Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wielka mscicielka

mam juz dosc

Polecane posty

Gość wielka mscicielka

mam juz dosc swojego zycia. tak siedze sobie w domu imysle o tym wszystkim co sie w moim zyciu dziej i mam dosc. moje zycie to gowno, to tylko pozory ze wszystko jest swietnie. potrzebuje zmiany, czegos co sprawi ze moje nudne jak flaki z olejem zycie bedzie do zniesienia. czy komus sieudalo zmienic zycie na lepsze?? w jaki sposob??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodz ze mna zamieszkamy w szalasie, bedziemy lowic ryby i smazyc je na ognisku:P mam ochote na taka ucieczke.......daleko......... jak widzisz nie tylko ty potrzebujesz radykalnej zmiany w zyciu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny kwiat miłości
to wiosna i maj wam w głowach miesza ;) człowiek widzi jak wszystko kwitnie i ma ochotę uciec od miasta byle dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mscicielka
ewentualnie moze byc ale ja nie lubie ryb ;p w sumie nie wiem czy o tak zmiane mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny kwiat miłości
a widzisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosci ci sie zachcialo, tylko jeszcze o tym nie wiesz:P szkoda,ze milosc zawsze predzej czy pozniej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka 555
po prostu masz depresje, zobaczysz ona minie i znowu poczujesz, ze chcesz zyc...........................................tez nieraz mam taka depresje, ze nawet z lozka mi sie nie chce wstac, ale to mija...moze to przesilenie wiosenne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny kwiat miłości
wiesz jak się ma kogoś do łóżka to też się nie chce wstawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce plakac!! chce biegac po plazy, najlepiej nago, jesc figi albo jakies inne kokosy i miec wszytsko gdzies:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mscicielka
depresji nie mam ale czasme mnie takie cos nachodzi i wiem po co o wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mscicielka
mialo byc "i wtedy nie wiem po co to wszystko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magazynier -części samochodowe
ja też mam dołek i to od długiego czassu ale zmienię to za jakieś 3 miesiące :) Odmienię życie , zacznę na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mscicielka
nie no czasem tylko tak mam ale ogolnie uwazam ze cos musze zmienic w swoim zyciu. bo niby nie jest zle ale jakos tak szaro i zwyczajnie. moze jakis wyjazd gdzies daleko i w jakies obce miejsce bylby dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mscicielka
magazynier a co bedzi e za trzy miesiace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie gejow
wielka mscicielka- ty siedzisz i myslisz, a ja siedze i nie mysle i w tym caly problem :PPPP samobojcza bramka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie gejow
ide sobie odgrzac mrozona rybe ze szpinakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mscicielka
nie umiem niemyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mscicielka
smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie gejow
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mscicielka
wczoraj jakoś usnęłam ale śniły mi się jakieś glupoty, jakieś dawne sprawy, które są nieważne, o których powinnam zapomnieć ae jakoś nieportafie... a dziś cały dzień czuje, ze nienawidze swojego życia. ja chyba mam depresje. nie mam z kim porozmawiac bo wszyscy jacys zagonieni i nie maja czasu na takie rozmowy. lepiej wsrod znajomych udawac ze sie jest szczesliwym asmutek zostawic tylko sobie. poniewaz to bardzo trudne to pisze tuta do was ale pewnie mnie olejecie ale to nic bo na nic nie licze tutaj tak tylko pisze zeby napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mscicielka
codzienność mnie przytłacza, codziennie próbuje schować głęboko swoje uczucia żeby nie wybuchnąć płaczem. chcę cieszyć się szczęściem innych bo to jest łatwiejsze niż gdy mam wspierać kogoś w smutku i cerpieniu. chcę i to robie ale czasem mam dość bo ze mną nikt się nie cieszy a samotna radość jest jakaś taka blada, nijaka. mam depresje bo zaczęłam słuchać tych durnych kawałków, których słuchałam kiedyś i przynoszą one wspomnienia tamtego stanu mojego ducha, wtdy jakoś podniosłam się, uwierzyłam ze bedzie lepiej i co ijest inaczej ale nie lepiej. im dluzej zyje tym cizej mi jest, ja nie pasuje do tego swiata, ja jestem chyba nie z tej epoki. denrwuje mnie ten wszechogarniajacy seks, denerwuje mnie ta pseudoslwa tych beznadziejnych ludzi, wkur*** mnie to ze pieniadze maja taka sile. i rpobuje byc taka jak inni i tez chce miec pienidze wiec tak jak inni gonie za nimi coc tego nie chce ale wtedy bede gorsza od innych. tez chce byc piekna, idealna, zawsze dobrze ubrana ale ja taka nie jestem! ja nie chce tak zyc to nie moj swiat. ja tylko chce spotkac kto bedzie myslal jak ja i pokaze mi ze mozna zyc inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×