Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elalaura31

POZYTYWNE MYŚLENIE raz jeszcze

Polecane posty

od kilku dni wizualizuję też swoją nową pracę, co ciekawe, kiedy o niej myślę ogarnia mnie nawet to uczucie podniecenia i ciekawości i delikatnego niepokoju jakie towarzyszą w pierwszych dniach w nowej pracy:-D to chyba dobrze:-D ? dokładnie widzę siebie w tym miejscu, jak jestem ubrana i takie tam, jestem nie wiem czemu, ale na 10000% pewna że ją dostanę :-) a do tej pory niczego nie byłam pewna... nawet na 10% czekoladowa pozdrawiam, może się na troszkę zamienimy miejscami:-D

a może wrzuć jej fotkę na kafe w odpowiednim dziale? teraz przed sylwkiem dobry okres na takie zakupy:-D

Pozkaz -> Problem jest w tym, że nie potrafię sobie wyobrazić ekranu wyobraźni, na którym bym sobie odtwarzała swoje wizualizacje (Silwa) dlatego pytam, czy można bez tego ekranu, po prostu sobie wizualizować tak normalnie, mieć obraz przed oczami. Z tym przesuwaniem z prawej na lewą też jest problem. Mam nadzieję, że napisałam jakoś jasno o co mi chodzi i zbytnio nie namieszałam :) Pozdrawiam!

Dzień dobry. DarkAngel - na topiku był już ten temat przewertowany. Na której stronie - zabij -nie pamiętam. Zwierciadło umysłu , ekran wyobraźni ? Są to hasła umowne. Jeżeli będziesz się starała wyobrazić sobie taki ekran jak w kinie, to może się zdarzyć, że w najbliższym czasie znajdziesz się na seansie filmowym w tymże kinie. To co widzisz w tej chwili przed sobą, ekran monitora i to co obok, możemy umownie nazwać "ekranem jaźni" Jeżeli przymkniesz oczy i zaczniesz sobie coś wyobrażać czy wizualizować, to widzisz to na swym ekranie wyobraźni. Masz się koncentrować na tym co widzisz, a to co widzisz to jest na Twoim "ekranie" wyobraźni. Podobnie jest ze zwierciadłem umysłu. Przecież "zwierciadło" nie oznacza tutaj wizualizacji lustra, a dopiero później na nim obrazu! Nazwa umowna dla odzwierciedlenia naszych obecnych bolączek i trosk. Prześledźmy na spokojnie całą procedurę. Jest Ci źle, chcesz coś zmienić. Siadasz spokojnie, ,przymykasz oczy, na swoim ekranie wyobraźni wizualizujesz sobie swoje obecne bolączki, TWORZYSZ swoje zwierciadło umysłu, to z czym jest Ci źle widzisz dokładnie naprzeciwko siebie. Wizualizujesz to dokładnie, ze wszystkimi aspektami spraw które Cię uwierają. Dlaczego naprzeciwko, ano dlatego, że to się dzieje tu i teraz. Jeśli już dokładnie zobaczyłaś swoje niedole, zaznacz ten obraz jako dla Ciebie zły, w sposób dla Ciebie najbardziej kojarzący się z czymś złym. Silva wymyślił obramówkę. Na początku była to czarna, ale zwrócono mu uwagę, że może się to kojarzyć z kolorem skóry. Więc zmienił na niebieską. Interpretacja oznakowania dowolna. Liczy się sens. Przesuwasz cały obraz w lewo (przyszłość). Jeżeli masz z tym problem, wystarczy świadomość przesunięcia gałek ocznych w lewo. Widzisz ten sam obraz, którego nie cierpisz. No więc? Zmieniamy - rób co lubisz, podłóż granat,weź gumkę, zamaluj, potrzaskaj, całkowicie go zlikwiduj. Niech to Ci sprawi radochę. W przenośni i w rzeczywistości, ten obraz już nigdy nie powinien się pokazać w Twoich "oczach". A teraz w radosnym oczekiwaniu wyobraź sobie szczęśliwe dla Ciebie rozwiązania i wstawiaj to w ten nowy obraz. Jeżeli już rozwiążesz wszystkie swoje problemy, dodaj oznakowanie tego nowego obrazu. Może to być ramka w ulubionym przez Ciebie kolorze, może to być obojętnie jaki symbol, kojarzący Ci się z czymś miłym. Swoja drogą biel - symbol niewinności i dobroci? Niczego nie sugeruję, ale chodzi o to, aby kiedykolwiek i gdziekolwiek jesteś ,ten Twój symbol, jak najczęściej wzbudzał w Tobie pozytywne emocje i przypominał obraz z ekranu wyobraźni. (Może kamyk,grosik w kieszeni?) Nawiasem mówiąc, niech Ci nie przyjdzie do głowy odgrywać się na kimś, lub czynić komuś krzywdę. Np. wytrę ten ekran jego twarzą, lub czymś tam. Niech to lub coś lepszego stanie się .......... .

