Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malutka758

WYCISKARKI SOKU

Polecane posty

słyszałam o wyciskarkach,że zostawiają o wiele więcej witamin w sokach? Aż tak to sie różni od sokowirówek? mala.dama , jeżeli produkty obu firm sa podobne, to ten , który ma mniejszą gwarancje jest po prostu gorszy, samo świadczy o sobie , producent nie daje zapewnienia o wytrzymałości produktu na dłuższy okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladama
>>>buluminka 2016.05.31 słyszałam o wyciskarkach,że zostawiają o wiele więcej witamin w sokach? Aż tak to sie różni od sokowirówek?>>>> tak właśnie jest witaminy, szczególnie wit.C ginie w wysokich tempreaturach, powyżej 42 stopni C, a sokowirówki pracują w znacznie wyższych temp, dlatego soki z nich są wyjałowione z witamin, w wolnoonbrotowych wyciskarakch jest odwrotnie, pracują wolno i na chłodno, dlatego soki sa mocno witaminowe >mala.dama , jeżeli produkty obu firm sa podobne, to ten , który ma mniejszą gwarancje jest po prostu gorszy, samo świadczy o sobie , producent nie daje zapewnienia o wytrzymałości produktu na dłuższy okres>>> sądzę że wiele wyciskarek oferowanych na rynku jest za drogich, za kiepskich, za słabo jakościowych, trzeba znaleźć wyważenie między ceną a jakością, zestawem, ofertą ect, myślę że MUKE się tu wpisuje dealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni93
ja od dwóch lat mam sokowirówkę Philips z serii viva collection http://www.sferis.pl/p/336632-sokowirowka-philips-hr-1832-02-viva-collection.html i robiłam w niej soki wszelkiego rodzaju, z buraczków na wzmocnienie bo próbowałam się w bieganiu, nawet cytrusy przez nią przepuszczałam dopiero później mnie chłopak przestrzegł że ja zepsuję i namówiłam go na wyciskarke do cytrusów jedną z najtańszych z oravy. Jak dla mnie ten philips jest fajny bo doszczętnie do sucha wyciska, szybko się go myję, co tu mówić fajny sprzęcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bulmimi - raptem kupiłaś wyciskarkę muke i jest taka cudowna i pijesz 3 soczki i już schudłaś? Błagam Cię co to za głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka1
Zerknijcie sobie tutaj http://www.wyciskarki.eu . Są tam świetnej jakości wyciskarki do soków oraz akcesoria. Warto zwrócić uwagę na długą gwarancję. Widzę, że producent jest przekonany o tym, że urządzenie jest solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulmimi
a kto Ci powiedział ,że raptem ? napisałam,że kupiłam niedawno, piję świeże soki,bogate w składniki odzywcze dzięki technologi powolnego wyciskania i chudnę. i taka jest prawda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam Kuvings b6000 od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona. Soki idealne pyszne i zdrowe. Kupiłam w galerii M1 Poznań na prezentacji . Dla mnie ważnym czynnikiem był szeroki otwór i długoletnia gwarancja. Do robienia soków jest żólte sitko Sitko z dużymi oczkami - czarne sitko jest do robienia koktajli, smoothie i te sitko powinno być zablokowane uszczelką z tego względu ,że jest ono do robienia koktajli i wtedy bezpośrednio mogę wlać kefir czy jogurt do wyciskarki. Na sitku robię takie owoce jak banan, truskawki,kiwi więc nie ma sensu żeby był z tych owoców jakiś odpad. W większości wyciskarek sitko nie jest zablokowane uszczelką i moim zdaniem to błąd. Obsługa miła ,kompetentna,a wyciskarka super więc polecam www.potegasokow.pl no i zawsze można liczyć na rabat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że sporo osób chwali tu firmę Kuvings. Ale jak byłam w Media i Saturnie to jej nie wiedziałam. Gdzie można ją kupić bezpiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliii
Kuvings jest sprzedawany w sklepach specjalistycznych. W saturn lub Media możesz znaleźć sokowirowkę, wyciskarkę raczej ciężko. Nawet jak podejdziesz do obsługi to nie potrafią wyjaśnić rożnicy między sokowirówką , a wyciskarką. Głównie można kupić w sklepach internetowych lub na stoiskach w galeriach. Mi zależało żeby widzieć naocznie i dostać sprzęt do ręki, chciałam zobaczyć na żywo jak działa i że napewno jest od polskiego dystrybutora i ma gwarancję bo z tym różnie bywa. Jestem z Poznania więc mi udało się kupić na stoisku w galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, najnowszy model Kuvings C9500 w promocji do 15 lipca w cenie 2050 zł lub z przystawkami 2220zl . Oferta + raty 0 % + 3?X ksiazka z przepisami na soki ważna na stoisku w galerii Bonarka w Krakowie oraz wysyłkowo na terenie Polski. Wysyłka bezpłatna. W razie pytań proszę o kontakt Artur Kubicki 607077374 lub mail: arturkubicki990@icloud.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoją kupiłam na prowita.pl. Kupowałam razem z dodatkowymi sitkami do koktajli i lodów. Profeska jeśli chodzi o obsługę, szybki termin realizacji- polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwróć uwagę na to że w Kuvingsach nie ma wylotu pulpy na grubych oczkach co ogranicza Cię znacząco. Nie można wyciskać zieleniny i robić przecierów. Zazwyczaj sprzedawcy Kuvingsów tego nie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulmimi
