Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gorenjaa

znalazłam u brata spis prostytutek z usług których korzystał

Polecane posty

Gość Gorenjaa

Będąc u brata znalazłam na jego kompie plik excela. Okazało się że są to tabele z imieniem prostytutki, jej telefonem, datą spotkania, ceną jaką zapłacił, i informacje dodatkowe oraz ocena. Wygląda to np tak: młodziutka maja \ telefon \ data\ 150 zł \ FBG \ ocena 4/10 krystyna \telefon \ data\ 200 zł \ DT, PISS, RIMMING \ ocena 9/10 emilka 18 \ telefon \ data\ 150zł \ kłoda \ ocena 1/10 monika \telefon \ data \ 150zł \ fbg deep, anal, brzydka \ ocena 8/10 oczywiście przesłałam sobie ten plik na maila i go przeanalizowałam. Z tego pliku wynika, że mój brat w ciągu ostatnich 3 lat spotkał się z 57 prostytutkami. Od 7 lat ma żonę :( opisuje krótko różne świństwa które z nimi robił. Cześć z nich rozszyfrowałam - anal, rimming, piss. A czy ktoś wie co mogą oznaczać takie zwroty lub skróty: DT, FBG deep, sauron fingers, cumdrink, teebaging, facefuk No i najważniejsze pytanie- czy mam pokazać ten plik jego żonie czy lepiej się nie wtrącać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonie absolutnie nic nie mów, ale pogadaj z bratem! Powiedz mu, że wiesz o jego spotkaniach (tylko nie podawaj źródła informacji) i że jak jeszcze raz to zrobi, to wtedy powiesz żonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka345
Wiesz co moj szwagier ma zonę od niecalego roku ale wyobraz sobie ze też chodzil do domów publicznych zdradzał Ją z prostytutkami nawet gdy byli narzeczenstwem to tak samo. Wiesz zal mi bylo dziewczyny ze ją zdradza, ona sie o tym dowiedziała ale byla tak w nim zakochana ze miala to gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziowa22
heh moj chlopak ma kolege ktory swoja laske po pijaku zdradzial z prostytutka:) a ta idiotka nawet nic mu nie powiedziala zrozumiala go bo byl w angli ponad rok i mu sie chcialo:D niema jak wyrozumialosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup se lodówkę mielle, bo tamta jest do doopy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensor
Może to była jego praca naukowa a Ty mu podkradasz materiały i chcesz mu rzucać kłody pod nogi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunkumkurtian
1. Ty znalazłaś plik a żona przez trzy lata nie znalazła?? 2 Co prawda 3 lata to dość długi okres ale liczba 57 też robi wrażenie, zwłaszcza że mógł się z kazdą spotkać kilka razy. Żona nic nie zauważyła?? Dziwne to. Widocznie w tym związku każdy żyje swoim życiem. kiko ma racje, z bratem trzeba porozmawiać. Ale nie wiem czy takie groźby coś dadzą. Tobie też może skłamać. erotomanka z wyboru - nie przesadzaj, jak ktoś trzyma takie dane nie zabezpieczone sam się prosi o kłopoty. Zawsze wylezie. Nawet niechcący. Kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamimiczka
facefuck - coś w rodzaju robienia loda, tylko ze facet się rusza. Przybiera to agresywną forme gdyż facet poprostu pcha penisa do ust partnerki i posuwa ją. Czesto konczy się wymiotami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba ruba
cumdrink to zapewne połykanie spermy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorenjaa
W ramach wytłumaczenia się - robiłam u brata pewien spis w excelu który był mi potrzebny do pracy nie pamiętałam gdzie go zapisałam i jak no i dałam na wyszukaj wszystkie pliki excela i tak mi się na to trafiło. Przypadek, myślałam że otwieram swój plik, jak go zobaczyłam to nawet nie wiedziałam o co chodzi. Później załapałam. Wpisałam nr telefonów na google i wyskoczyły strony z ogłoszeniami prostytutek. Prostytutek było 57 pierwsza na początku 2006 roku, ostatnia wpisana data - dwa tygodnie temu. Z tego co widzę u każdej był tylko raz bo się nie powtarzają oprócz jednej u której był 4 razy ! dał też jej ocenę 10/10. Czyli to chyba jego seksualny ideał. Jeszcze sobie podliczę ile na wszystkie wydał przez te 3 lata... Ktoś się pytał czy żona nic nie zauważyła. Pewnie nie zresztą nie wiem nie znam ich sytuacji - może o wszystkim wie, tym bardziej że z tego co wiem ma pewną chorobę w związku z którą musi się powstrzymywać od współżycia :( Niektóre z prostytutek są opisane np 50 zł francuz 30 minut 2 zejścia. Także trudno żeby żona zauważyła jak na pół godziny o prostytutkę zahacza :-( smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek Bereda