Gość malgosia..
pozkaz- ja jeszcze zapytam odnosnie tego ekranu nie wiem czy dobrze zrozumialam scemariusz negtywny kazesz przesunac w lewo ale dlaczego jesli na lewo to przyszlosc? jesli przesuwam ten obraz na lewo to skupiam sie odtad caly czas na lewym rogu i tam tworze nowy obraz?

małgosia 🌻 Pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie, chociaż nie do mnie było ono skierowane ;) Otóż na kursie Silvy (i to najbardziej do mnie dotarło) wytłumaczono ten "przesuw" w sposób następujący: Jeśli cokolwiek piszesz na kartce papieru, wówczas piszesz od lewej do prawej - więc zawsze po prawej stronie jest tzw. przyszłość czyli to, czego jeszcze nie napisałaś. Zaś po lewej stronie jest przeszłość, czyli to co już było (co już napisałaś) Jeśli więc chcesz, aby "negatywność" odeszła musisz ją potraktować jak wyżej - czyli odsunąć na lewo. Co prawda padło pytanie - a jak powinni zachowywać się ludzie piszący np. po arabsku - od prawej do lewej? Wszystko więc powinno zależeć od tego, by raz potraktowana "strona negatywna" nie była zmieniana - stąd wniosek - jeśli zaczęłaś traktować lewą stronę jako przyszłość - niech tak pozostanie. Pozdrawiam

co jest:-( jak przeczekać totalny dół? nawet czytanie pozytywów mnie drazni... help:-(

Gość Pani Surmaczowa
Lulu : Nie możesz się poddawać, nie teraz, zwłaszcza, że jesteś na tym właśnie topicu ABSOLUTNIE. Ja również miewam ogromne doliny - dzisiejszy poranek też do takich należy. Wydarzyło się coś, co mnie zdołowało totalnie... weszłam nawet i poczytałam inne topiki związane z tym co mnie dręczy sądząc , że poczuję sie troszkę lepiej wiedząc , że inne osoby zmagają się z podobnymi problemami i wiesz co.... poczułam się jeszcze gorzej; dlatego czym prędzej wracam tutaj i nie tracę wiary w PM, czytam topic od początku (jestem na str 64)... i znowu zaczynam wierzyć, że się ułoży. JEST DOBRZE JEST DOBRZE JEST DOBRZE :) Pozdrawiam serdecznie

lewo prawo :( Rozumiem, że można pytać o coś, o czym było pisane kart (stron) temu kilkanaście lub kilkadziesiąt, ale nie o to, co jest ledwo dwa posty wyżej!!!!! Moją odpowiedź przeczytać proszę i potem zadawać pytania jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości. W innym przypadku czuję się jak idiota, któremu zadaje się pytania, ale nie czytając jego odpowiedzi.

nic dziś nie napiszę:-( poczekam,przeczekam,zmuszę się do czytania może zacznę dziekować za to co mam, to zwykle pomaga.. Pani Surmaczowa dzięki za dobre słowo:-)

a jednak napiszę:-) wrzuciłam sobie na chybił trafił stronkę z topiku (coś ok 689-688..) i znalazłam słowa opisujące nie tylko mój problem ale i przyczyne i rozwiązanie :-D no i jak tu się dołować:-D :-D :-D eh to PM znowu działa :-P :-)

