Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość always coming back in light

Wszystkie kobiety są troche homo

Polecane posty

Gość always coming back in light

Tak napisali nawet w Wysokich Obcasach. I co, mówiłem wam o tym. Was zawsze ciągnęło do siebie, nie ma się czemu zresztą dziwić, bo kobiety to płeć zdecydowanie piękniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarno pomaranczowa
podobno wszyscy ludzie sa troch homo..nie tylko kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always coming back in light
ale w wysokich pisało akurat o kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarno pomaranczowa
he he ja to słyszałam w telewizji i teraz z niepokojem patrze na jakiekolwiek ewentualne gety mojego mensza lub innych facetów na imprezie:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarno pomaranczowa
co nie zmienia faktu ze lubie rzeczywiscie sobie pofantazjowac jak to robie z kobietką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma we mnie ani krztyny
homo... A Miodek wersje "pisalo" dopuscil do uzycia ;) Niestety... ale co zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarno pomaranczowa
raz na imprezie sie troche wstawiłysmy z przyjaciółką i sie pocałowałyśmy..z jezyczkiem.co najlepsze to ona była prowodyrem całej akcji a w zyciu bym jej o to nie posądziła:) na sama myśl o tym mam motylki w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sa, i nawet nie o to chodzi, ze mowie o sobie, w zyciu nie uwierze w takie stwierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizas
Cos w tym jestem, niby jestem z facetem, kocham go i jest ok, ale z najlepsza przyjaciolka to bym mogla sie zabawic bez problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma we mnie ani krztyny
Mnie na sama mysl mdli z obrzydzenia, to nie sadze ze bym mogla kiedykolwiek zainteresowac sie w ten sposob inna kobieta ;) Baaaaa, jak na filmach nie daj Boze sa jakies sceny tego typu, nawet calkiem niewinne jak przytulanie czy buzi, to program przelaczam (jak tylko sie da :P ) bo nie moge patrzec i sluchac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always coming back in light
Każda kobieta lubi lizać między udami inną kobietę bądź być lizaną między udami przez inną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie brzydzi sama mysl,ze mialabym dotknac kobiecej piersi...fuuu..a jak taka pchala mi gdzies rece,to bym polamala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opopop

Bzdury, porzygalabym sie, brzydzą mnie babskie ciala, brzydza mnie ich jęki, musze od razu wylaczyc,ogolnie nie lubie nawet babskich osobowosci z malymi wyjatkami,i unikam kiedy moge, nie trawie ich paplaniny sposobu myslenia i postrzegania swiata, nie tkne ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggfd
21 minut temu, Gość Opopop napisał:

Bzdury, porzygalabym sie, brzydzą mnie babskie ciala, brzydza mnie ich jęki, musze od razu wylaczyc,ogolnie nie lubie nawet babskich osobowosci z malymi wyjatkami,i unikam kiedy moge, nie trawie ich paplaniny sposobu myslenia i postrzegania swiata, nie tkne ,

skoro nie kreca cie kobiety to czemu po 9 latach odnalazlas ten temat na kafe i odpisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lllllllll

Bo mi sie wyswietlilo w tym pochrzanionym nowym kafe,a daty nie widze, proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdasfdsq
29 minut temu, Gość Opopop napisał:

Bzdury, porzygalabym sie, brzydzą mnie babskie ciala, brzydza mnie ich jęki, musze od razu wylaczyc,ogolnie nie lubie nawet babskich osobowosci z malymi wyjatkami,i unikam kiedy moge, nie trawie ich paplaniny sposobu myslenia i postrzegania swiata, nie tkne ,

w sumie ja też nie cierpię babskiej paplaniny, głupoty, postrzegania świata, egoizmu i próżności, a jestem facetem heteroseksualnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka

Dużo prawdy jest w tytule tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×