Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zacker

nigdy nie miałem dziewczyny a mam już 26 lat

Polecane posty

Gość zacker

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja też ale miewałam facetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olmert Ehud
A ja mam 30 i tez niemialem nigdy tak naprawde dziewczyny, niestety w zyciu mialem ciagle problemy i albo brak zdrowia, albo brak czasu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacker
i jestem sfrustrowany bo ludzie w moim wieku mają już pewne doswiadczenia seksualne mniejsze lub większe,niektórzy moi koledzy już się ozenili a ja jestem sam>Świadczy to o mnie negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koo.la
ja mam 25 lat i nigdy nie mialam chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxcxc
przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
autor nie twierdzi, że jest brzydki i beznadziejny :p Cartoon nie mierz wszystkich swoją miarą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się. Ja mam 25 lat i byłabym nawet zadowolona z takiego chłopaka. Nie porównywałby mnie z poprzednimi i nie tęsknił do tamtych a co najważniejsze miałabym pewność że nie miało go już pół miasta. Wydaje Ci się że to minus, ale dla niektóych dziewczyn to zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacker
Mam już dość mojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacker
i zamierzam się zastrzelić z mojej broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacker
mam pracę ale dość ciężko za 2 tys miesięcznie bez możliwości awansu,pół kasy wydaje na mieszkanie w wawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wyjedz, po co chcesz tu wegtować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marge01
Bycie singlem / singielką w tym wieku, faktycznie może dołować. Pragnie się tej bliskości, czułości.. Jedynie co mogę zaproponować, to.. : - Wyjdź do ludzi - Zagadaj do dziewczyny, która Cię zainteresuje - Bądź sobą - Skorzystaj z internetu ( ja poznałam swojego narzeczonego na portalu randkowym - sympatia.pl ) Wiadomo, że teraz czasy są ciężkie.. Ludzie zarabiają mało, ledwo stać ich na czynsz, a co dopiero na utrzymanie dwóch osób czy więcej.. Ale myślę, że gdybyście pracowali we dwoje jakoś by było:) Wielu mężczyzn chciałoby aby ich kobieta nie pracowała, jako, że oni jaki prawdziwi faceci powinni utrzymać rodzinę. Niestety.. w Polsce nie zawsze jest to możliwe. Także... Próbuj! szukaj, zagaduj. Co Ci szkodzi? Lepsze to niż robienie niczego :) Pozdrawiam i życzę powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście nie poważni temat z 2009 roku a ty mu tłumaczysz co trzeba zrobić pewnie tego autora już niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wyjdź do ludzi" x Błąd. Chyba, że chcesz mieć nowych znajomych z którymi będzie łączyć cię konto na twarzoksiążce. x "Zagadaj do dziewczyny, która Cię zainteresuje" x Tylko jak on ma to zrobić skoro patologicznie nieśmiały? :D x " Bądź sobą" x Kłamstwo. Jedno z najbardziej szkodliwych. Gość jest sobą i nic z tego nie wychodzi a ty doradzasz mu aby dalej to robił? x "Skorzystaj z internetu ( ja poznałam swojego narzeczonego na portalu randkowym - sympatia.pl )" x Tam na jedną dziewczynę jest z 10 chłopa. Poznałabyś kogoś nawet bez zdjęcia w profilu. Facet tak łatwo mieć nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"temat z 2009 roku a ty mu tłumaczysz co trzeba zrobić" x Ale problem pozostał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 20 lat i nawet nie rozmawiałem nigdy z żadną dziewczyną spoko jakoś żyję i będę żył dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w wieku 26 lat też nie miałam faceta życie zaczyna się po 30-tce ;) koleżeńskiego całusa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz widzę jaki to stary topik ;) odgrzewany kotlet ( do obiadu :P ) to ja od koleżeńskiego 😘 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona111111
29 lat i zero kontaktów z facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 a ja dalej nie mam dziewczyny !!! :D Gotowy do wzięcia, wysoki, wysportowany, dobrze zarabiający !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam niektorzy cale zycie sa sami i jakos przedą i nie narzekaja. tylko w wieczorem i nad ranem troche pusto i chłodnawo w łózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie cię poznam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 i wolny mam odczucie że z wiekiem coraz gorzej pozdrawiam tych którym się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już 24 i też nigdy nie miałem dziewczyny...... A mógłbym mieć gdyby nie moja psychika i niska samoocena, jak na siebie patrze to jest wszystko ok, tylko w głowie jakieś kompleksy i problemy, brzydsi i gorsi maja dziewczyny a ja nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still alive
24 letni "gościu" :P odezwij się chętnię Cię poznam. mam na imię Ewa i jestem w podobnej sytuacji alive.still@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczytany wydziabany
Czasem lepiej być samotnym niżeli wybierać na przykład jak ja, pazurki pazurkami szkoda że często pod ubraniem skrywa się jeszcze zakłamanie i chamstwo. 4 lata sam i nie narzekam ciągle od tego odpoczywam. A znajome się dziwią, warunki są ale chęci brak. Czasem lepiej nie szukać ale jednocześnie się nie izolować, samo przyjdzie a co do rady żebyś nie był sobą mimo że nie wychodzi, to zastanów się co wyjdzie jeśli zbudujesz to na podwalinach kłamstwa, dodatkowo obierzesz bardzo przykrą drogę i wpoisz sobie ideologię zaprzeczającą stałemu związkowi. Niewiedza, niewiedzą ale w niektórych przypadkach na brak świadomości pozwolić sobie niemożna a szkoda, bo byłoby niektórym choć przez chwilę dłużej dobrze. Choć ja wolę twardą i brutalną prawdę niżeli najlepsze kłamstwo bo potem prócz faktu dzięki któremu się wszystko zawaliło dochodzi jeszcze motyw kłamstwa. Powodzenia greenrhasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 24 lata, jestem całkiem przystojny, mam dobry kontakt z kobietami ale wolę być sam. Uprawiałem seks tylko z prostytutką. Wolę seks co weekend z prostytutką. Wychodzi mi taniej niż randki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×