Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hgfghfghgfhgfhhg

Dlaczego życie dziecka jest więcej warte od życia człowieka dorosłego?

Polecane posty

spadam uskutecznić jakieś życie pozaforumowe Prawik, za przegięcie z propozycją zwierzęcej kopulacji przepraszam, nie gniewaj się :) ciao Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
DO Prawiczek .Widzisz mlody czlowieku jak to jest ,psy to naprawde fajne stworzenia,i ja je zawsze mam,ale gdyby zaistniala taka potrzeba ratowac ciebie? czy psa! napewno ratowala bym ciebie ,nastepnie psa.Takie juz mam staroswieckie poglady.Zgodze sie tylko w jednym,zwierzeta sie bardziej udaly Panu Bogu ,niz my ludzie.Pozdrawiam i zycze Dobrej Nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Zofiara
A nie szkoda by ci bylo tego psa ktory cie kocha i ci ufa? Jestes bez serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurffffffffa co za mozgi
nie wiedziałam, ze jestem mniej warta od jakiegos kundla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie to zastanawia.Czemu w przypadku wypadku podaje się liczbę ofiar W TYM np.6 DZIECI. Po co tak przeżywać , że to dzieci? :O Gdy zginie cierpieć będzie mniej osób.Z takich najbliższych to jedynie rodzice. W przypadku dorosłej kobiety rodzice, dzieci,małżonek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Zofiara
Tego czy mniej warta to nie wiem, bo cie nie znam, ale też nie mysl ze wiecej. Zalezy od kundla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rororororo
jesli kundel jest fajniejszy od bachora to wiadomo za kim opcjonowac,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rororororo
A przewaznie jest fajniejszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruriop
ZOLZA przypominasz mi moją siostre z historii wypowiedzi. Ale napewno nia nie jestes bo ona na wizazu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suiren
"Czemu w przypadku wypadku podaje się liczbę ofiar W TYM np.6 DZIECI. Po co tak przeżywać , że to dzieci? " Czytałam kiedyś, że dla człowieka (przeciętnie oczywiście) najbardziej stresującym w życiu wydarzeniem (najtragiczniejszym?) jest śmierć własnego dziecka. Na drugim miejscu partnera. Myślę, że w wiadomościach wyszczególnia się, że ginęły dzieci, bo wiadomo, że ma być sensacja, ma być dramatyczny news... i jeśli ktoś ma już własne dzieci, takim tego newsa odbierze. Mnie to też nie rusza. O wiele bardziej szkoda mi młodego dorosłego, który miał pełno planów, także "całe życie przed sobą", był już konkretną ukształtowaną osobą niż niemowlaka, które nawet nie był świadome, że istnieje. Oczywiście, że życie dziecka nie jest więcej warte niż dorosłego. Kiedyś było warte bardzo mało-- ze względu na i tak wysoki stopień śmiertelności małych dzieci, złą sytuację ekonomiczną (pracujący dorośli byli o wiele ważniejsi dla społeczeństwa), itd. więc część z tego szaleństwa kiedy zginie dziecko jest po prostu związana z kulturą, tym co nam się wmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×