Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zacker

nigdy nie miałem dziewczyny a mam już 26 lat

Polecane posty

Gość gość
Kobiety nie chcą takich starych penisów. Mają już zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością spotkasz osobę przeznaczoną dla Ciebie. Staraj się rozmawiać z innymi, daj sobie szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam 26lat i prawiczek kto mnie pocieszy w stylu "nie martw się na pewno znajdziesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel 25
Przesrane mieć po wyżej 25 lat i nie mieć dziewczyny , tragedia i jeszcze ani pasji , czy celu w życiu nie posiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik25
po co odkopujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KinderRiegel
Czytam niektóre odpowiedzi i aż się za głowę złapałam. Ludzie są dziwni.. ale mimo wszystko w nich wierzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonis23
Żeby zainteresować dziewczyne swoją osobą musisz najpierw pokochać siebie, stawiać siebie na 1-szym miejscu wobec całego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 21 lat i też nigdy nikogo nie miałem, a czas już bardzo szybko leci. Moim problemem jest to, że kiedyś przestałem wychodzić do ludzi i to się ciagnie za mną do dziś, a wyjść obecnie nie bardzo mam do kogo. Co za tym idzie? Nie poznam żadnej dziewczyny nie będąc między ludźmi, a samemu to jak graniczenie z cudem. Ludzie niemal zawsze zapoznaja się przez innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To odswiez stare znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 28 i też nigdy nikogo nie miałam amelia87@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Kawaler Wacek
Szczerze mówiąc to jest porażka, mieć tyle lat i nie mieć dziewczyny, kalectwo emocjonalne, ja uważam że człowiek może być nieszczęśliwy emocjonalnie, czyli nie mieć dziewczyny, koleżanek, kolegów itp , psychicznie , upośledzony itp i losowo , czyli np po wypadku , nie ma nóg, kaleka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 26 lat a spałam z ok 40 facetami, wiec nie wiem, co gorsze :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dopiero 20 lat, ale czuje się o wiele starsza.. też nie mam faceta. zazdroszcze kolezankom, niektóre już nawet planują ślub. a ja? skończę studia, zrobię karierę, a na starośc będę karmić koty. serio? a gdzie moje marzenia o szczęsliwej rodzince.. to co chce się najbardziej, tego i tak nie można mieć. -Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwał się ogar. hahahj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja boje sie napisac do diewczyny nawet przez internet czy fb itp. Co o tym myślicie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podrywajcie nigdy dziewczyn to zło i najwiekszy blad zycia jaki mogłem zrobić nie polecam! najlepej zostac sam do 80 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik26
niestety muszę się zgodzić z tym: gość 2015.08.30 Ja p*****le co za banda nieudacznikow zyciowych! Wezcie sie za siebie rozklapciale maminsynki zamiast narzekac na forum. Jecza tu zazwyczaj ci ktorzy trzymaja sie maminych spodnic siedzac na bezrobociu lub z wygody pracujac gdzies za najnizsza krajowa zamiast isc do porzadnej roboty i wyjsc do ludzi. Takie zyciowe nieogary w swetrach sprzed 20lat zyjace swoimi kompleksami w zyciu nie zaloza szczesliwego zwiazku a tylko szukaja sluzacych ktorzy ich wylecza z tych kompleksow. Rzygac mi sie chce jak czytam co chwila te wasze tematy i smieszy mnie wasze lenistwo bo inaczej tego nie nazwe. Do roboty! Otrzasnijcie sie w koncu poki nie jest za pozno i jeszcze znajdzie sie jakis desperat ktory was zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks to droga do dna, ja wolę białą miłość która nie umiera nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam trochę więcej lat niż 25 czy 27 i wcale to nie jest tak,że facet lub kobieta,którzy nie mieli jeszcze seksu są pożądani i wszystko jest ok. .To świadczy o pewnych cechach charakteru , o osobowości i świadczy nie najlepiej więc nie bagatelizujcie problemu tylko rzeczywiście coś z tym róbcie ,no może nie chodzi tu o samo uprawianie seksu dla seksu ,ale warto nawiązać towarzyskie kontakty bez myślenia o seksie a seks sam przyjdzie. Rady od tych co uważają,że lepiej z prostytutką lub,że bez seksu też da się żyć , nie są dobrymi radami i pochodzą od osób z pewnymi jednak zaburzeniami . Korzystajcie z różnych portali (tylko z głową) zapoznawczych lub nawet tu możecie nawiązywać znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejdź i zagadaj! A co ja do szkoły chodze? Czasy szkolne juz mam dawno za sobą. Z reszta żałuje że wtedy nic nie działałem, to byłby najprostszy sposób. W pracy już to nie przejdzie. Dziewczyny wbrew pozorom sa całkiem mądre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem sama i co mam zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady! Tylu świętych żyło w czystości i szczęśliwi byli! Po co zaludniać i tak już przeludnioną planetę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nigdy nemialem dziewczyny jestem gayem i do tego dwukrotnie starszym od ciebie wyluzuj i wpadnij do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 24 lata i też nie miałem dziewczyny ale dlatego, że nie chciałem. Nie mam potrzeby latania za kobietami by mieć seks. Wolę żyć sam a jeśli będę czuł potrzebę seksu to skorzystam z prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×