Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaanio

bol jajników w ciazy-3/4 tydzien

Polecane posty

Gość aaanio

Witam :) Otoz- mam podejrzenie, ze moge byc w ciazy(poczatek 4 tygodnia), nie jest to jeszcze sprawdzone. Niemniej kilka godzin temu zaczal bolec mnie brzuch w okolicy prawego jajnka. Boli mnie dosc mocno przy chodzeniu i zginaniu nogi, gdy dotkne- czuje ostry bol. Zastanawiam sie,czy moze to byc zwiazane z ciaza, czy tez z okresem, ktory byc moze pojawi mi sie w najblizszym czasie- poniewaz sa spore szanse, ze w ciaze jednak nie zaszlam. Niepokoi mnie jednak fakt, ze nigdy wczesniej przed okresem nie odczuwalam tak intensywnego bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to jeszcze nic nie oznacza. Chyba musisz się uzbroić w cierpliwość i poczekać jeszcze parę dni... Wiem że trudna lae dasz radę i to jedyny sposób żeby się przekonać. Jajniki bolą z wielu powodów. I wcale nie musi to być ciążą. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanio
dzieki :) mam nadzieje,ze to nie ciaza.. ale zastanawia mnie od czego to moze bolec ;/ -> okres ->ciaza ->wyrostek aj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też często jajniki pobolewają... nawt bez powodu. Czasem to ból okołoowulacyjny, czasem poowulacyjny. Mogłaś je też przeziębić. Albo możesz mieć jakieś drobne zaburzenia hormonalne. Nie martw sie na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanio
mam nadzieje, ze to przed okresem :) choc wolalabym,zeby az tak bardzo nie bolalo,bo strasznie niefajnie jest;/ i oby to nie byla jednak ciaza... marzy mi sie male bobo, ale dopiero za jakis czas moze jednak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×