Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truskawkowo

Najlepszy wg Was płyn micelarny

Polecane posty

Gość truskawkowo

j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowo
do skóry mieszanej ze skłonnoscią do wyprysków który z płynów dostępnych na rynku Waszym zdaniem wart jest uwagi, nie za drogi - max. 20 zł i oczywiście spełniający swoją rolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowo
no kobietki doradźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowo
większość to po 35 roku zycia....bez przesadyzmu, nei bede sobei niszczyc cery własnie ziajke szukalam i jakos natrafic na nia nie moglam jednak nikt nei pisze o cerze mieszanej, zatem ponawiam moj temat......zeby mi cery nie wysuszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem bardzo ciekawa
nie moge sie zdecydowac...a waham sie pomiedzy : - AA a to jakas nowosc takze brak jakichkolwiek opinii - ziają - oceanic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"większość to po 35 roku zycia...\" Z tego co widzę, to tylko z Bielendy jest od 35 roku życia. . \"jednak nikt nei pisze o cerze mieszanej\" Przy AA jest napisane, że jest dobry do cery tłustej, więc do mieszanej pewnie też. Zresztą płyny micelarne z reguły przeznaczone są do każdego typu cery, ale do tłustej i mieszanej lepsze są żele i pianki do mycia twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdgd
firmy Ivostin ja używałam jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dermedic - ja akurat używałam i Tolerans i Hydrain3 - oba polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia88
Ja od siebie polecam Rose Care Różany płyn micelarny od Bielendy, używam go od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Skóra jest po nim miękka i gładka, nie ma tez problemu z usuwaniem makijażu. Nie wysusza jej też co mi się zdarzało w płynach innych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy! WYPERIDALAJ kuvrvvo ze spamem góowniendy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przetestowałam wiele płynów, ponieważ moje oczy są bardzo wrażliwe i po większości szczypały. Jednak jakiś czas temu była promocja w aptece Melissa na Biodermę i się skusiłam na ich płyn. :) Jest rewelacyjny i nie podrażnia moich oczu. Teraz zamawiam go tylko w tej aptece, bo nie chcę przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×