Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malutka758

WYCISKARKI SOKU

Polecane posty

Gość cieżarka
teksty o kupowaniu kilku nędznych chinskich urządzeniach pare razy w roku mnie rozwalają na łopatki... wstyd . wolę odkładać do szuflady i kupić porządny sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie się zgadzam, już denerwują mnie te reklamy bo nie dość że robi się śmietnisko to wylewanie pomyj. Sam chcę kupić wyciskarkę ponieważ jestem zmuszony z powodów zdrowotnych i raczej potrzebuję coś bardzo dobrego bo będzie używana codziennie, obawiam się chińskiego szajsu co mi się zgrzeje i uskuteczni samozapłon po tygodniu wydając z siebie szatańskie dzwięki przy okazji, już raz taką miałem zelmera masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie ma co kupować w sieciówie albo jakiejś tanioszki bo to wyrzucona kasa, co z tego że zmieli, sok zrobić zrobi, wyleci jak nie ma żadnych witamin bo po takiej obróbce wszystko straci ? bezsens ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artekles
Zakupiłem oryginalną wyciskarkę Hurom HH 2G na rynku wtórnym. Była trochę używana i problemem okazała się przepuszczająca uszczelka pojemnika na sok. Niby drobiazg, którego samodzielna wymiana to sekundy. Jednak jak się okazało po kontakcie z Hurom Polska, to nie taka prosta sprawa. Najpierw trzeba wypełnić pełen formularz zgłoszeniowy na ich stronie, podając dowód zakupu, którego niestety nie posiadałem, bo poprzedni właściciel zagubił. W związku z powyższym, nie mogłem przejść tej procedury, więc zadzwoniłem osobiście celem zamówienia wspomnianej uszczelki, a tu kolejna ściana. Aby zamówić ten drobiazgu Hurom Polska każe przysłać urządzenie, na miejscu sprawdzą czy produkt jest oryginalny i ewentualnie wymienią wadliwy element. Totalny bezsens, bo wysyłka w tą i z powrotem to niemały koszt i ryzyko uszkodzenia, nie mówiąc o pozbawieniu się sprzętu. Dla mnie to zwykłe naciąganie, bo element, który kosztuje paręnaście złotych, docelowo wyniósłby ponad sto. Pani, która prowadziła rozmowę zasłaniała się procedurami, które wymusił Hurom Korea i walką z podróbkami. Nic bardziej kłamliwego, bo na oficjalnej stronie Hurom.uk można bezproblemowo zamówić te uszczelki, co oczywiście zrobiłem, nie wdając się w dalsze dywagacje z twardogłowym polskim dystrybutorem. Łączny koszt zamówienia z przesyłką (kupiłem dwie w tym jedną na zapas) to 46 zł (zależny od kursu walut). Reasumując, gdybym wiedział jak wygląda współpraca z firmą Hurom w przypadku tak błahych problemów, nigdy nie zdecydowałbym się na tą markę. I tu przy okazji pytanie do dystrybutora, czy nie znacie powszechnej zasady marketingu, że jeden zadowolony klient przyprowadzi do Twojej firmy kolejnych sześciu kupujących. A jeden niezadowolony sprawi, że jedenastu nigdy nie przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś kupuje używany i to bez dowodu zakupu powinien się z tym liczyć że będą dodatkowe problemy. Polska widocznie inaczej przestrzega procedur, możliwe że chodziło im o wymiane na gwarancji a nie kupienie jako dodatkowej uszczelki ;) Grunt że hurom tak czy siak zapewnił czy to polski czy zagraniczny, w końcu to międzynarodowy produkt, firma. Widzę że kolega mocno zdenerwowany tym faktem że wszędzie zamieszcza posty ;) już myślałam że to konkurencja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem też tego że nie kupiłbyś huroma, ok z polskim miałeś spięcie ale to znaczy że na całym świecie też tak jest i zawsze? To że ktoś kupuje używane auto nie wiem bmw nie znaczy że firma bmw na całym świecie jest do chrzanu i wszystkie modele bo jeden element zawiodł ;) Tak o moje przemyślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby tak wszystko rozpatrywać w ten sposób to nikt nigdy nic by nie kupował bo zawsze jest takie ryzyko. Mnie się zepsuł telefon samsung i miałem problemy z serwisowaniem i nie obwiniam o to całej firmy ;) toż to zło wcielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użytkownik a nie sprzedawca
