Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

sierpniowa mamo 🌼 :D Zapraszamy częściej :) Rad doświdczonych, życzliwych mamuś też nam trzeba. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkowa pora mamuski :) Ja juz niestety tez mialam antybiotyk - zapalenie drog oddechowych i wtedy mi rodzinna przepisala bioparox - takie do psikania.. smakowalo jak wyzuta guba do zycia ;P A pachnelo jakims perfumem hehe ;] Na szczescie 3 dni tylko mialam stosowac i problem z glowy. Ale z koleji... od samego poczatku ciazy do dnia dzisiejszego mam napady suchego kaszlu i co najlepsze nikt nie potrafil nic na to zaradzic :( Na koniec powiedziano mi ze jest to na tle alergicznym - tyle ze ja nic nowego nie posiadalam w domu, ani nic nowego nie jadlam wiec takie dziwne troche albo sie do tego przyzwyczailam albo jednak juz coraz mniej kaszle. Grysia - dzieki za wsparcie ;) Nie zamierzam Was opuszczac bo czuje sie tu dobrze, majac swiadomosc ze moge podzielic sie swoimi obawami i w ogole wszytskim :) Fajnie rozmawiac z kobietkami ktore sie tak dobrze rozumieja :))A brzuszek masz sliczny ! Wszystkie macie takie sliczne ! :D Ja jeszcze musze poczekac az troszke podrosnie ;)) I przestan wymyslac - sloniem na pewno nie jestes :) Z reszta widac na zdjeciach jaka zgrabna figurka :) Majoweczka glowa do gory, teraz jest Wam na pewno ciezko, ale poradzicie sobie ! Tak, wlasnie jak mowi mama Jakubka - nauka bezplatna.. ale bez odpowiednich przyborow sie nie obedzie.. niestety, tyle mamy tych ludzi wysoko ustawionych i co ? i nic.. zamiast polepszac sytuacje to pogarszaja... mogliby w koncu sie do roboty zabrac, a nie tylko swieca w tv. Ania25 - ja dzis ze swoim tez sie poklocilam... tzn nie tak do konca poklocilam, ale chyba mi troche przykro. Wiecie czego nie lubie w facetach ? Jak najpierw mowia jedno a pozniej co innego. wrrr Santica - ba ! pewnie ze jestesmy silne ! i takie juz bedziemy :) Nie dosc ze i tak w Nas podwojna sila to jeszcze ta podwojna mozemy pomnozyc przez Nas wszystkie hehe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahaha ! co ja napisalam hahaha ! oczywiscie chodzilo mi ze smakowalo jak wyzuta guMa do zUcia a nie zycia hahaha ;) wybaczcie, ale tak sie spiesze na tej klawiaturze ze nawet nie zwracam uwagi na takie cudawianki hehe ;] Witaj sierpniowa mamo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem:) Witania jak napisałam Ci, że ja w pracy mogę właśnie pisać to chyba zapeszyłam:)zaraz po tym miałam tyle roboty, że jeszcze jutro do południa będę siedzieć żeby to skończyć...masakra falbanaa z tymi zdjęciami testów mnie zaskoczyłaś:) Ania cudne zdjęcie maluszka, zwłaszcza to 3D:) Ja sama muszę się w końcu zapisać na wizytę, ale u nas poniżej 240 nie schodzi za 4d:( Ola współczuje...ale tak jak mówią dziewczyny są antybiotyki które możemy brać więc będzie dobrze:) Grysia wagą się nie przejmuj, a przy zdjęciu z usg na pewno się wzruszysz. Ja teraz mojego namówię na bicie serduszka. Powiem Wam szczerze, ze jak byłam na pierwszej wizycie i lekarze powiedział mi że jest już wyczuwalne serduszko to myślałam, że będę mogła go posłuchać. Na samą myśl miałam łzy w oczach więc teraz chyba wejdę ostatnia żeby kobietki nie pomyślały że coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grysiu - specjalnie dla Ciebie osmielam sie wstawic tutaj swoje wielkie [w rozmiarach] oblicze :O ;) kochana - nie przejmuj sie waga!!! ja? 95kg na finiszu pierwszej ciazy po ciazy schudlam 30kg dalam rade najwazniejsze zeby dziecko bylo zdrowe! a ze masz apetyt ? co coz ja tez :D