Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

No fakt, troszkę szkoda :) Można było poczytać i wielokrotnie się troszkę uspokoić, bo np. mnie coś kłuje, ale i inną mamę też więc znaczy się - nie ma nic niepokojącego :) Fajnie się Was czytało. Nie pisałam, bo miałam problemowy pierwszy trymestr a później to jakoś ciężko było się "wbić" w Wasze zwarte szeregi :) Pozdrawiam Was i powodzenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostańmy TU DO KOŃCA
zostańmy tu gdzie nasze miejsce DLACZEGO TO MY MUSIMY UCIEKAC PRZED INNYMI ZEBY NAS NIE CZYTAŁY CZY KOMENTOWAŁY!!!! NIECH LUDZIE PISZĄ CO CHCĄ A MY I TAK BEDZIEMY TRZYMAC SIE RAZEM.ZOBACZCIE ILU DZIEWCZYNĄ MOZEMY POMÓC ANONIMOWO WCALE NIE PISZĄC Z NIMI TYLKO MIEDZY SOBĄ!!!! PROSZE WYTRZYMAMY PRZECIEZ TYLE JUZ PRZESZŁYSMY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie wiem czy ktoś mnie w ogóle pamięta... ale i ja się wypowiem, chociaż bardzo dawno się nie odzywałam pewnie powinnam przeprosić, że zniknęłam bez słowa, z dnia na dzien, chociaż naprawdę dużo się tu wypowiadałam... po czarnej serii nieszczęść jakie się przydarzyły lutówkom po prostu nie wytrzymałam psychicznie - nie mogłam pozwolić sobie na złe myśli. Wiem, że to egoistyczne, ale ja stchórzyłam. Sama jestem po poronieniu, które bardzo przeżyłam (właśnie minął rok...). Egoistycznie więc przestałam się angażować. Pozornie, bo podczytywałam Was dość często. Ale po tej serii, o której mówię oprócz mnie odeszło wiele dziewczyn. Potem chciałam się odezwać, ale jakoś nie umiałam - pojawiało się coraz więcej dziewczyn, te z którymi ja pisywałam jakoś poznikały i czułam niezręczność sytuacji - trudno było tak jakoś napisać, i tak pewnie by mnie nikt nie skojarzył. Byłam na tym forum niemal od samego początku. Strasznie wiele wspomnień wiąże się dla mnie z tym miejscem... zwlaszcza, ze maleństwo, ktore w sobie noszę będzie moim pierwszym dzieckiem.... Cóż, szanuję waszą decyzję. Widziałam, że nieraz pomaranczki napsuly wam krwi. Pozdrawiam wszytskie bez wyjatku lutowki! Szkoda tylko, ze to wy sie wynosicie a nie one! PS. Zaczelam dzisiaj 22 tydzien. Ciąża przebiega prawidłowo. Maleństwo jest zdrowe, ruchliwe, dużo kopie już od 15 tygodnia. Dziękuję Bogu za każdy dzień i modlę się o szczęśliwe i terminowe rozwiązanie.... Trzymajcie kciuki za nas... Zwłaszcza za moją kochaną córeczkę, która już teraz jest całym moim światem... PS2. Szczególne uściski dla mam aniolkow - dziewczyny mysle o was bardzo czesto i pamietajcie slonko dla was kiedys zaswieci!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce zostać
tak naprawde zmiany nie sa potrzebne. dziewczyny piszmy i tutaj te co chca a reszta niech trzyma tylko ze soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chce tu byc nadal
Dziewczyny po co zaczynac od początku???????? Tyle wspomnień!!! Kto to wogóle wymyslił!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice blue 🌼 🌼 Ja cie bardzo dobrze pamietam ...dolacz do nas do forum....bedzie mi strasznie milo tym bardziej ze najgorsze za nami juz...bardzo dobrze cie rozumiem,tez chcialam odejsc...kryzys nastapil po smierci coreczki Shee..:( pozdrawiam😘 przemysl to bo naprawde malo starych dziewczyn zostalo na forum ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Ice blue- cieszę się, że u Ciebie wporzadku. Pamietam Cię bardzo dobrze. Mnie też jest przykro wynosić się stąd. Ale prawda jest taka, że blogu pisac nie lubię, a wszystkie babeczki piszące się wyniosły. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Nie bylo mnie jakis tydzien, a tu takie zmiany. Nowa tabelka, przenosiny. Przyznam, ze nie doczytalam jeszcze wszystkiego do konca. Jakos ostatnio wciaz mi na wszystko brak mi czasu. W nocy spac nie moge snia mi sie same koszmary, a potem nie moge wstac do poludnia. Mozg mi sie tez niedotlenia napewno, bo tyle wszystkiego sobie zaplanowalam na ten czas kiedy jestem w domu, a mi tu nic nie wychodzi. Jutro mam badanie USG i w ogole to chyba bedzie polowkowe. Na ostatnim badaniu tak jak u fasolki lekarka tylko mnie obejrzala i obpukala, a USG nie bylo. Teraz sie strasznie denerwuje, bo tak dlugo mojej kruszynki nie widzialam. Mam nadzieje, ze wsyzstko w porzadku. Moze uda mi sie dowiedziec czegos na temat plci. Jesli nie to w sobote wyjezdzamy na urlop do Polski a w poniedzialek USG 4D. Wtedy na pewno zobaczymy plec. Jak myslicie ? Czy ktoras miala 4D i lekarz nie mogl potwierdzic plci ? Noby wszystko jedno ale chcialabym zaczac moja kruszynke po imiieniu nazywac. A tak nie wiedzac to trudno obie wersje uzywac naraz. Pozdrawiam was cieplo i zycze milych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO WY WYPRAWIACIE
Czyj to był pomysł????????????????????????????????? idiotyczne!!!!!!!!!zakładacie jakąs SEKTĘ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja też strasznie długo się nie odzywałam, ale to nie znaczy, że Was opuściłam. Nie miałam czasu pisac, nawet zaglądać. Studia się zaczęły, a razem z nimi cała reszta kłopotów. Generalnie czuję się dobrze, jutro mam wizytę u ginekologa. Będzie USG, więc może dowiem się co to będzie. Dziś popisałam umowę w pracy do dnia porodu i generalnie jakoś się kręci. Bobo w brzuszku baraszkuje, a ja jak wcześniej miałam ochotę na kwaśne i słone, to teraz same słodycze bym jadła, ot tak mi się przestawiło. Nic jeszcze nie kupujemy dla dzidziusia, ale postanowiliśmy, że za 3tyg będziemy powoli urządzać pokoik, zaczynając od malowania, potem łóżeczko itd.. Ja Was wszystkie dziewczyny dobrze pamiętam, każda z nas jest charakterystyczna i niepowtarzalna, pewnie dlatego :) ice blue odrzuć złe myśli, bo teraz już wszystko musi być dobrze. Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzieciaczki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice blue witaj kochana ja Cie bardzo dobrze pamietam. Gratuluje coreczki, nie wiem czy Ci sie udalo nadrobic troszke ale wyglada na to ze chyba wiecej dziewczynek w tym roku. Zapraszamy na drugie forum:):) Dziewczyny to nie zadna sekta ani nic poprostu te c chca nas czytac niech wysla meile do bede mama. Chcemy wiedziec ze nikt anonimowo nei bedzie nas denerowowal itd. Ciaza powinna byc spkojna. Wszytskiem mamusie bez wyjatkow, od samego poczatku moga byc z nami na formum ale zarejestrowane u tyle. Przeciez to nie jest zaden klopot chyba. Mamusie Aniolkow oczywiescie tez. Ja sie bardzo ciesze jak do na zagladacie i jak piszecie co uwas...:) naprawde zmiana formum nic nie zmienia oprocz ego ze nie mzoe byc anonimow. Wiec dziewczyny ktore chca dolaczyc podajcie swoje meile. Mam nadzieje ze reszta forumowiczek sie ze mna zgadza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COŚ FAJNEGO
Gość do co wy waprawiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do co wy waprawiacie
wszystkie dziewczyny sie przeniosly i jest nam calkiem dobrze : :P :P zazdrosc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy wyprawiacie.....
