Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wcinam ananasy

Pierwsze zagraniczne wakacje-gdzie?

Polecane posty

planuję wyjechać pierwszy raz na wakacje,za naszą granicę.Zastanawiam się dokąd.Nie ukrywam,że mam 2,5 tyś zł i jadę z mężem.Pieniądze te muszą starczyć nam na cały wyjazd.Doradzcie proszę,napewno macie takie wyjazdy za sobą. Dodam,że marzę o Bułgarii lub Chorwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego to ty
Podobno Chorwacja jest droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to lubimy
może Białoruś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwsze wakacja za granicę wyjechałam jak miałam 18 lat :) pojechalam do Włoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie włochy są bardzo drogie.... wtedy to byla inna bajka :) teraz bardziej oplaca sie Chorwacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaleta,to drogo faktycznie,ale ja mam oferty z ATUR,Bułgaria za 1700 na 7 dni.Hotel 4 * śniadanie,przelot,ale niestety takiej kasy nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2,5 tys na dwie osoby, ale nie napisałaś, na jak długo daleko na tym nie zxajedziecie, dlatego proponowałabym Słowację, a dokładnie - Słowacki Raj, jeśli samochodem Jechać nie trzeba daleko, ceny jak w Polsce, a przeżycia/widoki - bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaleta,tak jak pisałam to mają być nasze pierwsze wakacje za granicą.Nie mam pojęcia co za ile,ale jak przeglądam katalogi i widzę ceny ofert,to myślę,że za 2,5 też pojadę:) Np. Tunezja za 900zł na 7 dni,śniadanie,przelot,no jest coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w Tunezji bylam 10 dni - 2 osoby, 4 lata temu - 1800 zl :) all inclusive - czyli wszystko wliczone w cene, 3 posilki, drinki na basenie, przekąski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem,jasne i właśnie mam na to 2,5 ale ....dobra mam 3 tyś:) wyskrobię:) Więc na Tunezję mnie stać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffffffffffff
srodek sahary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj oferte za 900 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj oferte za 900 zl
tej tunezji, ciekawi mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Tunezji i Egipcie koniecznie
wez bdb hotel!! Min 4 gwiazdki, a lepiej 5. W innym mozesz sie struc itd. lepiej na tydzien taniej, na miejscu przedluzysz za psie pieniadze. A warto sobie troszke pozyc w luksusiku, jesli nie wyjezdzalas. I mozesz tez sporo zwiedzic przy okazji. Tyle,ze tam goraco strasznie w lecie. I sprawdzaj zawsze hotele ( do jakiegokolwiek kraju jedziesz) w internecie!!!! Tam sa komentarze ludzi, ktorzy byli. Nie wierz folderom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slusznie postapilas bo
w zeszlym roku bylam po raz pierwszy na wakacjach za granicą, zorganizowanych przez siebie czyli kwatera,dojazd,przelot,wszelkie informacje zdobyte przez neta. a gdzie? Barcelona w Hiszpanii, tydzien pobytu, wyszlo jakos tak 1300-1400 na osobe. miasto,ludzie,przezycia,widoki niesamowite. plus satysfakcja. oczywiscie teraz kurs euro w porownaniu z zeslzym rokie jest okolo 1 zl wyzszy wiec i koszt sie zwieksza,wowczas jechalismy przy kursie 3,67 chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj oferte za 900 zl
thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennifer87456
ja lece do egiptu 3 lipca :) za 2600 od osoby na 7 dni :) Allinclusive hotel 5* z Aquaparkiem:) na miejscu zamierzam jeszcze skorzystac z przynajmiej 2 wycieczek :) fakultatywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z chłopakiem lecimy za miesiąc dokładnie do Grecji za 1700 od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×