http://images38.fotosik.pl/191/91f350a0587dcc87med.jpg 🌼 pozdrawiam lutoweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam bez przesady ja w 1 ciazy 22 kg przytylam a przed wazylam 47 tak jak i teraz ...moze w stopce mala waga ale sluchajcie ja wcinam co popadnie i gdzie popadnie :P wiec nie wiem gdzie sie to odklada(pewno na pozniej)hehe a tak naprawde te nastepne z 15 dojdzie mi na koniec i czuje ze od 28-30 tygodnia bede juz brzuch pchac przed soba na taczce :) Kazda z nas tyje inaczej,moim zdaniem trzeba sie starac nie jesc pustych kalori a zastepowac je warzywkami,owocami ,pic jogurciki,oczywiscie zjesc tego paczka ale jednego nie 5..:) bedzie dobrze laski ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam was laseczki moje, przy was zupelnie glupio mi w kompleksy popadac, moze to i jest kolko wzajemnej adoracji, ale czyz nie tego nam teraz trzeba kochane moje lutoweczki :-) Tilitili, dzieki za fote, juz mi lepiej, Majoweczka ma racje, wiecej warzyw i owocow i bedzie dobrze :-) to moja pierwsza ciaza i tak was czytam z wypiekami na twarzy, bo widze, ze macie wiecej doswiadczenia, a w ksiazkach sie wszystkiego nie znajdzie, a powiem wam jeszcze ze moj maz sie bardzo cieszy, ze was znalazlam, mowi o was "twoje nowe kolezanki", jak wraca z pracy to sie pyta co slychac na forum i ja wam bardzo jestem za to wdzieczna ze stalyscie sie czescia mojego zycia, cmokk Aniu tak mieszkam w Kanadzie, wiec czasowo troche sie z wami rozmijam, ale tak sobie mysle, ze super miec taki internet i swiat na wysiagniecie reki Majoweczko, ja cie doskonale rozumiem jesli chodzi o problemy finansowe, poniekad dlatego tez tak dlugo zwlekalismy z dzidzia, bo wciaz praca byla niepewna i kasy malo, Anglia jest super,napewno tam odzyjesz (tez nam tam wyszlo mieszkac jakis czas), nabierzesz pewnosci siebie, napewno dobre miejsce na dzidzie, a gdzie dokladnie jedziesz? na dzieciaczki wsparcie finansowe, zaraz ci sie polepszy, sciskam kciuki "podczytujaca mamo" zostan z nami, kazde mile slowo i opinia mile widziana Fasola ty sie nie przepracowywuj, oszczedzaj sie troszke, praca nie zajac :-)) Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +11 kg Tydzień ciąży: 19tc Płeć: nie wiem i sie pewnie nie dowiem, w Kanadzie nie mowi sie jaka plec Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza z tym uchem. Lekarka bardzo miła i widać, chciała radzić jak najlepiej. Dostałam kropelki z antybiotykiem, więc całkowicie nieszkodliwe.. nic nie pomagają. Już czuję jak ból narasta, pół twarzy mam podpuchniętej przez to ucho. Wiedziałam, że to zapalenie.. Powiedziała, że jak nie przejdzie to mam zacząc brać antybiotyk, który też mi przepisała AUGUMENTIN. Nie jestem zwolenniczką leków w ciązy, nawet z bólem głowy męczyłam się 3 dni, a leków nie łyknęłam żadnych. Tylko, to jest taki przeraźliwy ból, że nawet pojęcia nie macie :( Wkropię na noc te krople, jak do rana nie przejdzie biorę ten antybiotyk. falbana neta już przewertowałam, niby pochodna penicyliny, więc powinno być ok, na ulotce pisze, że skonsultować z lekarzem i nie zaleca się w 1trymestrze. Trochę się uspokoiłam tym faktem... Ale wiece same jak to jest.. Marwo Witam wśród lutówek :* Dzięki za wsparcie AniaForever naprawdę cieszę się, że jestem lutówką i pierwszy trymestr, wraz z największymi zagrożeniami mam za sobą :) daga.p. wiem, że to może źle się skończyć bo już raz przez to przechodziłam i nie życzę największemu wrogowi Witania, fasola, mama Jakubka, majóweczka i cała reszta naszej załogi, dzięki za wsparcie :) Mam nadzieję, że szybko mi przejdzie, w