TO NIE ZAZDROŚC TO TYLKO WASZA JAKAS GŁUPOTA!!!!!!!!!!!!!ZAKŁADACIE FORUM NA KAFETERII PISZECIE ZZYWAMY SIE ZE SOBĄ A TU NAGLE......UCIEKAMY GDZIE INDZIEJ!!!!!!!!!!!!!!!! DO AGUS INV TO SĄ TWOJE SŁOWA: naprawde zmiana formum nic nie zmienia oprocz ego ze nie mzoe byc anonimow. Wiec dziewczyny ktore chca dolaczyc podajcie swoje meile. Mam nadzieje ze reszta forumowiczek sie ze mna zgadza. WIEC BEDZIE TO SAMO CO BOYŁO TU NIC SIE NIE ZMIENI CHYBA ZE BEDZIECIE ROBIC SELEKCJE KOGO WZIĄSC DO SWOJEJ SEKTY!!!!!! JESLI TAK BARDZO CHCECIE MIEC SPOKÓJ TO NAJLEPIEJ ZAMKNĄC SIE W DOMU I NIC NIE ROBIC Z NIKIM NIE ROZMAWIAC! PO CHOLERE BYŁO TE FORUM ZEBY TERAZ UCIEKAC ŻAŁUJE ZE PRZEZ TYLE CZASU SIE UDZIELAŁAM NA FORUM TERAZ WIEM ZE NA DARMO!!!!!!! WSZYSKO ZEPSUŁYŚCIE DOBRZE WIEDZIAŁYSCIE ZE JEST TO FORUM PUBLICZNE UDZIELAJĄC SIE MIAŁYSCIE SWIADOMOSC TEGO ZE DUZO OSÓB BEDZIE WAS CZYTAC I CZASAMI TEZ DODAWAC SWOJE TRZY GROSZE!! tA KTÓRA TO WYMYSLIŁA NAPRAWDE MA NIE POKOLEJI W GŁOWIE POPRZEWRACAŁO SIE CO?????? FAJNIE Z WAMI BYŁO PISAC ALE TERAZ NIE MAM NA TO OCHOTY I TO NIE PRZEZ ZAZDROŚC BO JAK BYM CHCIAŁA TO PRZYJELIBYSCIE MNIE DO TEGO WASZEGO ZGROMADZENIA TCHÓRZY PRZED SWIATEM I OPINII INNYCH.NIE SCHOWACIE SIE PRZED ŚWIATEM !!!!!!!!!!! ŻEGNAM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam powiem tak przenioslysmy sie dla naszej wygody spokoju co za roznica czy piszemy tu czy tam jesli komus zalezy to niech sie tez przeniesie a nie pisze o jakiejs sekcie i czemu znow na pomaranczowo wlasnie tego mialysmy dosc oceniania przez jakis anonimowych ludzi co odzywaja sie wtedy gdy im cos nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co y wyprawiacie. piszesz jako anonim...ukrywasz sie? napisz jako Ty a nie ktos. Czy nie rozumiesz ze my chcemy pooprostu spokoju? czyli zadna dziewczyna nie chce zeby ktos sie podszywal i byl jako anonim.tak jak Ty teraz. bedziemy wiedzial kto ma do nas problem calkiem incaczej sie to rozegra. Nie rozumiem nie pasuje Ci to??sorki al to wyglada tak jaby Ci przyjemnosc sprawialo pisanie na pomaranczowo i szukanie dziury w calym... pisze co mysle i pisze to jako ja a moglam na pomaranczowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka fajnie czyta się Twoją wypowiedź przy wypowiedziach o sektach i takich tam;) Dziękuję i również zyczę powodzenia:) ice blue chyba każdy miał taki moment kiedy chcial stąd odejść:( Cieszę się, że u ciebie wszystko przebiega prawidlowo i gratuluję 22 tygodnia. Będziemy trzymać kciuki na pewno...Buziaki dla ciebie i dla księżniczki:) feelfine ja też się denerwuje, zwłaszcza ze ostatnio malo się rusza, nawet zastanawiala się czy nie iść prywatnie ale wiem dobrze, ze non stop się ruszac nie będzie - więc na wymuszenie puszczam fasolce kolysanki i muszę przyznac że dziala:) co do 4D to z tego co tu pamiętam to wszystkie dziewczyy byly zadowolone. Tylko agusi fasolka byla zawstydzna, ale bedziemy trzymać kciuki i zarowno jej jak i Tobie na pewno się pieknie pokaże:) Ola to zyczę samych dobrych wieści z usg:) Co wy wyprawiacie - bez komentarza. Ja bardzo się cieszę, że przeszlam na nowe forum bo mogę w koncu zobaczyć buźki lutóweczek co od razu poprawia relacje - tak mi się wydaje. Nie ukrywam, ze smutno mi jak tu wchodzę, ale to nie znaczy, że zrobie sie anonimowa i bede pisac o jakiejs sekcie. Mysle ze chodzi o to zeby uszanowac czyjes zdanie nikt nie zabrania nam się tutaj