Wyciskarka BioChef Atlas Whole Slow. Proszę ostrożnie podchodzić do reklamy „Czysty, klarowny sok” !!! Ta wyciskarka z mało których owoców lub warzyw daje klarowne soki. Najczęściej jest to papka, którą trzeba dodatkowo cedzić przez jeszcze gęstsze sitko. Tylko wyjątkowo twarde i chemiczne owoce/warzywa dają w miarę klarowny sok. Z pulpy otrzymywanej w tej wyciskarce można wycisnąć lepszą wyciskarką co najmniej szklankę dodatkowego soku. Owoce naturalnie hodowane są miękkie i dają w tej wyciskarce tylko miąższ. nigdzie tego nie pisze w reklamach tej wyciskarki !. Faktycznie tak jak ktoś wyżej napisał, w taniej i prostej sokowirówce otrzymamy więcej czystszego soku z tej samej ilości owoców. Również jestem zawiedziony tą wyciskarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artekles
Nie neguję samego produktu, bo jest dobrej jakości, jednakże Hurom Polska, tak jak BMW polska, czy inne międzynarodowe firmy, powinien zapewnić użytkownikom swojej marki dostęp do podstawowych części zamiennych bez zbędnego dochodzenia. Sprowadzanie takiego drobiazgu jak uszczelka z zagranicy jest czasochłonnym absurdem. Przy urządzeniu, którego żywotność przewidziana jest na minimum 10 lat powstanie z pewnością rynek wtórny, a część paragonów wyblaknie. Czy dla tych którzy nie wylegitymują się takim świstkiem papieru kończy się normalne wsparcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może następnym razem skanuj sobie paragon? Ja tak często robię jak kupuję coś drogiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanowanie to nie głupi pomysł, też kiedyś w orange miałam jakąś aferę. Rozumiem Cię artekles, a może warto napisać do nich i omówić sprawę w prywatnej wiadomości, sądzę że to solida firma i mimo wszystko dba o swoich klientów, myślę że jakby odpowiednio opisać im sprawę już na chłodno bez emocji to jakoś byście doszli do porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wyciskarkę Kuvings używam ok 2 lat i jest świetna. Na stronie http:// wycisnijsok.pl dla niezdecydowanych fajne opisy wyciskarek oraz ranking najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuvings to akurat do pięt nie dorasta huromowi, niestety widać to po jakości wykonania i samym działaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judyta, ja to już chyba wypróbowałam wszystkie kombinacje świata, bardzo lubie połączenie warzyw i owoców np z nutką imbiru, limonka super. Moim ulubieńcem też jest koktajl z soku pomarańczowego świeżego z dodatkiem grejpfruita troszkę imbiru też wyciśniętego, muesli, figi i morele. przepyszny i mega pożywny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artekles
Sprzedający nie posiadał paragonu więc nie było czego skanować. Co do kontaktu, to po oficjalnej odpowiedzi mailowej z Hurom Polska zadałem sobie trud zadzwonić naiwnie myśląc, że ta forma wniesie więcej, ale ściana to ściana. Nie było w moich kontaktach żadnych emocji tylko zwykła prośba o ukłon i przychylne rozpatrzenie nietypowej sytuacji. Jeśli firma Hurom posiadała by ludzką twarz to tego wpisu by tu nie było. To takie moje wołanie na puszczy i głos ostrzegawczy dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w ostatnim czasie udało mi się nabyć ten produkt http://www.vobis.pl/wyciskarka-do-sokow ... 29051.html z którego bardzo jestem zadowolona, był to strzał w 10;) teraz na śniadanie piję tylko i wyłącznie świeże soki z przepysznym miąższem owocowym. Polecam wszystkim kobitkom i nie tylko wyciskarkę do soków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fraglesio
A z czym niby Kuvings nie dorasta Huromowi? Jak ja kocham takie nic nie wnoszące wypowiedzi. Oba urządzenia reprezentują podobną klasę, podobną wydajność tłoczenia z przewagą dla Kuningsa przy wyciskaniu większych twardych kawałków, a reszta to kosmetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się Kuvings i Hurom to ta sama półka. Mam porównanie i moim zdanie różnicy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie wyciskarki Alfa 3G. Ma wszystkie zalety dużo droższych Hurojów a cenę bardzo przystępną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Figlarek