Wy nie będziecie miały takich problemów. Całuję Wszystkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola...moja mama zawsze na zapalenie ucha dawala nam na wacik Amolu - to dziolowe rozgrzewa a raczej wypala wszystko ale przechodzilo a co do tycia jeszcze - bardzo zludne sa soki owocowe w kartonikach maja baaaaaaardzo duzo cukru dla tych co maja problemy z waga - lepiej wyeliminowac ;) ja wlasnie tak zrobilam bo juz przesadzalam litr dziennie to stanowczo za duzo teraz jade na wodzie badz wodzie z sokiem domowej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz Aniu25, ze ja tez sie musze niestety czasem wkurzyc, ci faceci zupelnie nic nie rozumieja, nas tu fala hormonow zalewa, a ten mysli, ze oprocz brzucha nic sie nie zmienilo, normalnie wziasc i udusic ja to mam jeszcze ataki placzu, normalnie widze reklame w telewizji z pieluchami i dziecmi i rycze od razu, tego to juz zupelnie meskie, male mozdzki nie obejma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja co do wagi sie nie wypowiadam sluchajcie tak sobie siedze i czytam to co nastukałyscie i chyba czuje ruchy mojej fasolki :-) kurde tak mnie fest smyra i jak by sie rozpychało w srodku a i dodoam ze jakos mnie brzuch boli kurde no witaj sierpniowa mamo grysia jaka jest dokładnie roznica czasu miedzy nami a toba?? kurde to ruchy dziecka :p ja tez czasem szybko pisze i nie czytam pozniej i wysyłam z błedami majóweczko dziecko w przedszkolulub w szkole to majtaek a to na komitet a to na to to na tamto masakra cały czas chca jakas kase a teraz nie zaciekawe sa czasy ja tez nie pracuje jestem na utrzymaniu meza i tak juz od 2 lat bo jak urodziłam to nie poszłam do pracy bo dzieckiem trzeba SIE ZAJAC PLANOWAŁAM ISC JAK MAŁY SKONCZY TRZY LATA I POJDZIE DO PRZEDSZKOLA ALE kurde caps lock mi sie włączył znow bedzie dziecko wiec kicha wiec moze za ponad 3 lata pojde wogole zycie coraz drozsze masakra wiecie na co mam ochote na ptasie mleczko smietankowe czy tam waniliowe z milki mniam jutro u mamy na obiadku wiem ze golonko bedzie miec i ma w lodowce zupe grzybowa ktora uwielbiam wiec tez zjem ;-) ja jem cały czas tylko ze na słodkie mam ochote berdzo zadko buziale dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu ja w popredniej ciazy mialam zapalenie ucha bo bylam u dentysty i wyrwał mi calego zeba chyba 6 nadole bo nie szlo go wyleczyc i od tego sie zaczeło bol nie z tej ziemi wtedy lekarz mi przepisał jakies krople ale nic nie pomogło musiałam czekac az samo przejdzie dodoam ze wtedy byl maj 2 tyg przed moim sllubem masakra naprawde ci wspołczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, starsznie mi przykro ze cierpisz, wez te krople od lekarza i postaraj sie zasnac, moze rano bedzie lepiej, ja tez ostroznie podchodze do jakichkolwiek lekow w ciazy Tilitili, normalnie nie wierze jak czytam, masz racje, sok to potrafie pol galona wyrabac w jeden dzien (to chyba ze 2 litry), musze ograniczyc koniecznie Moncia, roznicy jest -9h, czyli wy macie teraz 23cia a ja 14ta godzine, fajnie ze czujesz maluszka, moj zwlaszcza wieczorem sie uaktywnia jak sie klade do lozka i jeszcze jakas ksiazke czytam, kanapka brzmi super, ja teraz mam ochote na kalafiorka, zaraz sobie ugotuje :-) Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +11 kg Tydzień ciąży: 19tc Płeć: nie wiem i sie pewnie nie dowiem, w Kanadzie nie mowi sie jaka plec Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grysia ja ci chcialam wlasnie napisac czy ci sie chce tak pozno cos gotowac boze ta roznica czasu wiec smacznego ja ide zaraz spac