dlaczego wyciskarka kuvigs jest o tyle droższa od muke? muke ma dodatkowo 4 sita, gwarancje , solidne wykonanie częsci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, składałam zamówienie przed południem i następnego dnia robiłam już na niej soki nic nie płaciłam za dostawę – mają ją gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minions
dostawa w 12h czy 24 h to już żaden rarytas, raczej norma ;] a wyciskarka paasonica czy tego typu marek to szkoda kasy, sama mówisz,że nie smaczne, ona jest w ogóle wolnoobrotowa? czy po porstu miażdzy co tam ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania333333
chciałam zwrócic wasza uwagę na wyciskarke wolnoobrotowa akira 3g, nowe, niedrogie urzadzenie, o duzej mocy i wytrzymalosci, fajna konkurencja dla drogiego sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wyciskarki to jest wielki szum a sok jest taki sam pełno wartościowy nie ma takiego ze sok jest jeden lepszy a drugi gorszy czytałem w internecie . Mam sokowirówkę zelmer i jestem zadowolony i jest bardzo szybka najwięcej robię soku z marchwi a odpady są suche a w wyciskarki są mokre a sok jest z pulpą i jest gęsty a ja gęstego soku nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełnowartościowy sok to świetna sprawa, a jego uzyskanie to łatwa sprawa... z wyciskarką. Polecam sprzęt vortex, sam mam i sprawdza się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie ktoś napisał coś o vortexie! :D Ja mam! Świetny sprzęt, sprawdza się w moim domu od kilku miesięcy i wszyscy są zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minions
gość 2016.07.28 " sokowirówka jaka super by nie była to jest to o klase gorszy sprzęt niz wyciskarka, Swoją drogą , jaka wyciskarka zostawia mokrą pulpe? ania3333, a ta akira to jakaś nowość? nie słyszałam...jaka jakośc jest tego sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania33333
@minions akira 3g jest super, niedroga, pełniwartościowa, dobre komponenty, trwała, cicha, trafiłam na nią przypadkiem, i zachecila mnie cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minions
i w sumie czego więcej od niej wymagać,byleby się nie rysował plastik, była gwarancja, cena przyzwoita, a jakie ma sita? \ Wyciskarka w restauracjach to super pomysł, szkoda,że u mnie nie ma ... Jeżeli akira za mniej niż 900 zł działa przemysłowo, to po co komu wyciskarka za 3000zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania33333
co innego uzytek domowy, kiedy robimy 1-2 szklanke soku dziennie, a co inengo przemyslowka z obciazeniem wielogodzinnej pracy, czy akira by temu podolala nie wiem, cene nie wielka, mozna sprobowac, w koszty wrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mekong
Alfa to jest to samo co berlinger tak samo wyglada z tej samej fabryki a berlinger kosztuje 470 zł . Wiec niech sie nikt nie podnieca ze alfą taka dobra. Byłem na targach w Gdańsku i były tam 3 firmy z eyciskarkami. Alfą, Caso germany i Kuvings . Żadna z nich mi sie noe podobała ale Caso i alfą to tez dwie te same wyciskarki a niby jedna z Niemiec a druga z polski. Tak naprawdę to obie kupują berlingery i tylko naklejają swoje nazwy. Facet który sprzedawał alfę był strasznie bezczelny a i zaczynał od ceny 2500 pózniej mówił ze unia dopłaca dla osób chcących zdrowiej żyć 500 zł a pod koniec już zszedł do 1400 i raty bez odsetek oraz jakiś manager dawał. Daje to do zrozumienia ile jest warta alfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mekong
Nie manager dokładał tylko masager

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co dzieje się w Polsce to horror. W Niemczech Kuvings kosztuje 1400 złotych. Tu mówią mi, że jest najlepszy a gwarancja na fakturę tylko 1 rok Facet każe mi płacić 2000 a nawet z selerem naciowym sobie nie radzi, i mówi mi że trzeba urządzeniu pomóc! Jak poprosiłem kolegę, który ma hurtownie, aby wysłał zapytanie o cenę hurtową, to zbaranialem. Cena hurtowa to 800 złotych. Jak można tak naciagac ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapet000
no pięknie z 800zł na 3000zł dla pospolitego klienta? grrr... kuvigs chce za duzo zarobić na kupującym... akira na skale przemysłową? czy kilka soków na godzine to skala przemysłowa? raczej jeszcze nie to standard , z którym urządzenie musi sobie poradzić , za <900zł - jestem na tak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×