Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Dziewczyny az strach sie przyznac ale ja mialam dawke 6 nosp dziennie :( teraz zjechalam do 3..:( A tak wogole jak patrze na te waze stopki to wy ladnie przybieracie na wadze :) U mnie zawsze bylo krochotko z tym w zyciu ...Ale zobaczycie jak was wspaniale dogonie :D...schabik cud miod ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babeczki. Babcia z młodym na spacerze, więc mam chwilkę.... Widzę, że znowu ktoś się nudził i wpisał się "na pomarańcza"... Marwo- tak trzymaj słońce!!! Majóweczko- nie denerwuj się kochana! Wiesz, kiedyś weszłam na inne forum i się wypowiedziałam pod swoim nickiem. Oczywiście mi się dostało - byłam jedną z chyba 2 osób, które pisały oficjalnie. I najlepsze jest to, że najbardziej wściekała się na mnie osoba, która - jak sama napisała - często mnie czyta, a więc ktoś od nas. Mam swoje podejrzenia, kto to jest. I jeśli jej dobrze z tym, że mi dowaliła to jej sprawa. Ja nie zamierzam nikogo oceniać i tego chcę też nauczyć moje dzieci. Co do nk to wcześniej wklejałam zdjęcia, ale okazało się, że na profil wchodziły osoby, z którymi nie chcę mieć nic do czynienia, więc teraz mam całkowicie prywatny. Znaleźć mnie można tylko przez znajomych, a zdjęć nie umieszczam. Ale to sprawa indywidualna - sama czasami oglądam zdjęcia pociech koleżanek z czystej ciekawości. Witania, Ania25- ja tak zgłupiałam po urodzeniu młodego, że wysyłałam komórom po kilka tygodniowo do znajomych. Dopiero po ok pół roku mi przeszło. :D Sylwia- miałam ci napisać wczoraj, ale nie miałam, kiedy siąść do kompa. Bierz magnez - to też powstrzyma twardnienie brzusia. A łożyskiem się nie martw!!! Sabiness- niestety teraz to juz tylko czekanie "aż wyjdzie" ten przeklety kamor mi zostanie. Ciekawe czy można pić Debelizynę albo fitolizynę w ciąży, bo to by pomogło. Zobaczę. Do 21 jakoś przepękam- jak wyjdzie to po problemie, a jak nie to spytam gina czy można...Jak pierwszy raz usłyszałam serduszko to łzy w oczach miałam. Bardzo się cieszę z Twojego szczęścia. AniaForever- zdjęcie mi nie wchodzi. :( Witania - mój chłop się ze mnie nabija, bo gdzie nie przysiądę tam przysnę. Teraz już tak będzie. :) Ania25- brzusio śliczny. A co do biustu to pocieszę Cię, bo koleżanka ma miseczkę A, córa 2 lata i cały czas na cycu jest. Nawet nie spróbowała innego mleka. Fasola- czekamy z niecierpliwością na zdjęcie fasolki. :D Moncia- ja śpię z poduszeczką po brzusiem, bo tylko tak mi wygodnie. Grysia- większość liczy zaczęte tyg od ostatniej miesiączki np. 17 tydz i 1 dzień to już 18. Mój gin liczy tylko pełne tygodnie, więc dla niego byłby to 17...Z młodym wpadło mi 27,5kg i jak szłam na KTG przed porodem do szpitala to położne pytały czy aby na pewno tylko 1 w brzuchu siedzi, bo im się wydaje, ze dwójka. ;)...Ale i tak "się ograniczyłam" z wagą, bo w mojej rodzinie kobietkom po ok 40 kg przybywa...hehehehe... Agus_inv-😘 Pozdrawiam dziewuszki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odp o bicie serduszka, wychodzi na to ze wiekszosci z was przekracza 160/min, no ciekawe czy to sie pokrywa z plcia ;) Co do burzy tu, mozna miec swoje opinie na temat jakie zdjecia sie zamieszcza na NK i nie wstydzic sie tego ujawnic. Tym bardziej e to anonimowe forum, czego sie mozna bac? Ja sie przyznam ze jak znajomi zamiescili pozytywne testy ciazowe to bylam w szoku, ale dla mnie to osiusiany patyczek a po drugie strasznie prywatna sprawa...To zalezy od charakteru i progu prywatnosci danej osoby i jak uwazam cos za niesmaczne to poprostu nie ogladam ale daje zyc osobom ktore mysla inaczej ;) I tego tez ci zycze pani podburzalska ;) Co do apetytu zjadlabym bigos i pierogi wigilijne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falbanaaa i to jest właśnie wyrażanie opinii:) Chodzi właśnie o to że każdy z nas inaczej na różne sprawy się zapatruje i nie ma sensu go za to potępiać. Dla mnie np upublicznianie swoich roznegliżowanych zdjęć jest zdecydowanie krępujące (i naprawdę to nie tylko dlatego że nikt by ich nie chciał oglądać;) ) a Przybylska czy Mrozowska zgodziły się żeby znaleźć się na okładce Playboya i jak dla mnie to ok i nic złego nie zrobiły, skoro się z tym dobrze czują. Jeszcze raz chwalę się zdjęciami swojego dzidziusia (bo nic w tym złego nie widzę;) ) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/436bbb47715bfabf.