buziaki mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja to sie za obiad dopiero biore, musimy w ogole moze kiedys jakis taki topik zrobic jakie macie pomysly na obiady, bo mi sie juz wyczerpuja zupelnie dobranoc dziewczynki :-) Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +11 kg Tydzień ciąży: 19tc Płeć: nie wiem i sie pewnie nie dowiem, w Kanadzie nie mowi sie jaka plec Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) naisalam przedtem takiego dlugeigo posta zapmnialam cicku wpisac i caly znikl:O:O wiec pisze jescze raz:P Grysia Kochana nie przejmuj sie kilogramami(nie widac po Tobie wcale) ja w pierwszej ciazy strasznei szybko tylam ale po mnie bylo widac... teraz na poczatku schudlam i jak narazie kilogram wrocil:P ale wydaje mi sie ze to dla tego ze nie zdazylam jescze do konca schudnac po pierwszej ciazy, zreszta moje hormony tak dzialaly ze ja podczas karmienia tylam:O:O a podobno wtedy sie chudnie, no ale ja jestem jakas z kosmosu chyba...czego sie nie robi dla dzidzi...:P:P ja zjadlam dzis 3 pyszne golabki:P mniam mniam, tylko oczywiscie moja tesciowa musi wtracic swoje 3 grosze, jak ja to wszytsko zle robie:(:( ja goruje a ona wpada i mowi ale ryzu plukac nie bedziesz?? a ja na to: babaci a moge poprostu ugotowac?? bo caly czas lsysze a ja bym to zrobila tak a to tak itd. Co do ryzu to ja plucze po nie lubie takiej ciay:O(no ale to ja, kazdy ma inne gusta) w kazdym razie ryz nie byl ciapciowaty(taka odmiana) i go nie plukalam. Wiec siadamy do stolu no i slysze a pieprz dala, i jako do mielonego?? mowie pieprz tak i jajko tez, a ona na to pieprzu za malo i ja jajka nie daje, a ja mowie ze jakbym nie dala to by sie rozpadalo, a ona jak sie ryzu nie oplucze to sie nie rozwala, a ja mowie ze nie plukalam, na co ona ze plukalas przeciez widze...ja mowie nie smakuje to nie jedzcie. Mi sie az uszy trzesly i Mezowi tez:P:P A i babcia poszla naskarzyc do meza ze ja naskoczylam z tym ryzem dzisiaj on sie pyta o co biega no i oczywiscie przyznal mi racje, bo przeciez ja kucaze a babcia stwierzdila ze ona w domu pod gosci robi...ej jak sobie wyobrazacie gotowac cos co Ci nei smakuje??jak to zrobic bo ja nie potrafei, chyba sie nie da bo skad moge wiedziec ze jej to bedzie smakowac skoro mi nie smakuje. Chyba logficzne ze gotuje pod swoj smak a reszta niestety musi to jesc i tyle...wiec powiedzialam zeby doprawiali sobie na talezy jak nie pasuje... Wczoraj tesciowa sie nawte przyczepila o to jak otwieram opakowanie od makaronu:O:O ze ona to by tak otowrzyla ze sam rog scina a ja po calej dlugosci, wsypalam makaron do garnka i zwijam ladnie opakowanie i zaklejam specjalna naklejka, a ona zdziwiona. Niestety moja tesciowa jest taka ze uwaza ze jak ona czego snie zrobi to nikt nie zrobi jak ona, tylko ona robi wszytsko dobrz. Juz tewierdzi ze nawet synem sie nie potrafie zajac:O:O bo jak bylam w pl to ona byla z nim 2 dni i teraz mi mowi jak to ona obila jak mnie nie bylo itd...ehh trudne zycie byle do lutego...nie mowie bardzo mi pomagaja ale bardzo czetso tez irytuja(strasi ludzie) staram si ebyc ok ale jestem w ciazy i naprawde wam napisze ze jestem o niebo lepsza niz w pierwszej ciazy. Tak u mnie hormony dzialaly ze codziennie sie klucilam z mezem o byle gowno i trzaskalam drzwiami plakalam, pakowalam sie. Oczywiscie niegdy nie wyszlam ale strasznie nerwowa bylam. Teraz jest super i tylko czasami pekam jak juz wytrzymac nie moge. Albo sie na biednym mezu wyzyje:(:( Majoweczko wspolczuje wydatkow:( jak przylecisz do Anglii to nie bedziesz palcic za nic oprocz mundurku