Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malutka758

WYCISKARKI SOKU

Polecane posty

Ja kupiłam 2 lata temu chyba jedną z tańszych na rynku z firmy mpm, ale póki co działa i jestem zadowolona. Może kiedyś zainwestuje w droższą, bo ogólnie wyciskarka to fajna rzecz i często się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 1706
Czytając te wszystkie posty, mam wrażenie, że są tu tylko sprzedawcy. Ja pytam po prostu ile jest gwarancji. Dzwoniłam do wielu firm i tylko Alfa3G daje 12 lat. Nawet jak prowadzę Bar Soków. Proszę podajcie mi inne firmy, może są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupisz dobrą wyciskarkę to dostaniesz przynajmniej 10 lat gwarancji (np. hurom albo kuvings) nie warto zaoszczędzić kilku stówek i kupić sprzęt, z którego nie będziesz zadowolona, albo będzie kiepskiej jakości. Wiadomo, że jak decydujesz się wydać ten tysiąc czy dwa tysiące na wyciskarkę to oczekujesz, że będzie Ci służyć przynajmniej 10 lat. Na forach pełno jest wpisów jak ktoś kupuje wyciskarkę z bazaru i potem jest w szoku, że nagle po 2 tygodniach przestała działać. Za to nie polecam kupować sokowirówek, mam i nikt z niej nie korzysta. Sok z sokowirówki może i jest bardziej klarowny, ale dużo mniej samczy i nie posiada tylu wartości odżywczych. Popatrz sobie po różnych stronkach i porównaj, bo jest naprawdę spora różnica, nie tylko w cenie. na http://sokowo.pl/wyciskarki-do-sokow/ albo na http://www.cafemax.pl/wyciskarki-sokow-cat-94.html sprzedają właśnie wyciskarki samych dobrych firm. Moim zdaniem wystarczy Ci taka jednoślimakowa, chociaż te dwuślimakowe podobno dokładniej wyciskają sok. Z tym, że są chyba trochę droższe i podobno gorzej się je myje. Tu jest jeszcze fajna stronka z testami wyciskarek: http://www.urzadzamy.pl/kuchnia/sprzet-agd/wyciskarka-do-sokow-wybieramy-najlepsza-wyciskarke-do-owocow-i-warzyw-porownanie-modeli,34_13706.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę że wyciskarka lepsza. Mam sokowirówkę kiedyś będąć w sferisie mnie namówili ale niestety leży nie używana i ostatnio kupiłam w mediamarcie na promocji wyciskarkę z Panasonica i bardzo często z niej korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajdgdynia
Ja wysłałem zapytanie o cenę hurtowa do pana Zbyszka z Warszawy który alfę wprowadził na rynek i podał 390 zł za minimum 100 szt zakupionych. Jak tak można robić??? To jest złodziejstwo a i jeszcze teksty na targach medycyny naturalnej ze unia doplaca dla emerytów na zakup wyciskarki 800 zł a ceny to raz podają 2000 zł raz 2600 zł zależy kto podejdzie pod stoisko. Gościu w fartuchu z gwiazdkami unijnymi wciska kit jakich mało, niemówiący już o soku z tej alfy, to przecież same farfocle wole swojego panasonica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porwoł
Co to jest bar soków?? Jakie 12 lat ?? Dajcie dożywotnia na te plastiki !!!Wyjdź z cienia sprzedawco alfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania33333
>>>W Niemczech Kuvings 1400 złotych. Tu mówią mi, że jest najlepszy a gwarancja na fakturę tylko 1 rok Facet każe mi płacić 2000 a nawet z selerem naciowym sobie nie radzi, i mówi mi że trzeba urządzeniu pomóc! Cena hurtowa to 800 . Jak można tak naciagac ludzi.>>>> swiete slowa, wiedzialam ze z tą marka cos jest nie tak, i za wiele kosztuje, ba, oni maja wyciskarki po 2500zl, to samo hurom, po prostu polski dystrybutor narzuca sobie wielka marze >>>Aśka 1706 2016.08.17 Ja pytam po prostu ile jest gwarancji. Dzwoniłam do wielu firm i tylko Alfa3G daje 12 lat. Nawet jak prowadzę Bar Soków. Proszę podajcie mi inne firmy, może są?>>>> to juz chyba bardzo przemyslowa jest, dwuslimakowa ? muke ma 10 lat gwarancji, a akira 5 lat, ale to raczej domowe wyciskarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Nowakowski
Mam do zaoferowania najnowszy model Kuvings C9500. Możliwość obejrzenia i spróbowania soków z tej wyciskarki w galerii Silesia w Katowicach do niedzieli 28 sierpnia włącznie. Mamy przygotowana specjalna ofertę w tym czasie. Solidny rabat, prezent dla każdego kupującego z możliwością wysyłki nacieranie Polski bezpłatnie. Rownież do niedzieli mamy raty 0% dla chętnych od banku BGŻ BNP. Kontakt do mnie: Marek Nowakowski Tel. 502235824 Mail: nowakowskimarek@icloud.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marion2222
polecam akira, kupiłam, fajna cena, jestem bardzo zadowolona, soki super, obsługa banalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimulka0000
one sa banalne w obsłudze , po porostu siup owoce do środka i soczek do wypicia, akira jest atrakcyjna cenowo , a jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania33333
muke takze jest proste w obsludze, cwiartujesz owoce lub warzywa, pestkujesz jesli maja pestki, i wrzucasz ze skorkami, i masz sok, w ktorym nie ma pestek ani skorek, fenomen, nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimulka0000
