Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Patrix

co kupić mojej żonie na jej 24 urodziny ??

Polecane posty

Chciałbym, żeby prezent był niebanalny.. POMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliaPyszna
barnsoletke droga lub cos z bizuterii, wyjazd do spa, wibrator, sexi bielizne lub stroj pielegniarki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biżuteria była.. sexy bielzina też.. :) wibrator też był... :) pielęgniarka.. zalicza sie chyba do sexy bielizny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi krem przeciwzmarszczkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliaPyszna
krem na cellulit byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje wibrator lub
cipkulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefweftgwe
kurs tanca? albo wstep na paintballa albo jakis masaz tajski jej wykup czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie zabierz ją do restauracji albo na wycieczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorganizuj wypad na weekend w jakieś fajne miejsce - np. w góry do Szczawnicy (śliczna miejscowość), albo jeśli fundusze Ci na to pozwalają to na jakąś wycieczkę za granicę, chociażby do Paryża czy Madrytu - szybko dolecicie samolotem i na pewno bardzo się ucieszy z takiego prezentu. albo zabierz do jakiegoś parku rozrywki - mój chłopak był baaaardzo happy jak go zabrałam (tak bez okazji akurat). Cieszył się jak dziecko, naprawdę bardzo fajnie się bawiliśmy :D albo zafunduj jej jakieś zabiegi u kosmetyczki albo w spa. Mojej mamie na Dzień Matki coś takiego zorganizowałam i była bardzo zadowolona. Bo ona wiecznie zabiegana i sama nie wpadnie na taki pomysł. jeszcze inny pomysł: wróć wcześniej do domu i pobawcie się w podchody. Zostaw jej wskazówki w domu. Najpierw pod drzwiami kartkę z napisem: idź Kochanie do łazienki, w łazience kartka: no to dalej się bawimy: teraz idź do dużego pokoju. W dużym pokoju kartka z napisem: zajrzyj do szufladki. A tam zostaw jakiegoś małego misia z napisem \"wiesz, że jesteś dla mnie najważniejsza?\" plus kartka: idź do przedpokoju, zajrzyj do szafy. W szafie róża będzie na nią czekała, a przy niej kartka: wyjdź pod blok, tam czeka taksówka (taksówkarz wcześniej opłacony i poinformowany gdzie ma ją zawieźć). Ona wsiada, kierowca nic jej nie mówi gdzie ją wiezie. A Ty czekasz na nią w restauracji :) no i przyjeżdża - cała happy, bo my kobiety lubimy takie romantyczne pomysły :D dłuuugo można by się rozpisywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczy się pomysłowość ;) z takiego założenia ja wychodzę bynajmniej. Łatwo jest coś kupić, o wiele trudniej coś zorganizować i wpaść na jakiś oryginalny pomysł. albo poprzywieszaj na suficie serduszka na nitkach :D też na pewno jej się to spodoba. Albo zrób filmik we flashu z Waszymi zdjęciami, serduszka narysuj, jak się Wasze buzie do siebie zbliżają - widziałam kiedyś jak chłopak na 2 rocznicę ślubu swojej żonie coś takiego zrobił - pięknie to wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w księgarni można znaleść piękne , ręcznie robiony książeczki z wierszami, o ile jest romantyczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł ze SPA jest dobry.. chyba wezme jej kupie jakiś pakiecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×