i plecaka, przybory nawet w szkole maja:P:P Ola wspolczuje bolu ucha:( ja pierwsza ciaze przeszlam gladko jesli chodzi o choroby, teraz tez mam taka nadzieje, choc ta ciaza duzo ciezsza:( nawet pryszcze mi wyskoczyly czego nigdy nie mialam od momentu jak pierwszy raz zaszlam w ciaze:( moze jednak bedzie dziewczynka??podobno urode zabiera...heeh dziewczyny ja jem duzo mniej slodyczy niz przed ciaza:P moze dla tego ta waga tak nie rosnie:P:P a co do sokow to ja zadko kiedy pije bo wole kupic wode z dwoch powodow, zal mi kasy na soki, a woda jest zdrowsza i latwiej sie nia napic:P:P buziaki dla was i milyc snow wszystkim przepraszam ze wszytkim nie odpisuje ale pisze z pamieci, ostatnio mniej czasu mama...caly dzien podczytuje ale nie jestem wstanie zapamietac wszytskiego co piszecie i kazdemu odpisac. buziaki dla kazdego brzuszka i kazdej maminki bez wyjatkow.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agus, usmialam sie jak czytalam o twojej tesciowce, sorki, ale normalnie masz jak ja, nikt nie jest dobry wystarczajaco dla jej synka, wszystko robie nie tak jak ona by chciala, kiedys mi nawet wypomniala, ze paznokcie u stop inaczej powinnam obcinac, nie no mowie ci, istny koszmar twoja to powinna sie cieszyc, ze synowa jej ugotowala i ma co jesc, pochwalic i zjesc ze smakiem, normalnie nadziwic sie nie moge, jak jeszcze miala czelnosc ci cos wypomniec, ale tak jak mowie, w sumie zaskoczona nie jestem, znam takie przypadki z autopsji niestety, za miesiac maja nas odwiedzic tutaj tesciowie, oj laski wsparcia to ja wtedy napewno bede potrzebowac, wiem to juz dzis no wlasnie tak slyszalam, ze dziewczynki urode zabieraja, to ja mam coreczke napewno, w ogole sie sobie nie podobam i to juz nawet nie mowiac o tuszy, ale wszystko jest do bani, pryszcze, paznkocie i wlosy, masakra powiem wam jeszcze przed spaniem, ze moj wierciuszek dzis bardzo aktywny, maz zazdrosny, ze tylko ja czuje dzidzie, przeczytal gdzies, ze policzek mozna do brzucha przylozyc i jak ma sie szczescie to tez juz mozna poczuc, mowil, ze cos tam poczul, ale sam nie wie co, biedaczek moj doczekac sie nie moze kopniaczkow no nic slodkie mamunie, ja sie juz klade, zycze wam milego dzionka i zaraz rano juz tu znow zagladam :-)) Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +11 kg Tydzień ciąży: 19tc Płeć: nie wiem i sie pewnie nie dowiem, w Kanadzie nie mowi sie jaka plec Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie w kolejnym dniu :) Ja dziś na śniadanko zjadłam jajeczko na miękko z kromką pełnoziarnistego chlebka z pomidorkiem. U mnie słoneczko za oknem, zapowiada się przyjemny dzionek. Santicia jasne, że jesteśmy silne i będziemy do końca :) Marwo boparox to jest spray z antybiotykiem tylko miejscowo działającym, do krwi i dzidzi nie dostaje się, więc nie ma czym się martwić. Wiesz, ja też miewam takie napady kaszlu, ciekawe co to... Fasolcia, to zapeszyłaś... Mam nadzieję, że ci szybko pójdzie ta robota. Tilli naprawdę dużo schudłaś. Zgadzam się, najważniejsze oby dzidzia zdrowa. Majóweczko u ciebie duży Jonek wszystko ci zabiera, dlatego nie tyjesz :) Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grysia, Agus współczuje teściowych, niesympatyczne kobiety. Trzeba nauczyć sie z takimi żyć. Mnie dziś teść wkurzył. To,że ma klucze do nas do mieszkania, to nie uprawnia go, aby z rana wpadać i nawet nie zapukać do drzwi tylko otwierać sobie jakby był u siebie... Wrrrr ... ja w szlafroku, rozczochrana, a ten nagle zjawia się w przedpokoju... I łazi mi po domu w butach... Dobrze,że juz poszedl sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Uzależniłam się od Was:) Roboty w pracy full ale musiałam tu zajrzeć i poczytać co tam napisałyscie:) Grysia uwielbiam jak piszesz, że rano się odezwiesz biorąc pod uwagę różnicę czasu:) i później czekamy na post od ciebie do popołudnia:) Współczuje Tobie i Agusi teściów, ja czasami na moich narzekam - tzn na tesciową, ale w sumie mam ich tylko w weekendy i to jeszcze jak się wybiorę do nich, bo sami przyjezdzają pięć razy do roku:) Co mi się podoba to zauwazyłam ostatnio, że mi już nic nie powiedzą...Nawet ostatnio jak przyjechalismy 20min. przed slubem, na który z nimi jechaliśmy to tata mimo, że był wściekły nieziemsko tylko się uśmiechnął i poszedl do samochodu:) Ola mam nadzieję, że czujesz się lepiej:) Ja poranek jak zawsze ostatnio zaczęłam z moim chrzesniakiem, który mnie niestety nie zaskoczył i co 15 sekund pytał czy mama na pewno przyjedzie po niego do przedszkola. Na prawdę nie wiem już co robić, bo na niego nawet nie dzialają żadne zachęty. Co mi się tylko podoba, że nie muszę go na siłe zaprowadzać do przedszkola, on sam idzie bez problemu tylko całą drogę pociąga noskie:( Witaniu wracam do pracy, muszę to skończyć:) a teść ładną niespodziankę zrobił ci od rana:) a chociaż bułeczki ciepłe przyniósł? Tilli już wiem kto nam bedzie pomagał po ciąży przy odchudzaniu...super masz figurkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :) Grusiu, Agus - dołaczam do grona okropnyh synowych ;)Tez zdazalo mi sie plakac Agus przez tesciowa - miesiac przed slubem dzwonila do syna, zeby sie jeszcze zastanowil co robi :O Ze swoja tesciowa mam taki problem, ze ona nie moze przezyc jak zle jej syn sie ozenil. Ma zal do mnie, ze sa miedzy nami roznice w wyksztalceniu ( nie dokonczylam studiow) i o to, ze dla syna zaplanowala kariere zawodowa we Wrocławiu a przeze mnie wyladowal w malej miescinie.. Druga sprawa , ze nie moze sobie wyobrazic ze mamy problemy finansowe.Nie wazne, czy bedziemy mieli co jesc, wazne ze mamy sie ubrac porzadnie i na ubraniach maja byc widoczne znane marki .. Ale to w ogole temat rzeka... na szczescie mieszka 350 kilometrow ode mnie :) Witaniu - na szczescie tescia mam fajnego. Fasola - chrzesniak w koncu sie przekona do przedszkola :) Pare dni mysle i zacznie kojarzyc to miejsce z zabawa i rowiesnikami. Witaniu -dobrze, ze dobrze sie odzywiasz:) Ja na pierwsze sniadanko mialam 3 kromki z miodem . A na drugie kolejne trzy ze smalcem i ogorkami. To pierwsza taka mieszanka odkad pamietam. Najbardziej mnie martwi, ze potrafie pochlonac 6 kromek chleba z rana :/ Grysiu - jesli sie brzydnie na dziewczynke, to ja tez bede miala :) Moj maz bardzo by sie ucieszyl Od wczoraj boli mnie glowa. Albo sie czyms juz zarazilam i jakas grypa sie szykuje , albo brakuje mi czegos w organizmie. A korzystajac z wolnego czasu postanowilam podreperowac zabki.Umowilam sie do dentysty na wtorek na przeglad dzioba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasola, to musi być przykre prowadzać chrześniaka, który nie lubi przedszkola :( Tak bułeczki... Nic nie przyniósł, mówił, że załatwiał coś w okolicy i wpadł zobaczyć co słychać :/ Nie lubię takich niespodzianek z rana... Jak tam praca? Skończyłaś? Ania25 teściowa jeszcze pożałuje, że tak mówiła :/ Wstrętna baba! Widoczne znane marki na ciuchach? A to dobre :D Kurcze z teściami tak jest, że trzeba jakoś z nimi żyć... Trzeba przymknąć oko, ale jak sprawiają przykrość, to ciężko. 