Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pauuulina88

czym się różnią perfumy od testera??

Polecane posty

witam, chciałabym kupić sobie na allegro perfumy. Nigdy wczesniej nie kupowałam ich w ten sposób i trochę się boję, czy na pewno bedą oryginalne. Zauważyłam, ze wiele osób oferuje TESTERY. Czym one się różnią od perfum? Są mniej intensywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksja11
testery sa mocniejsze, ale allegro i perfumy? nie radze, przesla podrobe i tyle, poszukaj sklepu nternetowego, ja jakis czas temu znalazlam jakis gdzie kupilam tester miss dior i byl oryginalny, kosztowalo to ponad 200 zl czyli cena tez normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holidayyyyyyy
testery sa mocniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tak zresztą
bedąc w perfumerii lubię się spryskac własnie testerem moich ulubionych perfum bo zapach wydaje mi sie intensywniejszy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka_
Testery nie są mocniejsze, to bujda. Często jednak znajduje się w nich wersja edp (a perfumy bywają w wersjach wody toaletowej, perfumowanej, kolońskiej, perfum, dezodorantu etc). Bywa, że terstery mają inny atomizer, który rozpyla zapach gęściej - mocniej i dlatego dłużej pachnie. Z założenia nie są przeznaczone do sprzedaży, więc mogą nie mieć korka, pudełka (albo tylko kartonowe), zdarza się, że i butelka jest mniej ozdobna, prostsza niż w pełnowymiarowej wersji. Zakup perfum na allegro to świetne rozwiązanie, pod warunkiem, że zna się trochę na rzeczy i nie oczekuje cudów cenowych. Jest dużo taniej niż w perfumeriach i oferta jest szersza. Mogę pomóc w weryfkikacji aukcji, jaką będziesz zainteresowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny to nie prawda
że testery są mocniejsze:) To jedna wielka ściema sprzedawców testerów:) Ja pracuje w perfumerii i zaręczam, że to nie prawda. A prawda jest też taka, że często jak nie mamy jakiegoś testera na stanie a klienci chcą powąchać to rozpakowujemy normalne opakowanie perfum (tych, które są do sprzedaży) więc tak naprawdę często na pólkach jako testery stoją po prostu pełnowartościowe perfumy:) więc nie wkręcajcie się tak i nie dajcie nabrać oszustom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny to nie prawda
tak jak napisała alka_ w testerach po prostu są wody perfumowane a nie toaletowa. A wody perfumowane są po prostu trwalsze od toaletowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka_
Tak, i czasem można się naciąć, bo bywa, że wersja edt różni się od edp nie tylko trwałością, ale i nutami, więc to dwa zupełnie różne zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to w takim razie ma ktos moze jakis sprawdzony sklep internetowy z perfumami?? mi wlasnie tez zalezy na miss dior :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strawberry.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupując perfumy
wybieram te w sprayu,duza podluzna buteleczka - są tak samo intensywne jak tester :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perfumy-perfumeria.pl polecam ten sklep sprawdzony, ceny dużo niższe i wielki wybór. Dostawa ekspresowa i niski jej koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie macie zdanie na temat sklepów "indizio"? oferują na allegro tanie perfumy, ale są też dwa stacjonarne sklepy w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arys
Testerów używa się w klasycznych perfumeriach, by klienci mogli wypróbować, zapach perfum na swojej skórze. Ponieważ tester nie jest przeznaczony do sprzedaży w perfumeriach, jego opakowanie nie jest bogato zdobione i foliowane, jak to, w które zapakowany jest klasyczny flakon wody toaletowej, czy perfumowanej. Tester zatem różni się od klasycznego produktu tylko tym, że zapakowany jest w białe bądź tekturowe pudełko, często bez nadruków. Na flakonie często znajduje się naklejka, lub napis „tester”, flakon często nie jest wyposażony w korek na atomizerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płyn jest identyczny, nie wierzcie mitom. Różnią się tylko opakowaniem i - często - brakiem korka. Choć z drugiej strony np. wszystkie testery J'Adore na Allegro, które korka nie mają, to podróby, bo akurat Dior daje korki do testerów. http://fragranto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialnie działa woda Herbal Graden, a przynajmniej jest to mój numer jeden od dawna. I kto by pomyślał, że u mnie może się sprawdzić klasyczna woda, w dodatku o zapachu mandarynek i limonek? Ale co ja mam poradzić, skoro jest wyjątkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testery sa identyczne jak butelki. Testery sa rozdawane ZA DARMO w perfumeriach (jak cos kupujesz, to do zakupow dostajesz od jednego do kilku testerow, zalezy ile wydasz na zakupy). W Polsce testery sa KRADZIONE i sprzedawane. Kupujac testery wspierasz zlodzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EAU DE TOILETTE Hb - świetnie działa i robi różnicę. To zapach w moich klimatach, ale oczywiście logiczne, że wcale nie każdemu musi odpowiadać. Oczywiście zapachy powinno się dobierać tak, aby były wybitne, a nie przypadkowe. I tutaj pokazują, że wcale to nie muszą być od razu perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam perfum i tester Paco Rabanne Ultraviolet . Na każdym z flakonów było napisane edp . Wcześniej miałam perfum ,natomiast po rozpyleniu testera oniemiałam .Tam jest po prostu więcej perfum w tych że perfumach . To jest prawda .Od razu można było to wyczuć.To jest obrzydliwa manipulacja producentów. Nie wiem jak jest z innymi perfumami ale ultraviolet rózni się diametralnie .Jest o kolejne 100procent trwalszy i ma mocniejszy zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×