Podaj telefon tej, u której był 4 razy :) Też skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetny
ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ona ma taka przypadlosc,to mozliwe,ze ustalili,ze on ma prawo raz na jakis czas pojsc do agencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko,ze za duzo tych DT i podobnych,a ze zona wspolzyc nie moze,to nie znaczy,ze brac do buzi tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorenjaa
zobaczyłam zdjęcia w necie tej u której był 4 razy i jestem załamana. Brzydka gruba i starsza o kilka lat od żony brata (34 lata) Ola z Katowic łatwo znaleźć na tych serwisach gdzie się ogłaszają Nie no jestem załamana już totalnie żeby tego było mało to znalazłam na tej stronie z ogłoszeniami opinię "piotra" wystawioną tej Oli CO TU DUŻO MÓWIĆ !!! Zajebista laska dla miłośników "dużego" ciała. Oli poprostu wszystko pasuje-pocałunki, francuz bez, anal, penetracja zabaweczkami.I TO WSZYSTKO W CENIE. Dla niej to zaden problem. I tak trzymaj. Godzina niesamowitej jazdy.Dzięki. UWAGA-ciężko się dodzwonić i wstrzelić w jej wolny czas. Ale nie dziwię się. P.S. Pozdrowienia od narciarza Data dodania ogłoszenia - dzień po tym jak wg spisu mój brat u niej był. Co prawda nie ma na imię Piotr ale wiadomo.... Jeździ na nartach nałogowo.... idę się upić na dzień matki ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzo **
nie uciekaj jeszcze, napisz cos wiecej o bracie. Jakiego typu to czlowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda4fff
ale ladnie kasy wydał -- to zona sie nie skapnela ze pieniądze cos uciekają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj link to anosu
trudno go znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
ola z katowic- brawa za fajny pomysl na reklame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda4fff
paskudna ta gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorenjaa
Przykładny mąż, kierownik w dużej firmie w Katowicach, ojciec jednego dziecka. Najgorsze, że teraz sobie przypomniałam jedną rzecz. jak mieliśmy po naście lat parę razy go nakryłam jak wychodzi od starszej sąsiadki. On miał 16 ona z 40. jakoś tam się wytłumaczył ale było to dla mnie dziwne. Potem jak byłam starsza i już się stamtąd wyprowadziliśmy to matka mi powiedziała, że ta sąsiadka była puszczalska i codziennie miała innego. Teraz mam podejrzenia że on do niej chodził na seks. I jeszcze jedno. Mój brat ma prawie 30 lat. Przejrzałam w internecie prostytutki z których korzystał - są to w większości albo dziewczyny 18-20 lat albo takie koło 40. inne to Mniejszość. Widać szuka odmiany - dużo młodszych i dużo starszych. Szuka też perwersji - dużo z tych dziewczyn pisze o francuzie bez gumy z połykiem, analu itp. Co do żony brata to nie znam szczegółów tyle co od mamy ale podobno muszą współżyć rzadko i delikatnie bo coś tam u niej nie tak po porodzie. Sama nigdy nie pytałam bo wiadomo - nie wypada Wydaje mi się że jego żona nic nie wie. On od kilku lat jest bardzo smutny jakby go coś dręczyło. A wizyty u prostytutek zaczęły się rok po narodzinach ich dziecka. No chyba że wcześniej nie spisywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto skutki
porodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzo **
dzieki a jeszcze cos o zainteresowaniach- bo juz wiem ze lubi narty- czyli sporty jakies uprawia? np jakiej muzyki slucha, czy pali? tak sie wypytuje bo znam 3 takich co wygladaja na facetow z glowa i na poziomie i tam chadzali.. i dosc dziwne to dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj link to anosu
No sorry, że nie mam wprawy w szukaniu prostytutek... Smutne, ale myślę, że jak ktoś lubi takie zabawy to czy miałby dziecko czy nie i tak by korzystał, z tym, że może rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_katowice
podnoszę temat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfghgf
ale brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×