Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malutka758

WYCISKARKI SOKU

Polecane posty

Wyciskarki do soków sa droższe ale soki przygotowane w nich są bardziej wartościowe. Ja właśnie palnuję zakup wyciskarki. Już przeglądałam na stornie producenta https://hurom.com.pl/ rózne modele. Niektóre mają możliwość rozbudowy o dodatkowe akcesoria. Taka wyciskarka przyda się w każdej kuchni, szczególnie jesli w domu mamy dzieci. Można przygotować im zdrowy i smaczny sok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro w Black Friday, 25 listopada 2016, na stronie hurom.com na hasło BLACKFRIDAY można będzie dostać 15% upustu na dowolną wyciskarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarant
Słyszeliście może o wyciskarkach soku od firmy Hurom https://hurompolska.pl/alpha/alpha.html? Ponieważ zastanawiam się nad kupnem jednej z takich wyciskarek. Może ktoś z was już miał okazje inwestować w taką wyciskarkę? Jeżeli tak to chciałbym usłyszeć wasze opinie na ich temat. Żebym mógł się całkowicie upewnić, czy są w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona K
Od dwóch lat korzystam z wyciskarki Sama i jestem z niej bardzo zadowolona. Miesiąc temu zdecydowałam się na zakup tłoczni oleju. Skierowałam do sprzedawcy wiele zapytań, na które uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi, jednak wahałam się co do zakupu bo cena jest dość wysoka... Miły Pan napisał mi, że ze względu na to, że kupiłam u nich wcześniej wyciskarkę może mi udzielić dodatkowego rabatu, co zdecydowało o zakupie i nie żałuję! Teraz tłoczę sama oleje i nie muszę płacić za nie na bazarku. Niedawno próbowałam zrobić olej kokosowy i wychodzi rewelacyjny. Niedługo planuję kupić druga wyciskarkę dla córki na prezent i myślę, że będzie to ten sam model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetną stronke znalazłam, mnóstwo fajnych przepisów znalazłem na terapiasokami.pl/pl/blog maja tam opisane właściwości warzyw i owoców, posiłkuję sie tymi wiadomosciami przy codzienym wycoiskaniu soku w moim Kuvingsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna_1976
Ja na obsłudze w sklepie TerapiaSokami się zawiodłam i kupiłam swoją Omegę u dystrybutora w Łodzi. Użytkuję dwa lata i sobie chwałę, przy czym polecam też innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam sokowirówkę i wyciskarkę do owoców i jeśli miałabym wybierać to wyciskarka lepiej się sprawuje. Sokowirówka jest koszmarna jesli chodzi o mycie jej. Wiele elementów i wszędzie wpadają resztki owoców. Te resztki też są problemem bo czasem ma się ochotę ma sok z miąższem, a sokowirówka na to nie pozwala ;p Mam wyciskarkę marki novis, kupiłam ją online https://decofire.pl/wyciskarki-do-owocow/wyciskarki-do-owocow-novis i nie mam z nią problemów. Dodatkowo w komplecie dostałam jeszcze szklanki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość423
Zrobilam razem z mezem rozeznanie odnosnie wyciskarek do soku. Czym sie one roznia od tradycyjnych sokowirowek ? Smak soku pewnie nie do odroznienia. Wyciskarki - drogie -ich elementy wyciskajace sok sa zrobione z ceramiki i stali szlachetnej. Ma to zapobiec utlenianiu sie wyciskanego soku. Ich obroty tez ponoc sa duzo wyzsze niz w tradycyjnych sokowirowkach. Tak pisza producenci tych wyciskarek. sporo poczytałem na ten temat na http://sztukawyceny.