udzielać więc myślę ze porównanie do sekty troszkę jest nie na miejscu. Oki dziękuję jeszcze raz dwum lutóweczką:) one wiedzą za co;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mi tez jakos ciezko sie przeniesc a to z dwoch wzgledow : Dostalam link od bede-mama, zarejestrowalam sie a teraz nie moge sie zalogowac/ Chyba pomieszalam hasla lub nazwe A po drugie, jestem osoba mniej udzielajaca sie. Dodatkowo ostatnio dopadla mnie lekka depresja z powodu problemow finansowo - malzenskich. Staram sie jak najmniej myslec o ciazy, zeby nie plakac po katach :/ I oczywiscie szkoda Kafeterii jako tako, bo zawsze sobie podczytuje inne tematy Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu- oczywiscie to Twoj wybor- do niczego nie zmuszamy, nie ma zadnej okreslonej liczby postow na "wjazd" do forum :) :) kazdy ma jakies swoje problemy, obowiazki i udziela sie tyle na ile mu czas pozwala :) szkoda kafe to fakt ale tam jest jednak duzo milej, nikt sie nie podszywa, nie dogryza- bardzo mila atmosfera w tej naszej SEKCIE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justasyp@wp.pl Czy przyjmiecie mnie do siebie? Jestem z Wami od poczatku....na poczatku bralam udzial czynny ale teraz z braku czasu tylko podczytuje... pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede-mama, a czy to u Ciebie mozna "załatwic" pomoc w zalogowaniu sie ?? Haslo raczej pamietam, tylko nicki musialam zle wpisac i teraz nie chce mnie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czysta dziecinada... jesli ktos ma cos do powiedzenia to niech sie wypowie pod swoim nikiem, a nie ukrywa sie jako pomarancza... jak sie komus nie podoba to nie musi nalezec do forum. jesli te pomarancze ktore tak strasznie zaluja ze odeszlysmy nie potrafia sie z tym pogodzic, to piszcie dalej tutaj. ale juz bez nas.. mozecie dalej prowadzic rozmowy itd, nikt wam nie broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co tu zaglądacie
Wynocha zdrajkczynie macie swoje forum to sobie tam piszcie ...pozwolcie aby reszta lutówek mogła kozystac z tego forum bez was skoro sie przeeniosłyscie to po co tu zaglądacie i denerwujecie innych!!!!!!!!!!!!!!! piszcie na swoim a od tego wara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, troche mnie nie bylo, a juz takie zmiany. bede mama ja tez poproszę ten ling, bo chętnie chciałabym do Was znów dołączyc. olaeska89@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktos chce sledzic nas dalej to niech nie pisze na pomaranczowo niech sie przedstawi a napewno przyjmiemy :) prywatnosc tak ale fair trzeba byc o to chodzi zeby na 2 forum wiedziec kto pisze czyli gramy w otwarte karty,bo niestety ma kafe wiadomo jak cos sie komus nie spodoba to sie nie ujawnia tylko na pomaranczowo napisze...a po co snuc domysly...i nie potzrzebnie sie dreczyc..pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na 2 forum nikt nie pisze
że sie tu udzielacie.....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babezcka
Dziewczyny macie rację, z tym, że się przeniosłyście. Widzicie teraz ile nieżyczliwych osób was tu podczytywało, dobrze, że zaglądacie, bo jeszcze któraś z was może się odezwać, która dawno się nie udzielała. Pewnie już tam macie z 50 stron ;) My 2 lata temu zrobiłyśmy tak samo, prywatne forum i nie ma idiotek które dokuczają na pomarańczowo. Powodzenia!!! -Też mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×