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ed298e5539a2301b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f31be406b6cb8187.html i jedno 3D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/36a85607c4d59d64.html Mam nadzieję że teraz się da oglądnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dawno nie pisałam. Duzo się napisałyście przez ten czas. Brzuszki wasze rosną, aż miło popatrzeć. Mój też się zaokrągla, ale waga się raczej nie rusza z miejsca. U mnie nieciekawie.. ból ucha koszmarny, zaraz jadę do lekarza, na razie rodzinnego, ale raczej skieruje mnie do laryngologa, a ten przyjmuje dopiero jutro. Strasznie się obawiam, że będą potrzebne antybiotyki :( boję się ich brać. Już kiedyś miałam straszne problemy z uchem i boję się, że to wróciło. Z tamtej choroby pamiętam taki przeraźliwy ból, że praktycznie dzień i noc płakałam, bo nie mogłam wytrzymać. zobaczymy co powie. Czy któraś z Was miałam w ciąży problemy z zapaleniem ucha czy coś podobnego? Bo sama nie wiem co o tym myśleć, niby są bezpieczne antybiotyki, ale antybiotykoterapia to zawsze chemia, nie ukryję się. A poza tym dziś rano byłam na badaniach, w czwartek jadę o 15 do gina na wizytę i USG. Zgadałam sie z koleżanką i chyba razem pojedziemy na USG 4D w Szczecinie. 180zł +płytka, to chyba nie aż tak dużo. A sprzęt podobno świetny, szkoda tylko, że tak daleko.. ponad 100km. A co do tętna to moje maleństwo ostatnio miało 140, więc nie jestem chyba w większości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, super, szczegolnie to 3D :) Olu, ja mialam infekcje pecherza w 8 tyg i bralam antybiotyk ale zanim go wzielam zrobilam poszukiwania internetowe i faktycznie nalezal do takich co nie maja wplywu na plod. Lekarz nie da ci czegos co mogloby zaszkodzic dziecku. Jestes w lepszej syt. bo twoj dzidzius jest duzo wiekszy i silniejszy i na pewno dobrze zniesie antybiotyk :) No faktycznie, twoja dzidzia zlamala passe bic serduszka powyzej 150/min ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbanaaa no i wlasnie :) to jest wyrazanie zdania na temat, i ja je szanuje :) Ale faktycznie, jesli chodzi o zdjecie osiusianego patyczka to troche szokujace, ale skoro uznali to za stosowne, to ich wybor.. No wlasnie, jesli sie komus cos nie podoba to nie musi tego ogladac i wywolywac spory. Pierozki z kapusta i grzybami... mmmm :D tez mam na nie ochote :D narzie czekam az pizza dojdzie do siebie ;) zeby moj Luby mial na goraco ;]] Ania - dokladnie tak jak mowisz ! :)) A dzidzia jest przesliczna ! :) Tez juz bym chciala miec 3D :)ale kolejne usg dop w 20-22 tyg i wtedy robimy 3D.. jeszcze tyyle czasu, ale moze plec poznamy, chyba ze sie nam odwroci :) Czesc Ola ! Nie mialam okazji jeszcze Cie poznac, takze milo mi bardzo :) Na pewno ze wzgledu na Twoj stan lekarz przepisze cos bezpieczniejszego, na pewno dziecku nic nie bedzie grozilo. A lepiej wyleczyc cos dokonca zeby nic sie z tego wiecej nie narobilo. Glowa do gory bedzie wszystko na pewno dobrze. :) A mam takie pytanko, nie wiem czy bylo.. czym rozni sie 4d od 3d ? nie jestem pewna ale czy chodzi o to ze w 4D widac ruchy dziecka a w 3D to tylko nieruchomo ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj o sie porobiło dziewczyny.. ale dobrze, ze wszytskie sa obece :) Szkoda, ze od czasu do czasu trzeba sie uzerac z jakimis złośnicami.. na razie bede znikac..ucięłam sobie krotka drzemke i wstalam wlasnie nieprzytomna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo, to było normalne usg 2D w 13 tyg, a to zdjęcie mam tylko dlatego że była z nami moja