jest to bardzo pomocny sprzęt , a czyszczenie? oglądałam filmik,że wystarczy szklanke wody i ładnie wyszystko wypłukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciskarka to świetne urządzenie, zona kupiła i namiętne robi soki. No i przyznam że jest kolosalna różnica w smaku w porównaniu do kupnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klarowność soku zależy od danego modelu, zazwyczaj wszystkie mają sitka o drobnych oczkach i niby maja dawac soki klarowne ale niestety nie wszystkie takie robią (np kuvings B600 daje sok z mocno wyczówalnym tym błonnikiem). Ja mam wyciskarkę, którą znalazłam na stronie Olgi. http://www.olgasmile.com/wyciskarka-zebra-whole-slow-juicer.html Faktycznie soki na jednym sicie wychodzą czyste a na drugim mamy dopiero gęste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupełnie inaczej smakuje taki sok i ma więcej witamin niż sklepowy. Ja mam Hurom i u mnie jest taka specjalna manetka do przestawiania czy chce bardziej klarowny czy gęsty soczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na bloga ze świetnymi przepisami na soki!! soknazdrowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaBe
Posiadam wyciskarke pozioma Omega 8007.Bardzo zaluje zakupu chociaz wyciskarka wyciska bardzo dobrze a pulpa jest sucha.Myje sie ja tez w mig.Jednak praca i czas ktora trzeba poswiecic zeby pokroic warzywa na drobne kawalki dobija mnie.Nie ma szans zeby np marchewka w calosci przecisnela sie miedzy slimakiem.Wiec trzeba kroic na cienkie kawalki co zabiera mi tak duzo czasu,ktorego nie mam ,ze zamierzam ja sprzedac.Jesli chodzi o zielone liscie to rewelacja bo wiadomo lisc przecisnie sie latwo.Pulpa sucha.Sok smaczny.Probowalam tez robic tzw oszukane lody z zamrozonego banana.Dziala.Mozna zjesc. Posiadam tez wyciskarke pionowa Zelmera(800zl-nie pamietam modelu bo nie ma mnie w domu).Tutaj nie trzeba oczywiscie nic specjalnie kroic ale mycia jest zdecydowanie wiecej.Pulpa bardzo mokra.W pulpie duze niezgniecione kawalki.Sok bardzo wodnisty.Jakby woda z kroplami soku.Sok z sokowirowki duzo smaczniejszy wg mnie.Natomiast jak probowalam uzyc sitka z grubszymi dziurkami bo mialam ochote na sok z blonnikiem hahaha to dostalam tego blonnika ponad 1kg.!!!!!Czy ja do cholery nie umiem robic soku?Przesitkowalam ten kilogram i w nagrode za dobra robote dostalam pol szklanki soku oczywiscie wodnistego hip hip!! Pisze o tym bo nie daje za wygrana i chce zrobic jeszcze jedna probe zakupu wyciskarki pionowej ale strasznie boje sie rozczarowania.Nie chce miec takiego wodnistego soku i zwiazanej z tym mokrej pulpy z kawalkami warzyw.W zelmerze na spodzie sitka jest taki kawalek gumy do zamkniecia otworu w sitku.Czy takie cos jest w kazdej pionowej wyciskarce? One chyba wszystkie sa tak samo zbudowane tylko silnik inny.A ten ciasny wylot pulpy to chyba celowo zrobiony zeby przypadkiem jeszcze wiecej mokrej pulpy z sokiem nie wylecialo.Boje sie rozczarowania i przede wszystkim wodnistego soku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek553
Może zobacz ofertę Huroma? Ja mam jestem bardzo zadowolona z jego pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Producent Hurom wypuścił niedawno na rynek najnowsze modele wyciskarek pionowych. Producent znany i ceniony od wielu, wielu lat wciąż udoskonala swoje produkty więc może to jest to czego szukasz. Nie sądzę żebyś się rozczarowała. Są wolnoobrotowe przez co soki z owoców, warzyw, czy ziół pomału zgniatane mają wyjątkową wartość odżywczą i smak, a przecież tego oczekujemy. Elegancki kształt i obudowa sprawiają, że jest też ozdobą w śród sprzętu kuchennego, zresztą zobacz sama https://hurom.com.pl/wyciskarki-pionowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok na zdrowie
zapraszam na ciekawego bloga z przepisami na soki, poradami dotyczącymi przygotowania warzyw i owoców do robienia soku oraz opisującego wiele innych ciekawych tematów dotyczących zdrowia http://soknazdrowie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaBe
Juz kupilam.Bralam pod uwage Huroma i Kuvingsa i pojecia nie mam jak to sie stalo,ze wybralam nieznana mi wczesniej marke JR Ultra 8000 S.Wzielam pod uwage przede wszystkim szybkosc mycia,duzy wlot a i przy okazji deser zrobie czasem czy koktajl.Jestem bardzo zadowolona.Brakowalo mi sokow strasznie.Czy bez tego da sie zyc?Pilam tylko wode z cytryna i herbaty ziolowe.Ilez mozna.Musze jeszcze poszukac jakichs lepszych przepisow na deser mrozony niz tylko banany z owocem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wyciskarkę firmy KALORIK, kupowałam tutaj http://e-kalorik.pl/ . Bardzo często robię soki i ta wyciskarka jest u mnie używana praktycznie codziennie, ale daje radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam małą elektroniczną od razu z pojemnikiem. Super sprawa, szybko wyciskam świeże soczki z pomarańczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilkaigla0szpilkaigla0
Ja też bardzo często robię soki, mam Ronica w domu. Zauważyłam, że po około 2 tygodniach codziennego picia koktajli poprawia się cera - mój problem to były zaskórniki i jednocześnie sucha skóra na nosie, polecam "cisnąć" awokado. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek553
Jak wolisz pić spieniony rozwarstwiony sok z sokowirówki to nie dyskutuję ; ) Same reklamy nie ma w tym wątku już czego czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×