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wyciskarka! Temat niepotrzebnie zboczył na poboczny temat - wyciskarka czy sokowirówka, więc do rzeczy - polecam ze swojej strony vortex, bardzo dobry sprzęt wart swojej ceny. Dla mnie ważny był polski producent i sie okazało, że to jedyna taka firma na polskim rynku :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilem wyciskarke Cooksense.Wyciskarka dobrze wyciska soki, rowniez z warzyw lisciastych , ma dobre parametry jak topowe wyciskarki. . Dodatkowo dostalem przepisy na dolegliwosci.Jestem zadowolony. Jak ktos ma wieksze mozliwosci finasowe,to kupi wyciskarke za pare tysiecy,ale sok bedzie prawie taki.Zatem nie ma sensu przeplacac za marke. Wyciskarke kupilem tu::https://terapiasokami.pl/wyciskarka-cooksense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fertka
ja kupowałam zwykły blender w sferisie i uważam, że to jest najlepsza opcja, wszystkie wartości odżywcze zostają w szklance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InkPink0101
Wyciskarka a blender to co innego. Nie znam aż tak rynku, ale ze swojej strony mogę polecić wytłaczarkę Ronic - używam bardzo intensywnie, codziennie właściwie, nie cackam się, a działa bardzo dobrze i nic się nie psuje, nie zacina itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka29
No gdzie tam blender :D. Nie porównujmy malucha do ferrari ;). Zresztą, chyba to urządzenia o różnym przeznaczeniu - wyciskarkę mam od vortex i jestem super zadowolona, a blender od amiki i też jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert1979
Witajcie, pare(naście) miesięcy temu zacząłem rozglądać się za wyciskarkami. Do tej pory nie zdecydowałem się niestety. Ciągle co rusz jak czytam są podzielone opinie. Ostatnio trafiłem na firmę, której nie było chyba wtedy Cooksense HD 8801B. Niestety na jej temat jest bardzo mało. znalazłem jakiś czas temu filmik bardzo podobnej wyciskarki ale pod inna nazwą (bodajże przez jakiegoś Rosjanina zrobiony). Może, ktoś z Was miał do czynienia z tą wyciskarką. Nie powiem, że nadal rozważam kupno Hurom 2G. Czy ktoś jest wstanie przedstawić mi (nam, którzy nadal stoją przed wyborem kupna), jakieś rzetelną opinie. Jakoś nie przemawia za mną, że Pan czy Pani X,Y kupiła sobie wyciskarkę Z i jest zadowalana z tego faktu i nie narzeka (bo co by powiedzieli inni, że ktoś wydał 1000 - 5000 i narzeka) nie ma minusów a same plus. Każda ma swoje zalety i wady przecież, każdy ma inny gust i dla każdego co innego jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka6
A jaki przedział cenowy cię interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topolka00
jestem w temacie od dawna, sama mam, uzywam, też długo szukałam, ale powedz w takim razie co a tobą przemawia ? jakie opinie/? imię nazwisko nr buta i paragonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_xc
Ja mam od dwóch miesięcy Huron za 1800. Powiem tak - pupy nie urywa. Wyciskać wyciska, ale przygotowanie, pocięcie owoców i warzyw czasochłonne. Wychodząca pulpa nie jest tak sucha jak się spodziewałam. Spokojnie dałoby się wycisnąć w sokowirówce z niej sok. Nie mam doświadczenia z innymi firmami, ale pod kątem ekonomiczności myślę, że sokowirówka jest lepsza. Co prawda nie wiadomojak z wartościami odżywczymi z sokowirówki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanaid
OK przekopałam cały internet i to forum w poszukiwaniu odpowiedzi jaką wyciskarkę kupić. Wnioski jakie mam po miesiącu czytania komentarzy to, że wszystkie wyciskarki są super i wszystkie też do d... . Domyślam się, że większość komentarzy pochodzi od przedstawicieli handlowych firm, to ich praca ale tak jak ktoś wspomniał ich komentarze nie ułatwiają wyboru bo swoje chwalą inne oczerniają i konsument już ma mętlik w głowie... Ja poszukuję wyciskarki która byłaby w stanie wycisnąć sok z pokrzywy zbliża się wiosna i na te soki właśnie się przygotowuję. Wyciskarka może być i z górnej półki bo na to nie pożałuję kasy byle by wycisnęła tą pokrzywę. Poza tym będą u mnie szły jabłka różne i miękkie i twarde. Nie mam parcia na dodatkowe opcje oleje, masła, sorbety bo co jest 10w1 to w każdej z tych rzeczy jest słabsze. No i chciałabym aby moja wyciskarka była wykonana z takich tworzyw, które nie będą szkodzić mojej rodzinie. w chwili obecnej zastanawiam się nad którąś poziomą bo to one mogą lepiej wyciskać sok z zielska i myślałam nawet nad angel ale moja znajoma coś wspominała że metal nie koniecznie dobrze łączy się z sokami ...? A jeszcze tak z przekazanych przez moja znajomą uwag odnośnie porównania wyciskarek to ona ma taka za 2000(K...) a jej siostra za 800(P...) obie są pionowe i Panie nie widzą różnicy w wyciskanych sokach, to po co przepłacać ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert1979
Witam Ponownie, Od jakiegoś czasu jestem już posiadaczem wyciskarki. Niestety nie mam porównania z żadną, gdyż jest to moja pierwsza wyciskarka. Mogę powiedzieć, że zakup się udał. odpady są naprawdę suche w porównaniu z sokowirówką. Daje radę z twardymi owocami jak i miękkimi. niestety Zielska jeszcze nie ciąłem nie licząc paru listów z kapusty pekińskiej. Czyszczenie... jest banalne aż w zasadzie się zdziwiłem. pozostałości jest tyle co kot napłakał. Zdziwiło mnie bardzo, że pod ślimakiem jest zagłębienie gdzie jest " śruba mocująca" i tam zostaje z kolej sporo tego (może tak po prostu musi być). Ciekawe jak w innych urządzeniach jest, czy macie tak samo? Na pewno nie pokazują tego miejsca na pokazie (w sklepie widziałem jak demonstracja była i zachwalanie ale nie było pokazywane to właśnie miejsce). Nie licząc tego to i tak bardzo dobrze jest. Co do składania i rozkładania. W pierwszej chwili miałem problem ze złożeniem jej. nie mogłem zamknąć pokrywki. ale trzeba wyczuć wszystko by ładnie się spasowało i wtedy już idzie prosto. Moja ma wąski wlot, i nie przeszkadza mi to. przygotowanie towaru do wyciskania nie jest męczące i czasochłonne. To chyba tyle co mi sie rzuciło po pierwszych wyciskaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topolka00
skladanie i rozkładanie wyciskarki nie jest jakies mega istotne , jest wazne ale bez przesady nie bedziesz tego robiła z instrucja jak tam sa trzy elementy do złozenia . wazne w wyciskarce jest jednak jak robi sok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delana
ja od roku używam caso germany i jestem zadowolona, mam do niej 3 sitka bo lubie sorbety nie mogę jeść innych lodów bo jestem uczulona na mleko :( ps czy ktoś ma namiary na dobrą eko zywność kraków dajcie znac :) shaiya@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wyciskarke REDMOND. Od jakiegoś czasu zastanawiałam sie jaką kupić, i na jednym z forum przeczytałam o REDMONDZIE. Kupiłam na promocji i uważam ze to naprawdę dobry sprzęt. Cicha, dobrze wyciska owoce, warzywa i najważniejsze bardzo łatwo się ja czyści. Polecam, widziałam ze na stronie Komputronika jest w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam wyciskarkę na electro.pl, nie dość, że cena była atrakcyjna to o wiele lepiej się sprawdza niż stara sokowirówka. Soki robię teraz codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluskatak
Ja mam Muke. Soki piję prawie codziennie i często testuję nowe smaki. Ogólnie jestem zadowolona, nawet na blacie prezentuje się to nieźle przez swój oryginalny design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×