350 km to kupa drogi, moi są 3 km ode mnie ;) Ogólnie nie są źli, pomagają jak mogą, dbają o mnie... Kromki z samym miodem na śniadanie??? Oj nie lubię miodu. Drugie też dobre smalec z ogórkami :D Jak byłam u teściów w zeszłym tygodniu na obiedzie, wszyscy mieli do drugiego dania sałatkę w occie, a obok mojego talerza surówka z marchwii świeżej. Teściowa nałożyła mi ziemniaków więcej niż facetom w rodzinie i 2 kotlety!bo twierdzi, że muszę dużo jeść!!! Zaczęłam się śmiać i odłożyłam połowę, na co ona obrażona, że odchudzam się w ciąży!!! :D Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, dostałam zaproszenie na wesele kużynki na ostatni weekend września i nie wiem co robić. Ja się chyba teraz nie nadaję. O godzinie 21 już zasypiam na siedząco, to jak ja na weselu wytrzymam? Chyba muszę odmówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Dziewczyny liznełam troszke i widze,że piszecie o Teściowych temat rzeka :D:D:D:D która Teściowa pokocha Synową,tą złą babe co Jej Synka ukradła :P:P:P:P,ale co tam pozory też są dobre. Grysia niestety ja wypadłam,ale powiem Ci dla pocieszenia,że jestem waga ciężka i wierz mi teraz to nie jest najważniejsze,najważniejsze jest to Maleństwo które nosisz pod serduszkiem i nie ważne czy się waży 100 kg czy 50 kg liczy się to,jak bardzo czekasz na tego Dzidziulka i jak bardzo Go Kochasz. Po porodze przyjdzie czas na wracanie do swojej wagi,a teraz tylko rozkoszować się tymi kopniakami,mdłościami i okrągłościami. Buziaki Maminki i Brzuszki Dzidziusiowe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{czesc] wszystkim A ja dzis raniutko poszlam sobie morfologie zrobic...jutro wyniki.. Grysiu jesli chodzi o UK to ja juz tam jezdilam przeszlo 2 lata,niestety wyniknely problemy i pol ciazy siedze z moim oddzielnie,wiem ze tam lepiej z kasa itd w benefitach jestem obcykana :P Moj bedzie juz w sobote ale jakos naprawde podswiadomie sie nie ciesze..:( Dziwne co?! Wczoraj znowu sie dopytywal czemu nie mam nastroju,a ja po zebraniu w tym przedszkolu,ciagnol mnie za jezyk wiec mu napisalam..no i co i mi sie oberwalo..Potem powiedzialam ze zapisalam sie do fryzjera(za tydzien idziemy na slub jego siostry)oczywiscie wczesniej obiecal mi ze koszty pokryje on a wczoraj wszystkiego sie wyparl ze czemu on ma niby za to placic..Zrobil sie strasznie dziwny,ja oczywiscie sie zryczalam,powiedzialam ze po co kaze isc jak potem mowi ze nie a ja juz zapisana,coz ... wszystko sie zle uklada ponownie,ale ja juz swoje mysle i jakby co wyjscie inne mam,kocham go ale nie bede sie meczyc..trudno ...😠 Co do tescio to akurat trafilam bardzo dobrze dla odmiany chyba.. Ja dzis tez mam na obiad golabki :PWitaniu nie przerazaj mnie ze ten Jonek taki wielki :P bo ja kuzka mam waskie biodra,nosilam rozmiar 34..:/pozdrawiam was laski😘sorry ze znow przynudzam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tili-- jestes rewelacyjna, pokazalas ze da sie schudnac :) majoweczka-- jest ciezko, fakt... ale dasz rade :) zjedz czekoladke po badaniach - to taka mala nagroda :) heh, ja sie na temat tesciowych wole juz wcale nie wypowiadac.. ale jakby co to tez dolaczam do najgorszych synowych ktore nie sa wystarczajaco dobre dla swoich mezow :D mie dzisiaj czeka mycie okien i odkurzanie pokoji. Buziaki dla Was i Waszych Kruszynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaniu-wiem o co kaman przedemna za tydzien wesele calonocne i calonocne poprawiny czyli 2 dni z rzedu:(,patrzec na zapite "mordy" najlepsze jest t ze nie mam co ubrac i za co kupic poprostu super a moj narzyczony ma wszystko jak pisalam w 4 literach!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×