Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Malujecie paznokcie?

Polecane posty

Gość Cywilla
Ale zamówiłaś sobie już starter Semilac? Ciekawi mnie jaką wybrałas lampę. Oni mają spory wybór. Ja mam szybko utwardzającą. Szybkość i wygoda. Na pewno robienie hybryd w domu takie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśkam
No pewnie odkąd pamiętam chyba, bez hybryd nie ruszam się z domu. Jak pomaluję to mam spokój na dwa tygodnie ale czasem wcześniej ściągam jak kupię nowy odcień z semilaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartus0087
Kiedyś zawsze miałam żelowe paznokcie ale to strasznie zniszczyło moje paznokcie. Teraz wystarczy mi odżywka do paznokci z Golden Rose i wszystko wygląda bardzo naturalnie i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danutka11
Jeśli chodzi o ręce zawsze chodzę do kosmetyczki. Natomiast jeśli chodzi o stopy mam jakąś barierę dlatego zawsze robię je sama. Moim ulubionym produktem jest lakier do paznokci z Golden Rose. Ma bardzo precyzyjny pędzelek i piękne kolorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykaaa
O Silcare złego słowa powiedzieć nie mogę. Potwierdzone opinie na FB, na Allegro, do tego polski producent. Robię zawodowo manicure i pedicure. Akryle na bazie ich rozwiązań wychodzą super. Balsamów dobrych używam też za kilka złotych z dużym nasyceniem witaminami. Nowa drogeria od nich w Warszawie na plus, bo przynajmniej ułatwi dobranie niezbędnych produktów w jednym miejscu. Na pewno z 10 lat znam markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko890
Ja nie wyobrażam sobie nie mieć pomalowane paznokcie. Dbam o siebie w każdym calu i nawet tej kwesty nie pomijam. Jednak faktem jest to, że nie zawsze wie się które lakiery są dobre itp. Trafiłam na szczęście na ciekawy artykuł lakiery do paznokci http://www.lacquer-maniacs.com/2015/06/lakiery-do-paznokci-yves-rocher.html . Zauważyłam, że jest tam mnóstwo przydatnych wiadomość, więc myślę że warto bliżej zapoznać się z tym blogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maluję raz na tydzien, bo tyle wytrzymują rzadko zdarzy się jakiś 1 dzień kiedy mam niepomalowane maluję zwykłymi lakierami i piaskowymi (długo się utrzymują)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedź w takim razie tą stronę modenanails.pl/ Zdecydowanie najlepsze szkolenia i do tego mega duży wybór lakierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja maluję paznokcie lakierami hybrydowymi. Kupuję je od www.makear-trojmiasto.pl Oferują świetne lakiery hybrydowe oraz wiele innych ciekawych produktów. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomika33
Oczywiście, że tak! Jeżeli będziecie szukali dobrej jakości produktów oraz akcesoriów które pozwolą Wam odpowiednio zadbać o paznokcie to polecam zwrócić uwagę na ofertę sklepu https://www.finefactory.pl/ gdzie znajdziecie wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które również stosują profesjonaliści w salonach urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja paznokcie mam pomalowane zawsze!!!Nie wyobrażam sobie jak można nie malować paznokci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Ja paznokcie maluje co 2-3 dni...mam na tym punkcie bzika 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, lubię mieć pomalowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No maluję, często kolor taki jak buty i torebka, czasem pod kolor spódniczki, rzadko inny, no ale nie raz dla kontrastu. Jak nie wiem na jaki kolor pomalować, to na trzy różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 23:59, Gość napisał:

Mam krótkie paznokcie, nie znoszę pazurów, bo zawsze podrapię się, zachaczę o ubranie:). Dzisiaj włożyłam bawełnianą bluzkę, czarną spódniczkę, dżinsowy żakiet, brązowe klapki.

Ja też mam krótkie , ale maluję...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie w okolicach Wrocławia i chcecie poprawić wygląd swoich paznokci to polecam wam wybrać się do www.maniq.pl Jest to profesjonalny salon urody specjalizujący się w stylizacji paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Dziewczyny a słyszałyście o manicure tytanowym ? Ja zastanawiam się nad zakupem zestawu startowego Lart Supreme. Myślicie, że warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×