Gdybyście chcieli poradzić się jaką wyciskarkę kupić to odradzam sklep www.terapiasokami.pl Oczekiwałem od sklepu profesjonalizmu oraz rzetelnej odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania droga mailową. Pani Elżbieta Perdjon (jak się podpisała) usilnie chciała abym zadzwonił lub żebym podał jej nr telefonu to oddzwoni. Mailowo nie była w stanie udzielić mi żadnej konkretnej odpowiedzi. Niestety jestem zapracowanym człowiekiem i nie mam czasu na długie rozmowy telefoniczne. Jestem rozczarowany jakością obsługi bo pomimo zadanych konkretnych pytań w trzech wiadomościach nie otrzymałem żadnej konkretnej odpowiedzi poza dziwnymi wymijającymi, tak jak by Pani Elżbieta bała się pisać tego co myśli. A może woli rozmawiać, bo to co mówi oczernia innych lub wcale nie jest skuteczną terapią? Nie wiem, nigdy się nie dowiem bo nie skorzystam z usług tego sklepu. Skutecznie mnie zniechęcił do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja lubię zakupy stacjonarne, widzisz osobę i od razu widać czy jest kompetentna czy nie. Ostatnio właśnie dzięki podpowiedzią Pani ze sklepu zdecydowałem się na zakup wyciskarki Zebry. Przekonał mnie fakt, że na sicie o grubych oczkach jest wylot pulpy a nie tak jak w wychwalanym Kuvingsie. Większość sprzedawców o tym niestety nie mówi, a zachwala tylko duży wlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałem gdzieś na forum. Mam vortexa i jest ok. Jest całkiem duży, ale wygląda nieźle, więc jakoś specjalnie nie "niszczy" mi kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sokowirówki nie mam, bo jedyne soki jakie lubię to te z cytrusów- pomarańczowy albo gejprfrutowy a do tego wystarcza mi najzwyklejsza wyciskarka do cytrusów z http://www.dobregarnki.pl/ i bardzo dobrze działa się z jej pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuvings Kraków
Witam serdecznie. Zapraszam na stoisko promocyjne Kuvings na targach medycyny naturalnej w Krakowie w weekend 6-8 maja 2016 promocja na Kuvings B6000 rabat + prezent (nie upominek:-)dla każdego klienta , dla pierwszych kupujących będzie prezent wartości 200 zł. W razie pytań prosze o kontakt Artur Kuvicki 607077374 Ewentualnie mail: arturkubicki990@icloud.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieśka 323 super wybór, też sama kupowałam Hurom HH 2G, czasem mam wrażenie że nie ma rzeczy z której nie wyciśnie soku, podejrzewam że i z ręcznika papierowego dałby radę, taki jest mocny ;) Oczywko to ostatnie to żart ale sprzęt jest 1 klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona567
a ja chcę się pochwalić wyciskarką MUKE, która jest królową mojej kuchni od kilku dni. Soki robi przepyszne. Nie mam słów żeby opisać jak różne i jak lepsze są od tych z sokowirówki. Robi je cicho, szybko i sprawnie. Teraz zapraszamy znajomych do wspólnego testowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdek0
jak dla mnie zakup wyciskarki to najlepsza decyzja ostatnich miesięcy! po namowie siostry zdecydowałam się na wyciskarkę BioChef i nie żałuję wydanej kasy, bo naprawdę warto. Soki są przepyszne. W dobrej cenie taką wyciskarkę można nabyć na http://www.ekosklepbio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulmimi
Ola567 , ja tez jestem nowym posiadaczem muke, jestem bardzo zadowolona, kupiłam ją na promocji , pije teraz co najmniej 3 soki dziennie i schudłam już 5 kg ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze mam MUKE kupione online na muke.com.pl i dostalam bon na rozne uslugi zdrowotne, masaze, spa, ect >>Kuvings Kraków 2016.05.04 Witam serdecznie. Zapraszam na stoisko promocyjne Kuvings na targach medycyny >>> patrzylam na tą firme, ale ich wyciskarki niewiele sie roznia od muke a sa drozsze i maja nizsza gwarancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×