Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość piotruśg

Jak poderwać dziewczyne

Polecane posty

Gość piotruśg

Cześć dziewczyny pełno w męskich magazynach piszą o tym co w moim temacie jak poderwać dziewczynę. I tutaj pytanie do was jak sie podrywa dziewczyny moze lepiej jak poznać dziewczynę która mi sie bardzo podoba ale jej zupełnie nie znam jak waszym zdaniem najlepiej powinien sie zachować chłopak chcąc wypaść jak najlepiej, nie zrobić z siebie głupka i nie dostać kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina123445
a gwiazdke znieba jak dostac zeby nie uciekla, nie spadla na glowe ale zeby udalo sie schowac do kieszeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuss
rozumiem ze oczekujesz odpowiedzi od dziewczyn ale osobiscie uwazam ze wszystko zalezy od sytuacji. mozesz tez ustawic wszystko tak ze to ona bedzie musiala cie poderwac, ale to wymaga troche techniki. Pamietaj ze kobiety bardzo nie lubia obojetnosci, jak umiesz to wykozystac jestes gora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotruśg
to miał być temat zabawa z nieprożba pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina123445
no to jak takie zabawy urzadzasz to nie diwie sie ze nie mozesz zadnej poderwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina123445
mikuss, obojetnosci? Tego nie lubia ci co maja o sobie wysokie (bo niskie) mniemanie a nie kobiety, faceci tez tak maja nawt stare pierdoly ktore sie maja za niewiadomo co Fakt ze wiekszosc dziewczyn ma o sobie niskie mniemanie bo nie potrafia dostrzec swojej indywidualnosci i godza sie na zycie w gromadzie ktora ustala takie zasady ze laski od mlodosci sa ustawiane jak chodzace vaginy. Jezeli laska jest z porzadnego domu a do tego jeszce niezalezna (co ma najczesciej odbicie w sytuacji domowej) to nie bedzie w ogole zwracac na ciebie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuss
tylko wydaje mi sie ze w twojej wypowiedzi nasuwa sie kwestia wieku. dziewczyny i niedostrzeganie wlasnej wartosci. osobiscie chce powiedziec ze ukazanie KOBIECIE "obojetnosci" i odpowiednia mowa ciala motywuje je do podrywu. poprostu chodzilo mi o taka lekka motywacje. nie mam na mysli tu przejsc obok i nawet sie nie zauwazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotruśg
dzieki byłyście bardzo pomocne cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina123445
ja nie wiem co ty mialas na mysli, ja napisalam jasno, ze nie kazda osobe mozna zmotywowac w ten durny sposob, tylko takie glupiutkie trzpiotki, bezmyslne ktore potem pisza na kafe ze facet ja zostawil itp. pierdoly tylko ze to sie nie odnosi do kazdego, wiec? NIe jest to kwestia wieku, bo przykladowo co z tego jezeli bedzie mnie podrywl w ten sposob facet ktory nie pododba mi sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotruśg
oczywiście masza racje ale chodziło mi o to gdy ten chłopak moze ci sie nie nie podoba ale no spróbuj sie postawić na jego miejcsu podrywając ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina123445
zostaje jeszcze rozwiazanie silowe, gwalt ale to nie zmienia faktu ze takiej dziewczyny nie poderwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotruśg
zle mnie rozumiesz nie chodzi mi o gotowy scenariusz tylko o to jak wy dziewczyny daną sytuacje widzicie lub chciały byście widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden koles
ja przyznam ewelinie racje sam widzę różnice w podrywie lasek z zachwianym poczuciem wartosci ,a ze stabilnym.powiem tak że normalne stabilne laski trzeba po prostu zainteresowac swoją osoba i pokazać im że jesteś ciekawym człowiekiem ,żadne czary mary , żaden chokus pokus po prostu musisz je czymś zaciekawić ,ale nie na siłę tylko naturalnie i wtedy może coś więcej z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metanaboool
najpierw zrob tak zeby okolicznosci sie zbiegly, potem urobek,nastepnie troche gry w co mi zrobisz jak mnie zlapiesz,a potem jest juz twoja skutek uboczny:na inteligientnych ludzie nie dziala,moze sie zerwac,sytuacja moze sie odwrocic ale nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden koles
tylko że ta cała gra ma różne poziomy na jednym wystarczy powiedzieć " lubisz grać na flecie ?" ,a na 2gi trzeba używać bardziej wyszukanych tekstów ,a gdy dziewczyna jest inteligentniejsza i bardziej błyskotliwa od ciebie to masz pozamiatane -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tazz655
Szukasz miłości? Może warto spróbowac ją znaleźc w internetowym biurze matrymonialnym http://iduo.pl Setki osób, wspaniała atmosfera i możliwość znalezienia drugiej połówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metanaboool
mnie ogolnie takie gierki nie interesuja ale jak ktos chce zagrac to czemu nie zawsze cos sie czlowiek nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina123445