dwuletnia córeczka i tak oczarowała pana doktora, że specjalnie dla niej przez chwilkę nam 3D pokazał i fotkę zrobił. Takiego typowego usg 3D raczej miała nie będę, bo chodzę do lekarza na NFZ więc nie bardzo są szanse (tylko to pierwsze badanie robiłam prywatnie, bo w terminie wyznaczonym w przychodni nie mogłam przyjść) i za bardzo nie wiem też jaka jest różnica pomiędzy 3D a 4D. Ola nawet jak dostaniesz antybiotyk, to teraz dzidziuś już nie jest tak bardzo narażony na jego zły wpływ jak w pierwszym trymestrze, więc głowa do góry. Majóweczko, Ty piszesz że pięknie przybieramy na wadze, a ja się ostro zastanawiam przed każdą kostką czekolady którą mam zjeść, bo ta rosnąca waga mojego wielkiego zachwytu nie budzi;) No cóż.... babie w ciąży nie dogodzisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo laseczki! Ja wogóle nie rozumiem takich problemów, jak ktoś lubi daje zdjęcia, jak ktoś nie lubi nie daje i finish. ja mam nk i dużo zdjęc bo lubie, jak kogos nie chce znac to go blokuje lub blokuje galerie. Akurat nie chwale się ciążą, bo nie chce by w pracy wiedzieli jak już pisałam, ale jak ktoś lubi, niech się chwali od 1 dnia i tyle! wkurza mnie takie coś. oczywiscie ze mozna wyrazic swoje zdanie ale po co krytykowac innych???? to jest złośliwośc i trudno to inaczej nazwac. a ze jestesmy tu miłe dla siebie to dlatego że się wszystkie lubią, bo to forum jest po to by się wspierac, a nie próbowac kogos zmieniac, czy krytykowac za jego poglądu. nie wiem co komu przeszkadza ze poprostu jest tu miło i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola...- w ciąży z Janem ok 36tc dostałam Doumox bo podono w II trymestrze juz mozna go przepisywać. Kumpela dostała go w 18tc bo takie choróbsko ja złapało, że po 3 tyg juz nie było wyjscia i musiała dostac antybiotyk. Wiem, że się martwisz ale będzie dobrze! A zapalenie ucha lepiej wyleczyć bo niedość, że boli to jeszcze może doprowadzić do uszkodzenia słuchu. AniaForever- zdjęcia śliczne!! A my dziś kurczaka po chińsku jemy - mniam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wogóle mięska nie moge:((. na sam widok mnie cofa. dla rodzinki zrobiłam spagetti, a ja tylko zupke jarzynową, ale za to podjadam sobie rafallo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta, pisze z samego rana, co by was jeszcze zlapac, okropna ta zmiana czasu, ale ciesze sie ze was znalazlam w sieci :) no wlasnie te kilogramy to mi sie rozchodza wszedzie, w sumie to chyba dobrze, ale serio juz za ciuchami dla ciezarnych musze sie rozgladac, ksztalty no tak mam kobiece, trudno zaprzeczyc, ale jak juz mowilam kobietki w mojej rodzinie to takie matki polki z cycem do karmienia Ania brzuch masz super, kazda z nas ma, na swoj sposob cudny, w koncu mamy tam nasze cudenka ;) a wiecie podobno jak sie sobie nie podobamy to bedzie dziewczynka, co wy na to? zgadzacie sie z ta madroscia ludowa? "to zalezy", wlasnie o taki klub wzajemnej adoracji i wsparcia nam chodzi, mi sie podoba ze nascie laseczek w ciazy z roznych stron kraju (i swiata) ma wspolny temat i go sobie rozwija, ale nie mam do ciebie zalu, kazdy moze powiedziec swoje zdanie, a co do naszej klasy to sie nie wypowiadam, ja tez tam nic nie wrzucam teraz, tak jak Witania jakis taki strach mam, zeby nie zapeszyc a nasze podjescie moje i jest dziecinne, ale czy nie tak ma byc? w koncu szykujemy sie do najwazniejszej roli w zyciu, bycia matka? pozdrawiam cie serdecznie kochana i nabierz troche dystansu do siebie i innych, w koncu z wypowiedzi widac, ze nie glupia dziewczyna jestes, buziol xx sabiness, ja sie na swoim pierwszym badaniu ze sluchaniem serduszka poplakalam, kocham ten dzwiek teraz, no ale tak jak mowie, nie mialam jeszcze USG, pewnie wtedy to dopiero bede ryczec Majoweczko ja cie rozumiem, moj maz podobnie, ostatnio sie poplakalam, ze mnie juz nie kocha (wiem tanie zagranie, jeszcze nie przyszlo mi sie nim posluzyc wczesniej, to bylo pierwszy raz), ale tak to jest potrzebujemy uwagi