Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarzenaKr84

Zaparłam się i napiszę tą pracę magisterską pozostał tydzień

Polecane posty

Gość MarzenaKr84

Witam serdecznie wszystkich!!! Piszę tu ponieważ potrzebuje mocnego wsparcia na ten tydzień. Pisze prace magisterską pozostał mi tydzień mam na chwile obecną 47 stron i cztery rozdziały do napisania czyli brakuje mi drugie tyle!!! Mam nadzieje ze znajdzie sie ktoś taki jak ja kogo goni termin i powspiera mnie w te zimne i senne noce... Biorę się za pisanie... kawka i mocyyy przybywajjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawelski
nie zapomnij się wysrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaKr84
mam materiały chociaż z doświadczenia( przy pisaniu tych 47 ston) wiem ,że czasem czegoś braknie i trzeba poszukać , posiedziec w czytelni ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko na pewno dasz radę - ja w tydzień napisałam prawie całą pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaKr84
dzięki megan a z jakiej dziedziny pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkokkiii
hehe widze, ze Marzena z krakowa-ja rok temu bronilam sie ..ehhh jaki stresik:P Moja praca napisana w 4 miesiace, jestem z dzialu bardziej humanistycznego, takze musiala, mtez robic badania ,wykresy piwerdoly itd. Ja wam wspolczuje, bo moj ostatni tydzien byl tragiczny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarkarnie
a moja praca ktora bede pisac od czerwca bedzie miec gora 35 stron :P wiecej i tak sie nie chce nikomu czytac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaKr84
tak z Krakowa ja również humanistyczny ... Historia ale bez wykresów itp czysta opisówka, wręcz streszczanie , cytowania...choć i tak wydaje mi się, że nie najgorzej na chwile obecną mam ponad 100 pozycji w bibliografii tyle że ja mam temat rzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkokkiii
Marzena-to ladnie:) taka bibliografia i na tak mala ilosc stron to bardzo fajnie. Ja swoja prace napisalam wbrew temu, co wszyscy sadzili (wrocilam pod koniec lutego z wymianyi nikt nie dawal mi szans na skonczenie pracy w terminie). Ehhh brakuje mi Krakowa, jestem za granica, teksnie do imprez, tutaj nie ma gdzie sie bawic... taki dziwny ten kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkokkiii
trzymam kciuki Marzena! Wiesz, za duzo tej kawy nie pij i staraj sie tez pospac, bo ja mialam halucynacje od braku snu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaKr84
Tak Kraków ma coś w sobie ... magia tego miejsca sprawie że nie chce sie go opószczać! KOCHAM to miasto jak żadne inne...urodziłam sie w Krakuu ,ale... niestety wychowałam gdzie indziej ... ale wróciłam Tu studiowałam, tu pracuje... tu spotkałam najcudowniejszego człowieka , i teraz to w Krakowie wychowuje moje Słońce:) Oj rozczuliłam się... Dzięki za trzymanie kciuków i wsparcie Ja też tak pomimo wszystkim ... obiecałam sobie że dam rade i obronie się! Pomimo i na przekór wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaKr84
oj masz rację moze to od zbyt dużej ilości kofeiny SORKI OPUSZCZAĆ!!!!a Nie opószczać PRZEPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
ha! mam prawie to samo... napisana gdzies polowa pracy, do oddania zostal jakis tydzien, max 10 dni... a ja co - zamiast pisac ucze sie na egzam na drugi kierunek..i siedze na kafe:P ale musze dac rade!!! wy tez kobietki dacie rade, na pewno!!! sobie i wam duzo sily zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaKr84
dzejn powodzenie Cieszę się ze wreszcie pojawił się ktoś z podobnym że tak powiem problemem. No więc jak piszemy dzis do rana?całą noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
o nie, ja dzis sobie odpuszczam pisanie:/ na egzam wypadaloby zaczac sie uczyc, mam tylko dzis wieczor i jutro, a materialu sporo.. wy piszcie, ja sie ucze - jednym slowem atmosfera naukowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi zostal 1 rozdzial
czyli jakies 15 -20 stron plus wstep, zakonczenie i streszczenie. do poniedzialku musze sie uwinac. musze dac rade, bo chce sie bronic max w lipcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaKr84
ja planuje dziś przez noc choć z 5-8 stron skrobnąc a obronić muszę się do 15 czerwca planuje zanieść pracę promotorowi w niedzielę a we wtrek zgłosić termin obrony , porobic poprawki i oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuzzzz
dlaczego tylko tydzien??ja mam napisana w calosci ale sie nie spiesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaKr84
ale Ci zazrdoszczę tylko 15-20 stron do napisania.... hmmmm mam nadzieję ,że w czwatrek tez tak powiem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi zostal 1 rozdzial
no wlasnie, niby malo...ale jednak to jest najgorszy rozdzial:/ nie wiem co w nim pisac, zeby nie powtarzac tego co bylo wczesniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
mi zostalo 1,5 rozdzialu + wstep i zakonczenie.. a w miedzyczasie egzamy i zaliczenia na drugich studiach :( wlasnie pisze podanie o przedluzenie sesji, obrona musi byc w czerwcu, ale czesc egzamow na drugim kierunku moze uda sie poprzekladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę dopisać jeszcze 2 strony - to dziś :) Jutro zrobie bibliografię, jeszcze kilak wykresów, jakieś drobne poprawki i drukuję. w środę już musze oddać całośc, potem mam nadzieje jakies drobne poprawki i oprawa. jak dobrze pójdzie do obrona w drugiej połowie czerwca. Muszę się jeszcze uczyć bo w sobotę mam 2 zaliczenia i jedną pracę zaliczeniową dokończyć. POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaKr84
Oj dziewczyny ciężko mi to dziś idzie najgorzej zacząć rozdział!bleee trzymam kcuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaKr84
Miłość staropolska na podstawie listów i pamietników XVI i XVII wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była niedoszła
jesteś w stanie napisać 20 stron dziennie pracując 12 godzin więc za 3 dni powinnać mieć szkielet resztę czadu poświęc na to, co najważniejsze, tzw kosmetykę - bibliografia, przypisy, tytuły układ itp to jest coś co czyni pracę pracą - moim zdaiem najwazniejsza robota Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytta
Też mam tylko tydz na napisanie pracy, mam tylko pierwszy rozdział, od jutra narzucam sobie reżim - +/- 15 stron dziennie i do dzieła !!!! boję się, że nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była niedoszła
czyżby tez historyczka :)??? czy może polonistyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×