piotruniu coś ci się z mózgiem stało, jakie my? Może od razu towarzyszki? Zapisz się chłopie na kursy uwodzenia, tam cię nauczą aczkol gwarancji nie dają, ale fakt po takim szkoleniu będziesz wyrywał, tylko co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina123445
taki jeden koles ale nie na siłę tylko naturalnie i wtedy może coś więcej z tego będzie. ------ po pierwsze najlepiej, dla wszystkich traktowac siebie powaznie, z szacunkiem nawet jezeli ktos jest od nas mniej inteligentny a po drugie nie ma zadnych sztywnych zasad, metod. Potem jest tak jak z tym 16 latkiem co zgwalcil 23 letnia dziewczyne i na rozprawie jeszcze pewny siebie mowi do niej "dobrze ci bylo?". A dziewczyna ma zniszczone zycie bo on wyszedl i wie ze jest bezkarny. I ona chce wyjechac z kraju bo wszyscy w okolicy wiedza o tym a ona jest bezsilna i nie ma nawet najmniejszego zadoscuczynienia w postaci gwarancji ze to si enie powtorzy. Dziecki do kur wy nedzy nie tworzcie bajek i nie robcie z siebie jakichs ruchomych ku rwa celow, bo zle skonczycie i wasze dzieci skoncza jeszcze gorzej. Jak swiat swiatem ludzie sa stworzeni do bycia ze soba, jest tez seks, wszystko dla ludzi ale ie dla glupkow i cwaniakow, wiec nie uczcie sie cwaniactwa bo nie wiecie kiedy was jakis cwaniak dopadnie i wyrucha w du pe czego byscie chyba nie chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden koles
będzie wyrywał chyba chwasty na łace po takim kursie dla frajerów :) jak dobrze poszuka to w necie ma te same materiały o uwodzeniu za free i jak jest w miarę ogarnięty to dojdzie do pewnych wniosków. Te kursy to jest "oczywista oczywistos" + jakieś zagrywki pseudo psychologiczne . w rezultacie bedziesz w stanie poderwać taką dziewczynę jaką i tak byś poderwał teraz tylko w ty w to po prostu uwieżysz i zrobisz . a jak dziewczyna jest poza zasięgiem to zesrasz się a niezdobędziesz jej -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lskudhclweiudchoewuicghdgeydc2
Ja uważam że poprostu powinieneś być sobą. Pokaż dziewczynie, że ci się podoba (ale bardzo delikatnie) i daj jej troszke czasu na zastanowienie. Może się wystraszyć troche na początku, ale jesli tego nie zrobisz, to jej nawet do głowy moze nie przyjść że może ci się spodobac (zwłaszcza jeśli nie uważa się za supergwiazde na którą każdy leci). Ja bardzo nie lubię obojętności, i mnie tym byś nie przekonał, poprostu nawet bym nie przypuszczała, że mogłabym ci się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lskudhclweiudchoewuicghdgeydc2
Ja np. tak mam że dopiero zaczynam dostrzegać kogoś, jeśli zauważe że mu się podobam. Nie uważam się za superładną i nie mam o sobie wysokiego zdania - może dlatego. No i lubie osoby miłe, ciepłe, serdeczne, uśmiechnięte. Nie żadnego macho czy niewiadomo jakiego kozaka - tego nie cierpie u facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina123445
taki jeden koles tak, ale jak widac nie jest na tyle kumaty zeby skumac, wiec zostaje mu tylko wybulic jakies 300 a moze 700 zl na nawiedzonego cwaniaka ktory bedzie go uczyl i zapewnial ze to dziala, i to zadziala bo dziala na zupelni einnych zasadach niz jemu sie wydaje. Ale przynajmniej zrobi jakis krok i wyciagnie wnioski na przyszlosc, co i tak nie zmienia faktu ze nie ma zadnego sjednego posobu na DZIEWCZYNY i pewnego, chyba tylko tyle co w zyciu, podejsc, usmiechnac sie, porozmawiac, jak druga strona chce ciagnac konwersacje to isc dalej i tak dalej i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiaarijan
Gwarantuje tobie ze jak przejdziesz ten kurs to nie odpedzisz sie o dzieczyn. poznajesz na nim tajniki podrywu, ktorym kobiety się nie oprą. Ja tak właśnie poznałem swoją dziewczyne, jest nam razem cudownie http://mistrzseksu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julian123412
Chłopcze...normalnie :D Wiem, że to nie proste ale tak jak spojrzysz za 10 lat to będziesz śmiał się z samego siebie, że o takie rzeczy w internetach pytałeś :P http://www.jak-zdobyc-dziewczyne.info pozdrawiam i miłej lektury ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz być przystojny ewentualnie dziewczyna musi mieć jakies problemy emocjonalne że wybierze ciebie a nie napakowanego gościa obok. Ewentualnie szczęście że dziewczyna mieszka za zapadłej wsi gdzie wodę dowożą w beczkowozach taka wtedy poderwiesz bez problemu :) A wszelkie rady że musisz mieć gadane lub być wyluzowany pewność siebie to dają najczęściej ludzie dosyć przystojni których naturalny wyglad pociąga kobiety a debilne teksty i zachowania nie grają roli. Bo naprawde jak ubierzesz czapke tylem do przodu i zaczniesz rzucac bejb jestes piekna może wpakujesz tyłek do mojej bryki nie działa jeśli nie masz klaty jak pudzian :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkochiwałem się od dłuższego czasu w koleżance ale nie wiedziałem co z tym zrobić. Trafiłem na stronkę gościa, który pomaga w takich sprawach. Ma dość niekonwencjonalne metody, ale skuteczne. Może komuś się przyda https://rhkupido.wixsite.com/kupido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×