i milosci, wiecej niz kiedykolwiek i szczegolnie ze strony najblizszych, z tego co czytalam zawroty glowy sa normalne niestety, ale co nie jest w ciazy, ahh. Marwo ciesze sie, ze zostalas, nie wolno sie poddawac, masz nas tu cala mase, dobrze zyczacych ci i chcacych cie czytac kobietek :-) kurcze, paczka bym tez zjadla, mniam Daga - no to tu licza jak twoj gin, tylko pelne tygodnie, tu mam 19ty, w Polsce bylby juz 20ty, bede sie trzymac co mi lekarz wyliczyl, a tez licza od pierwzsego dnia ostatniego okresu Aniafoerever, twoje zdjecia super, normalnie lezka sie w oku kreci, podgladac brzdaca Marwo, no tak mi wlasnie tlumaczono, ze 4D jest na zywo, widzisz malenstwo jak fika :) oki w koncu mam, http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d091715 ac660367.html Wiek 29 lata Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +10 kg Tydzień ciąży: 19tc Płeć: nie wiem i sie pewnie nie dowiem, w Kanadzie nie mowi sie jaka plec Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, zdjecie mi znow sie wkleilo, musze sobie stopke w podpis wrzucic, to nie bede musiala sie kserowac co post :) Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +10 kg Tydzień ciąży: 19tc Płeć: nie wiem i sie pewnie nie dowiem, w Kanadzie nie mowi sie jaka plec Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze a tu az parno maskara ktoras z was napisała ze te fora nie powinny miec dostepu dlsa kazdego i ja sie z tym zgadzam ja czuje sie bardzo dobrze jutor wizyta u lekarza ania zdjecie 3d super jak z czekolady zrobiony hehe robie wlasnie rosolek zaraz ide go jajeczkiem zaczepac sluchajcie nie ma sie czym przejmowac najlepiej nie odpowiadajmy na zaczepki pomaranczowych bo po co a i niech nikt nie opuszcza naszego fora buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja was dziewczyny przepraszam, ale jednak swojej stopki nie bede wklejac, wlasnie znow sie zwazylam i znow mam kilo wiecej, nie czuje sie na silach chyba oznajmiac swiatu jaki ze mnie slon, chetnie jednak pociesze jak ktoras mysli, ze sie roztyla, buzki kochane xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie wieczorkiem i pozdrawiam :) Ola, ale pech z tym uchem :( Co do antybiotyków w ciąży od początku do końca można brać penicylinę np amotax, duomox. Jest absolutnie bezpieczna i zawsze antybiotykiem z wyboru dla kobiet w ciąży. A żeby klub adoracji podtrzymać to całuje wszystkie brzuszki :************ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno wrocilam z zebrania z zerowki od cory i w tym miesiacu bede musiala zacisnac pasa z kasa :( Cwiczenia,ubezpieczenia,oplata za przedszkole,j.Angielski,komitet..aa i jeszcze zrzutka na przybory:( Wiecie moze jak sie we dwojke pracuje to jest jakos lepiej,ale w tej chwili ja nie pracuje i jestem na utrzymaniu chlopaka,ktory na moje dziecko z dobrej woli moze lozyc a nie musi,prawda...No a alimenty..Starcza na czynsz..:/Boze zeby udalo sie jak najszybciej jechac do tej Angli do niego...Sorry ze sie zale,ale smutno mi jakos tak...:(;( Grysia-dawaj stopke bez wagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaniu ja zadnego antybiotyku z grupy penicylin i ampicylin karygodnie nie moge :( mam uczulenie i wstrzas po nich wiec lepiej zebym w ciazy nie chorowala i nie lapala bakterii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje Majóweczko, te opłaty są powalające, ja ze samej swojej wypłaty nie wyobrażam sobie by starczyło mi na samą wyprawke do szkoły:(. Mam nadzieje,że uda Wam się jak najprędzej byc razem, będziesz miała przynajmniej jakieś wsparcie duchowe, bo samemu ciężko stawia się czoła wszystkim przeciwnościom. i kto powiedział,że nauka jest bezpłatna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko słyszałam,że utrzymanie ucznia już w zerówce dużo kosztuje. Nie martw się dacie radę. Niebawem wrócisz do UK i razem będzie łatwiej. I żadne sorry że się żalisz bo po to tu jesteśmy, aby wesprzeć jak trzeba... Wiele osób jest uczulonych na