogól;nie wyciskarka super sprawa zmieniła moje zycie. na tego bloga też polecam zajrzeć to się trochę rozjaśni w głowie http://terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na www.tanake.com.pl mają bardzo dobre sokowirówki i wyciskarki :) w ogole bardzo dobry sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ten moment korzystam z robota Gotie – www.gotie.pl. Fajna konstrukcja, solidna, elementy ze stali nierdzewnej i super cichy tryb pracy. Sito ze stali nierdzewnej jest zrobione w technologii laserowej, a prędkość max to do 16 tyś obrotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tengosctoja
zdecydowałam się na zakup teraz szukam odpowiedniego sprzętu, moje postanowienie to szklanka świeżego soku dziennie , a nie uważam kartonowych za cos bogatego w wit ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytta47
Zależy jaki , to sok w kartonie, ba kilka dobrych można spotkać w sklepach, ale nektary, albo napoje owocowe, to już nie są zbyt bogate w składniki. Sokowirówka jest tańsza, ale wyciskarka daje lepszy sok, a takie urządzenie kosztuje ok. 1500 zł wzwyż patrząc na ceny w sklepach http://www.ekosklepbio.pl/biochef-c-122.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinka91
Sokowirówki lepiej nie kupować. Niestety niszczy witaminy i marnuje spore ilości warzyw i owoców. Najlepszym wyborem jest wyciskarka taka jak np tu http://www.energiazdrowia.pl/pl/c/WYCISKARKI-DO-SOKOW/1 Ja póki co robię sok w blenderze, jest to czasochłonne i trzeba się natrudzić ale muszę wytrzymać do czasu aż kupię wyciskarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez uwazam że wyciskarki soków są lepsze, wydajniejsze, i soki są zdrowsze, zastanawiam się nad marką muke, jakieś opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tengosctoja
wyciskarka, a to co proponujecie to czym jest ? muke nie słyszałam, ale nie koniecznie musi byc zła, wszytskie te popularne marki bosh,philips i inne nie są takie rewelacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie miałam żadnej wyciskarki, trochę o tym poczytałam i chyba warto mieć, bo wychodzi na zdrowie. Ale powiedzcie mi szczerze jak to jest, jeśli chce zrobić taki sok rano, żeby wypić, a część zabrać do pracy to ile czasu to zajmie? Muszę od razu taką wyciskarke umyć, bo np. zaschnie do popołudnia. Pytam bo nie wiem czy jak kupię to się nie zniechęcę po jakims czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Ja też mam sokowirówkę ale chcę się jej pozbyć. Czytałam trochę i okazuje się, ze soki z wyciskarki są o wiele zdrowsze. Wpadły mi w oko wyciskarki z http://www.energiazdrowia.pl/pl/c/WYCISKARKI-DO-SOKOW/1 i nie wiem czy nie zamówię jednoślimakowej. Przy zdrowym odżywianiu świezo wyciskane soki są mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tengosctoja Muke to japońska marka, nie chinska ! wolnoobrotowa wyciskarka, bodajze 30 obrotów na minute, mniej sie chyba nie da, wysokiej klasy, choc to nowy produkt w Polsce gosc zrobienie soku trwa kilka minut, tyle co kawy naczynie wkladasz do zmywarki i po sprawie, teraz to juz w szystko da sie umyc bez problemow nawet po kilkunastu godszinach, wyciskarki sa poreczne, praktyczne i bezproblemowe, wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam wyciskarek, bo bardzo mało soku zostaje z owoców. lepiej robić soki blenderem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinella876
komu by sie chciało wyciskac...soki ekologiczne lepiej kupowac! 100% bez zagęszczania i przynajmniej ma się pewnosc, ze pochodza z dobrego zrodla. A co z tego, ze kupisz wyciskare, jak bedziesz sobie robiła trujące koktajle z warzyw i owoców nie wiadomo czym pryskanych i na jakiej chemii hodowanych...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur kubicki
Witam serdecznie. Zapraszam na stoisko promocyjne W Centrum handlowym Zakopianka w Krakowie od czwartku 03.032016 do 06.03.2016 do niedzieli promocja na Kuvings B6000 rabat + prezent dla każdego kupującego. W razie pytań prosze o kontakt Artur Kuvicki 607077374

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuvingsa raczej nikt nie będzie chciał kupić, dużo jest w internecie negatywnych opinii o firmie, sprzęt bardzo awaryjny a sok jaki wychodzi to istna porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturkubicki
Witam serdecznie. Zapraszam na stoisko promocyjne W Centrum handlowym Bonarka w Krakowie w weekend 12-13. Marca 2016 promocja na Kuvings B6000 rabat + prezent dla każdego kupującego. Jest tez wyjątkowa oferta raty 0% W razie pytań prosze o kontakt Artur Kuvicki 607077374 Ewentualnie mail: arturkubicki990@icloud.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam tylko jedno, wyciskarka muke, mam i polecam, dobra praca i super soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieWierzeReklamow
Koleś albo gościówa sama do siebie pisze i sama sobie odpowiada i buduje historie o cudownym urządzeniu. A to takie samo wielkie g...jak i inne, plastiki trzeba wymieniac zdarza sie ze i juz po pol roku. Lepiej kupic tansza i jak sie popsuje wyrzucic i kupic nastepna. Badziew badziewiem poganiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×