Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malutka758

WYCISKARKI SOKU

Polecane posty

Gość Monika Jabłońska
Ja zdecydowałam się na wyciskarkę kalorik i jestem bardzo zadowolona. Porządna firma i cena przystępna więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsinka3
kuvings B 6000 super wyciskarka. poprzednio miałam ELDOM pj 400 to była masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek łowca bramek
Firmy które maja w swojej ofercie wyciskarkę powstają jak grzyby po deszczu. Są ich dziesiątki jeśli nie już setki. Nie dałem sie zwariować i na początek kupiłem Zelmera ale to jest straszny niewypał. Może i odkurzacze produkowane 40 lat temu były porządne ale wyciskarka im nie wyszła. Drugie moje podejście do maszyny do soku to zakup głownie ze względów urody Pani sprzedającej :-) Jest to Vortex. Z tego co widzę to wyciskarka mało znana, na formy nie opisywana. Ale powiem ze jestem zadowolony. Mocny silnik, wolne obroty nie psuje sie nie zacina. Sok o fajnej konsystencji ani za gesty ale woda lurowata to tez nie jest. W sumie to polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia852
Kupiłam wyciskarkę Blaupunkt zamówiłam ja w sferis, produkt godny polecenia, soki robimy teraz praktycznie codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss_sarita87
ja mam kuvingsa i nie ma co tak zachwalać, drogi i podczas pracy się strasznie zapycha (co za tym idzie że w soku jest dużo paprochów). Za tą cenę lepiej kupić coś tanszego bo nie ma duzej różnicy :/ na mojej jeszcze łuszczy się farba jak poszłam do sprzedawcy to stwierdził ze to z mojej winy lol obecnie jestem na kupnie nowej drugi raz nie dam się naciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilola
ja mam vortex i jestem bardzo zadowolna :) sok z ananasa rządzi do tego mięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domart1990
Kielce Pasaż Świętokrzyski od dzisiaj 20.04 do niedzieli włącznie jest stoisko na jarmarku przy głównym wejściu wolnoobrotowych wyciskArek soku. Degustacja, promocje gratisy, raty bez odsetek. Zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyfral
Doradźcie mi proszę. Czy wyciskarka wolnoobrotowa poradzi sobie z wyciśnięciem ok 20kg czarnej porzeczki? Czy taki sok po pasteryzacji można przetrzymać na zimę? Dotąd robię soki w sokowniku na parze, ale jakościowo sok z wyciskarki byłby zdrowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poradzi, tylko dobra wyciskarka. No i nie na raz ;) Żeby się nie przegrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wyciskarki Redmond, teraz trwa na nie promocja w komputroniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtasek153
Nie wyobrażam sobie życia bez wyciskarki w domu! Od momentu jak zacząłem wyciskać soki to takie z kartonu już nie tknę, Na rynku jest bardzo dużo różnych modeli. Osobiście swoją zakupiłem tutaj : https://hurompolska.pl/produkty/hurom-hg2g/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczkaleia
Ja do niedawna korzystałam z wyciskarki odziedziczonej po moich rodzicach, ale kiedy się zepsuła, też stanęłam przed ogromem sprzętów do wyboru. I szczerze mówiąc, kopiąc w necie, można naprawdę zgłupieć od ilości różnych opinii. U mnie o wyborze zdecydowało jednak polecenie moich dwóch bliskich znajomych, którzy korzystają z sokowytłaczarki ronic i na tym w końcu stanęło, bo przynajmniej miałam okazję sama skorzystać z tego sprzętu u jednej z nich w domu. Różnie bywa z opisem produktu przez producentów, bo na opakowaniu można napisać wszystko, a nikt Ci w sklepie nie pozwoli przygotować koktajlu i zobaczyć jak się sprzęt zachowuje, jak się go myje itd. Dlatego ja się poddałam z szukaniem po necie, przetestowałam akurat ten sprzęt u znajomych, kupiłam i sprawa załatwiona ;) miałam szczęście, bo wciąż jestem tak samo zadowolona i widzę, że nie rozstaniemy się przez długie lata z ronic'iem ;) powodzenia w znalezieniu czegoś idealnego dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://terapiasokami.pl/wyciskarka-cooksense. Kupiłem taką wyciskarkę. Wybrałem złoty środek. Ta wyciskarka ma podobne parametry do topowych a kosztuje połowę ceny. Jest koreańskiej produkcji, a materiały użyte są z ultemu, tritanu i BPA free. Czyli tak jak w tpopwych wyciskarkach. Po prawie rocznym użytkowaniu jestem zadowolony z wyciskarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ręczną wyciskarkę i nie lubię jej za bardzo, większość owocu zostaje niewykorzystana, mam też sokowirówkę i jest moim zdaniem lepsza. Mniej się marnuje, poza tym można miąższ wykorzystać do czegoś innego, przynajmniej ja tak mam w panasonicu, ze zbiera mi się oddzielnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sprzedaję wyciskarki..znam się na nich..i sama mam trzy(wielka rodzina). przed pracą miałam Zelmera(katastrofa, nie wyciska dokładnie, a mycie to w ogóle), później kupiłam huroma hh2g (super dla dzieci i dla ludzi którzy nie lubią soku z miąższem, i ogólnie fajna w myciu i dobrze wyciska, rodzina jest bardzo zadowolona..polecam)...a ja mam Alfe 3g, dla tego że ja lubię wszystko rzucać i nie martwic się że coś może się zepsuć , nawet pigwę, i na niej tylko mogę przerabiać malinę ..mycie jest super, nawet seler naciowy nie kroje ...więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska 132
Polecam polską wyciskarkę Vortex. Warto wspierać Polskie firmy tymbardziej że niczym się nie różni od huroma, kuwingsa czy innych dobrych. też dają 10 lat gwarancji i dobrze spisuje mi się juz drugi rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka0
Z tego co wiem to moja kuzynka ostatnio kupowała wolnoobrotową wyciskarkę do soków firmy Muke klasy premium i jest naprawdę zadowolona. Ponoć czuć zdecydowaną różnicę między sokami kupnymi a tymi co wykonuje tym urządzeniem. Mówiła nawet, że stworzenie takiego soku jest nie tylko o wiele zdrowsze, ale i znacznie taniej to wychodzi. Myślę, że to świetna oferta i sama planuje dokonać zakupu tego urządzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianka87
Nie no nie ma co porównywać soku kupnego z tym wyciśniętym samemu na wyciskarce domowej. Ja osobiście mam Hurom już dość długo, ale wcześniej miałam wyciskarkę z marketu i domowy sok również smakował o niebo lepiej. Także nie ma nawet co porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem wyciskarkę marki Hurom Hz i piję soki wg. porad https://www.terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki. Wyciskarka może nie należy do tanich, ale warta jest tych pieniędzy, bo sprawuję się znakomicie. Soki są klarowne, wyraziste w smaku . Obsługa jak i mycie banalnie proste. Tak więc polecam i wyciskarkę i picie soków. Na zdrowie nie ma co żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem wyciskarkę marki Hurom i zacząłem wyciskać soki wg. porad https://www.terapiasokami.pl/pl/blog. Same soki smakują wybornie. Najważniejsze to, że zdrowie mi się poprawiło. Lepiej sypiam, mam więcej energii. Polecam zarówno wyciskarkę i soki które smaczne i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×