penicyliny, hm dobrze, że o tym wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grysiu, nie przejmuj się wagą:). wszystkie schudniemy po ciąży i będziemy laseczki:)). a wcale nie musisz ujawniac swojej wagi, może zostac Twoją słodką tajemnicą:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtej ciąży w 7 miesiącu miałam zapalenie oskrzeli i antybiotyk, nie pamiętam już jaki. a przed porodem-zapalenie nerek i też antyb ale w zastrzykach i musiałam zostac w szpitalu, bo to już był termin, choc urodziłam miesiąc później-dokładnie miesiąc i jeden dzień po terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzis mam jakis koszmarny bol glowy. Odkad wstalam z poludniowej drzemki ciagle mnie boli .A tu nic nie mozna łyknąć :/ Grysiu a gdzie Ty mieszkasz ,ze masz taka duza roznice czasowa ?USA? Nie przejmuj sie waga. Kazda z nas na cos narzeka. Ja bym chciala miec bardziej kobiece ksztalty a nie takim chlopczurem byc :P Jestem lekko niedoczytana ;) Myslalam, ze Majoweczka mieszka wlasnie w Anglii a jej facet w Polsce a tutaj sie okazuje , ze jest na odwrot :) Ja Majoweczko łykam codziennie nospe forte.Szczegolnie z rana mam takie silne ciagniecia w macicy . Z powodu wczesniejszego poronienia mam teraz nakaz łykania nospy w takich wypadkach... A i jeszcze musze sie pozalic, ze nospa ma wstrety smak i nie raz musialam wypluc - jak nie zdazylam szybko polknac ;) Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ja notorycznie kloce sie z moim lubym. Dzis znowu cichy wieczorek ;) Pozdrawiam brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca sierpniowa mama
Grysiu nie martw się ! Wszystko zrzucisz po porodzie ! Ja w pierwszej ciąży przytyłam aż 24 kg !!!! Jadłam wszystko na co miałam ochotę a że największą na słodycze więc to mnie zgubiło :( No i największy apetyt mi dopisywał pod wieczór :( Krótko po porodzie zeszło 8 kg. resztę nadprogramowych kilogramów udało mi się zrzucić w ciągu 7 miesięcy. Także zachodząc w drugą ciąże miałam dokładnie tyle samo na wadze co na początku pierwszej ciąży. No ale w drugiej dzięki Bogu przytyłam już tylko 14 kg hihi. Aktualnie ważę tyle co przed pierwszą ciążą. Główka do góry, nie stresuj się. :) Ciesz się ciążą. Nie obżeraj się ale też i nie zadręczaj wagą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :*** Dziekuje Witanio, za obrone ale ja sie nie daje pomaranczowym,jak moj facet nazwal Trollom internetowym i kazal nam nie dokarmiac tych bestii,ktore defakto zeruja na naszym szczesciu :) Witanio,Marwo ciesze sie ze jestesmy takie silne i ze zadna pomaranczowa trollica nas nie zniszczy!!!! Majoweczko,spokojnie spokojnie, nie denerwuj sie bo nie ma po co :) A swoja droga powinnas zmienic nicka na Xena :P Zartuje :D A ja jestem po obiadku,dzis kebab bvo 2,5 h mi pazurki robila i po prostu nie mialam kiedy ani uugotowac ani nic,wiec dzien jakos zlecial,ale nie zapomnialam sie pouczyc:) Oki,spadam na maly spacerek przed snem i odwiedzamy tesciow chocby na 30 min, pozdrawiam dziolchy i milego wieczorka zycze :) Bez pomaranczowych wpisow...Swoja droga to taki brzydki kolor,ten pomarancz,czyz nie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca sierpniowa mama
aaaa i jeszcze muszę dodać, że absolutnie nie widać po Tobie jakoby gdzieś te kilogramy się szczególnie źle umiejscowiły :P masz super figurę i sliczny duży brzuszek. trzymajcie się lutówki kochane ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca sierpniowa mama
Santicia pewnie, że pomarańczowy jest brzydkim kolorem :P no ale niestety jeszcze nie posiadam czarnego nicku. swoją drogąmusze wreszcie o to zadbać :) p.s. żeby nie było - nigdy tu u Was nie pisałam żadnych obraźliwych i krytycznych uwag więc nie posądzać mnie proszę o wcześniejsze pomarańczki ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wstyd, nie umiem czytac :P Juz wiem Grysiu gdzie mieszkasz. Matko, jaki pozny mam refleks i nie wiem po co nam stopki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×