Gość Pani Surmaczowa
Lulu : działa działa :):):) No i tak trzymaj, a jak trzeba to wracaj do stronek i czytaj i czytaj i czytaj.

no i jest dobrze , czasem martwię się na zapas nieuczciwy allegrowicz sie zastanowił nad swoim postępowaniem przestał mnie nękać , gadałam w tej sprawie z innymi osobami które bardzo się zawiodły na tej sprzedającej ;) nie mam negatywa a nie wiadomo jakim cudem ta pani ma jeszcze niezawieszone konto na allegro;)

Gość Newlife
Hejka wszystkim! Jestem tu nowa, ale o pozytywne myślenie otarłam się w kilkunastu książkach, więc ze mnie taki laik-nielaik. Przyłączę się do Was jeśli można. Im nas więcej, tym silniejsza wytwarza się pozytywna energia w eterze :-)

Gość Newlife
Jak tylko dojdę jak to zrobić to zaraz zmienię swój nick. Bujałam się jakieś pół godziny wpisując wszystko co się da, ale ciągle był komunikat, że taki nick jest już zajęty. I w końcu przez przypadek poszło Newlife.

Witam wszystkich bardzo pozytywnie :-) Mam do Was wielka prosbe, wczoraj moja ukochana Siostra zostala hospitalizowana, ma podejrzenie bardzo ciezkiej choroby. Wiem, ze jest ona przejawem tego co przezywa teraz moja siostra, jej ciezkiego zycia, jej problemow, wszytskiego. Bardzo chce jej pomoc i dlatego prosze Was o pomoc. Czy moglibyscie polecic mi jakies ksiazki ktore moglby pomoc jej w tej sytuacji? Chodzi mi przede wszytskim o rzeczy, ktore pokazuja jak zmagac sie z choroba w odpowiedni sposob, jak nie zadreczac sie myslami o tym co moze sie stac itp. Bede wdzieczna za kazdy polecony tytul oraz za kazda rade. Wczoraj jak sie o tym dowiedzialam przeplakalam cala noc ale pora wziac sie w garsc i ratowac moja siostre bo jestem pewna ze moge jej pomoc. Pozdrawiam i z gory dziekuje za kazda pomoc!

Lululu jak tam Twoje samopoczucie, widze, ze ostatnio jakies doly Cie wciagaja? Newlife, super ze do nas dolaczylas, kazdy pozytywny czlowiek to wiecej milosci, dobroci i radosci na tym swiecie :-) Ps. Jak sie wstawia te super niebieskie kwiatki ;-) ?

Gość do czekoladowa_wróżka
w sprawie zdrowia poczytaj o Bruno Groeningu, prosta metoda a może pomóc (jestem tego przykładem) Pozdrawiam

Hej hej czekoladowa, już ok:-D trzymam kciuki za siostrę, bardzo dobrze że ma tak silne wsparcie w Tobie, na pewno będzie dobrze - nawet nie ma innej opcji, przesyłam gorące i energetyczne życzenia i myśli. rozkręcam swój interesik i muszę uzbroić się w cierpliwość a tu święta za pasem i finansowo nie wyrabiam:-) wiem, że nie mogę naciskać za bardzo na moją podświadomość w tej sprawie ale chyba jednak to robię:-( zauważyłam że jak za bardzo coś chcę to wychodzi na opak:-D ps. kwiatek robi się tak - [ kwiat ] bez odstępów między nawiasami

Gość aa..
czekoladowa wrozka-- ja pamietam, ze rozowe szkielko zawsze polecala ksiazkę milosc, medycyna, cuda moze to?

Gość jdjjdjnclls
🌻 🌻 🌻 dla wszystkich

Gość jdjjdjnclls
🌻 dla wszystkich :)))

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się