Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karina323

Egzamin praktyczny prawa jazdy

Polecane posty

Witam:) Czy aby zapisać się na egzamin praktyczny prawa jazdy trzeba najpierw zdać egzamin teoretyczny? Czy można od razu złożyć wniosek na oba egzaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 latat temu mozna bylo od razu na dwa, przy czym najpierw pisalo sie teoretyczny oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp, tylko niewiadomo czy teraz jest tak samo jeszcze, bo te przepisy tak szybko się zmieniaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wydaje ze mozna zdawac oba egzamy w jednym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaje sie w jednym dniu
najpierw zdajesz teorie a jak zdasz idziesz na plac i masz egzamin z manewrów na placu jak zaliczasz to wyjezdzasz z egzaminatorem na miasto ! Przecież zawsze tak było ! Ja zdawałam 12 let temu a tydzień temu moja najmłodsza siostra !🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charisssma67
najpierw zdajesz egzami teoretyczny a gdy zdasz to zapisujesz się na praktyczny na który czeka się pare tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz z tym życ
jakie pare tygodni ??!! To chyba u ciebie w jakiejś koziej wólce ! U nas tez sie zdaje w jednym dniu -Szczecin !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz z tym życ
Jeśli oczywiscie nie czujesz sie na siłach to pewnie ,ze możesz sobie przełożyć praktyczny egzamin na inny termin nie musisz zdawać w tym samym czasie .Ale sam egzamin składa sie z etapów: -teoria -plac manewrowy -jazda po mieście i nie mać dziewczynie w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egzaminator
oczywiście,że możesz zdawać oba egzaminy tego samego dnia. Polecam aplikację iPrawkoPlus ---- http://itunes.apple.com/pl/app/iprawkoplus/id431267053?mt=8 posiada najaktualniejszą bazę pytań, no i można jakoś wykorzystać czas jadąc na egzamin bądź czekając w poczekalni. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zastanawiam się czy zapisywać się na kurs czy nie.Mam prawko z offshoreidcardscom, które wygląda jak oryginalne i znajomi myślą, że jestem już po kursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×