Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remontzebow

aparat ortodontyczny w systemie DAMON - kto miał????

Polecane posty

Gość remontzebow

i ile trwalo i kosztowało leczenie. jesli mozecie polecicjakis gabinet we wrocławiu to prosze o namiary! dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mialam moj facet tez
Oglnie nie polecam, leczenie trwalo dluzej niz planowane. Duzo metalu w buzi i niestety ja mialam pecha ze ortodontka mi spartolila kompletnie leczenie, teraz mam asymetrie i spora wade zgryzu. Ostatnio ortodonta, podobno najlepszy w moim miesciem powiedzial,ze woli stare systemy bo nad aparatem Damona trudniej jest utrzymywac kontrole. Moze by tak nie spieprzyla jakby robila starym systemem. Coz, to tylko moje doswiadczenia,ale niejeden orto powie ze to zwyczajny produkt ,ktory jest swietnie reklamowany w tej branzy. Pewnie nawet przereklamowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wina aparatu lecz Twojej ortodontki ja nosiłam damona i byłam bardzo zadowolona-szybko naprostował zęby są idealnie proste do tego nic nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2345678-09876543
nie klikajcie we wrożby tej szmaty anieli to naciągaczka, potem przysyla wezwania do zaplaty na 180 zł, uzasadniajac ze taki byl koszt pelnej wrożby to oszustka, wczesniej byla na innych forach ale ja zabanowali to OSZUSTKA i naciągaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja mam zwykły aparat, metalowy poczytaj na www. stalyparat.fora.pl tam kilka osob pisze o damonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×